Rychlý kontakt
Federal Cars Liberec - Novinky z Volva

Buďte ve spojení s Vaším vozem!

Systém Volvo On Call Vám přivolá pomoc. V případě potřeby se automaticky obrátí na odborně proškolené operátory. Ti jsou Vám stále k dispozici. Dokonce nezáleží na tom, zda havarujete, nebo máte defekt pneumatiky. A co víc! Nemusíte ani hlásit Vaši pozici! Volvo On Call má GPS funkci, díky které jsou operátoři servisního centra schopni přesně určit Vaši momentální polohu. Což je skvělé, protože ikdyž nebudete vědět, kde se nacházíte, záchranná služba tuto informaci mít bude.

Pro trh ČR je SOS tlačítko VOC propojeno na jednotné evropské číslo tísňového volání 112. A to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

Volvo On Call - auto Vám zavolá pomoc

Záchranná služba
V případě nouze jednoduše stačí stistknout tlačítko SOS. Pak budete okamžitě spojeni s operátorem. Vůz operátorovi automaticky zašle informace o Vaší poloze, čímž se podstatně urychlí proces zajištění pomoci. Pokud bude potřeba, operátor s Vámi zůstane v kontaktu, dokud pomoc nedorazí. Je to jako by hned vedle Vás seděl ve voze Váš strážný anděl. 

Silniční asistenční služba
Asistenční služba je Vám stále k dispozici i při poruše. Pro kontaktování servisního centra stačí stisknout tlačítko On Call ve Vašem voze nebo použít aplikaci ve Vašem chytrém telefonu. Operátor call centra zjistí Vaší polohu a pošle Vám pomoc. 

Upozornění na dopravní nehodu
Pokud se ve Vašem voze aktivují airbagy nebo předpínače bezpečnostních pásů, je to pro vůz znamení, že jste se stali účastníky dopravní nehody. V tomto případě vůz automaticky upozorní operátora tísňové linky. Ten Vám následně zavolá do vozu, aby zjistil, co se vlastně stalo. Pokud se mu nepodaří navázat s Vámi kontakt, automaticky do místa, kde se nacházíte, pošle rychlou záchrannou službu.

Spojení s okolním světem
Modem Volvo On Call ale "ochrannou" funkcí nekončí! Krom toho Vám zajistí stabilní připojení k internetu. Čímž se z auta stane přenosný Wi-Fi přístupový bod. Což pro Vás znamená, že budete mít možnost bez problémů využívat všechny palubní aplikace kdekoliv, kam Vás Vaše cesta zavede.

Zavřel/a sem auto? 
To se může stát každému, odcházíte od auta, hlavu plnou jiných věcí...A najednou si položíte sami pro sebe otázku - Zamk/a jsem to auto? S Volvo On Call se už nemusíte takovou otázkou zdržovat. Pokud zapomenete zamknout vůz, aplikace Volvo On Call Vás na to upozorní a umožní Vám jej zamknout na dálku. Mimo to v ní můžete stav dveří sami zkontrolovat a případně je i odemknout. A to vše bez ohledu na to, kde ve světě se zrovna nacházíte.

Volvo on call - zamkněte auto odkudkoliv na světě!

Kde mam auto? 

Skvělá funkce, kterou oceníte nejen při parkování u obrovských nákupních center, tak ale třeba i během parkování na velkých hudebních festivalech. Kde jste v noci mnohokrát odkázáni na své "detektivní vlastnosti" a auto prostě hledat. Tak s tím se také můžete rozloučit. Na integrované mapě aplikace Volvo On Call se zobrazuje místo, kde je Váš vůz zaparkován a současně se můžete nechat pomocí aplikace na dané místo dovést. V případě potřeby můžete aktivovat světla a houkačku, aby na sebe vůz upozornil.

Jak získat Volvo On Call
Aplikaci si můžete vyzkoušet a dokonce k tomu nepotřebujete ani vlastnit vůz značky Volvo. Stačí si aplikaci zdarma stáhnout a vyzkoušet si její demo verzi, která Vám zpřístupní většinu funkcí aplikace. Abyste mohli používat aplikaci Volvo On Call, bude třeba Váš vůz vybavit továrně instalovaným systémem Volvo On Call, který je dostupný od modelového roku 2012. V závislosti na konkrétním modelu Vašeho Volva se mohou některé funkce lišit. Některé z funkcí a služeb jsou závislé na pokrytí mobilního operátora a přístupu k internetu a nemusí být dostupné na všech trzích. 

Vyzkoušejte si aplikaci zdarma! 

Vyzkoušet Volvo On Call na Iphone zdarma Vyzkoušet Volvo On Call na Android zdarma

    

Aplikace Volvo On Call je předplacenou službou, což znamená, že v rámci jednoho poplatku získáte všechny její funkce. Ačkoliv je pro využívání silniční asistenční služby nutné zaplatit zvláštní předplatné, můžete využít její pomoc, i pokud ho nemáte, s tím, že si ji zaplatíte samostatně. S koupí nového vozu získáte v závislosti na konkrétním trhu 3 až 4leté předplatné, které si poté můžete za malý poplatek prodloužit. Protože se poplatek v různých zemích liší, obraťte se prosím na svého autorizovaného dealera Volvo, který Vám poskytne další informace.

 

Zajistěte si testovací jízdu!

« Zpět na novinky24.09.2018, zdroj: Volvo
Volvo On Call - auto Vám zavolá pomocVolvo - On call služba na mobilním telefonu
Newsletter