Rychlý kontakt
Federal Cars Liberec - Novinky z Volva

Další nálož recenzí!

Volvo XC60

Volvo není jako Audi před 20 lety

Přebírá dobře zavedené prémiové firmy ještě předtím, než je dohoní nebo překoná.
V budoucnu nás čeká pohled na to, jak se automobilka Volvo snaží vzdělávat své potenciální kupce a vítězí u těch, kteří stále váhají nad koupí automobilu s částečně nebo plně elektrickým pohonem. Na korporátních ramenech švédského výrobce leží spousta zodpovědnosti, protože se jedná o značku, která očividně razí mnohem více protidieselovou a proelektrickou strategii než všichni její rivalové... Volvo jako nejžhavější automobilka roku 2018? Proč ne.

Zdroj: Auto Express

Crossover XC60 to je více, než jen bezpečnost!

156 koní nového tříválcového motoru je mnohem větší výkon, než u menších modelů potřebujete, i když je fakt, že točivý moment nepatří k těm nejlepším. Tentýž motor bude využit také v rámci pohonného agregátu T5 Twin Engine, kterým bude vybaven i nový model plug-in hybridního londýnského taxi. Základní cena, která se pohybuje pod hranicí 300 000 švédských korun, jistě zaujme spoustu zákazníků.

Zdroj: Teknikens Värld

Moderní pojetí výkonu

VOLVO XC60 T8 TWIN ENGINE - moderní pojetí výkonu 
Volvo XC60 ve vrcholné verzi T8 účinně kombinuje nadprůměrnou dynamiku, možnost jízdy s nulovou produkcí emisí a v některých režimech také nízkou spotřebu. A navíc přidává řadu dalších technických zajímavostí.

Zdroj: Automobil Revue

Volvo - zajistěte si testovací jízdu

« Zpět na novinky03.10.2018, zdroj: Auto Express a Teknikens Värld
Volvo LogoVolvo - zajistěte si testovací jízdu!

Vážení zákazníci,
na základě nařízení vlády České republiky bychom Vás rádi informovali o omezení provozu našich poboček, a to prozatím do odvolání.

PRODEJ NOVÝCH VOZŮ - Bohužel prodejny vozidel jsou nyní dočasně uzavřeny, ale prodejci se Vám ochotně budou věnovat telefonicky a emailem. Podnikatelské subjekty však mohou na naše provozovny dorazit a prodej nového vozu dojednat osobně. Důležité je dodržet maximální hygienické předpisy.

SERVIS VOZŮ je v Liberci stejný pro vozy Volvo i Peugeot: PO - PÁ   7:30 - 16:00.

Pro servis vozů Peugeot a Citroën v Praze můžete využít časy PO - PÁ   7:30 - 17:00

Náš servis v PRAZE Vám dále nabízí, že si pro Vaše vozidlo dorazíme a zase Vám jej kompletně vyčištěný / vydesinfikovaný vrátíme – v rámci Prahy ZDARMA.

Ujišťujeme Vás, že V našich servisech dbáme na nejpřísnější hygienická pravidla!!!

Děkujeme za pochopení.
Všem pevné zdraví, přeje team FEDERAL CARS

Newsletter