Rychlý kontakt
Federal Cars Liberec - Novinky z Volva

Nabídka výbavy pro Volvo XC90 - Uvnitř

Volvo XC90

CleanZone

Systém CleanZone Vám a Vašim pasažérům umožní užívat si v kabině čisté a zdravé ovzduší. Jeho úkolem je monitorovat přicházející vzduch a pokud zjistí přítomnost škodlivin, uzavře přívod vzduchu do kabiny. Kombinovaný filtr automaticky snižuje hladinu prachu, pylů, pevných částic a chemických pachů. Funkce CleanZone navíc pomáhá za teplého počasí připravit v kabině svěží ovzduší účinným odvětráním při odemčení vozu.

Volvo XC90 - Clean Zone
Volvo XC90 - Snímač vlhkosti

Snímač vlhkosti

Příjemné vnitřní ovzduší pomáhá zajistit také snímač vlhkosti. Jeho činnost přispívá k udržování vlhkosti vzduchu v kabině vždy ve správném poměru k venkovnímu klimatu. Snímač najdete u zpětného zrcátka v interiéru.

Filtr interiéru

Filtr interiéru slouží k tomu, aby bránil pronikání prachu a pylu ventilačním systémem do kabiny. Tím účinně přispívá k zdravému vnitřnímu klimatu.

Volvo - filtr
« Zpět na novinky16.09.2019, zdroj: Volvo
Volvo XC90 - Clean ZoneVolvo XC90 - Snímač vlhkostiVolvo - filtr

Vážení zákazníci,
na základě nařízení vlády České republiky bychom Vás rádi informovali o omezení provozu našich poboček, a to prozatím do odvolání.

PRODEJ NOVÝCH VOZŮ - Bohužel prodejny vozidel jsou nyní dočasně uzavřeny, ale prodejci se Vám ochotně budou věnovat telefonicky a emailem. Podnikatelské subjekty však mohou na naše provozovny dorazit a prodej nového vozu dojednat osobně. Důležité je dodržet maximální hygienické předpisy.

SERVIS VOZŮ je v Liberci stejný pro vozy Volvo i Peugeot: PO - PÁ   7:30 - 16:00.

Pro servis vozů Peugeot a Citroën v Praze můžete využít časy PO - PÁ   7:30 - 17:00

Náš servis v PRAZE Vám dále nabízí, že si pro Vaše vozidlo dorazíme a zase Vám jej kompletně vyčištěný / vydesinfikovaný vrátíme – v rámci Prahy ZDARMA.

Ujišťujeme Vás, že V našich servisech dbáme na nejpřísnější hygienická pravidla!!!

Děkujeme za pochopení.
Všem pevné zdraví, přeje team FEDERAL CARS

Newsletter