Rychlý kontakt
Federal Cars Liberec - Novinky z Volva

Objevte různé tváře Volva XC60

Volvo XC60

Zjistěte, jaká z úrovní výbavy Volva XC60 je pro Vás tou pravou...

Volvo XC60 Momentum

Volvo XC60 Momentum je dynamické švédské SUV. K vyšší atraktivitě vozu značnou měrou přispívají vytříbené designové prvky. Ať už jde o 18" kola z lehké slitiny, kompletní LED světlomety či dvě koncovky výfuku. Intuitivní technologie se zde snoubí s nádherně zpracovanými detaily, aby společně vytvořily prostředí, v němž je příjemné setrvávat.

Vidí všechno!
Kompletní LED světlomety zajišťují dobrý rozhled, ale navíc ještě na Vaši přítomnost upozorní ostatní účastníky silničního provozu. Díky charakteristickému tvaru světel do „T“ disponují vozy Volvo skutečně jedinečným světelným podpisem, který vynikne bez ohledu na to, zda je den či noc.

Jedinečný design

Volvo XC60 ve variantě Momentum poznáte velice jednoduše. A to podle charakteristických detailů sahajících od leskle černé mřížky masky chladiče přes střešní ližiny v hedvábně lesklém provedení Satin Silk až po výrazná 18" kola z lehké slitiny.

Skandinávií inspirovaný interiér
Pěkný interiér Volva XC60 Momentum prostý jakýchkoliv rušivých prvků, a naopak bohatý na pečlivě vybrané materiály, představuje to nejlepší ze skandinávského designérského umění.

Vysoce vyspělé technologie
S vyspělými technologiemi zahrnujícími i vysoce citlivý dotykový displej středové konzoly, získává interakce s Volvem XC60 lidský rozměr.

Volvo XC60 - mám zájem o testovací jízdu zdarma

Volvo XC60 - verze výbavy Momentum
Volvo XC60 - verze výbavy R-Design

Volvo XC60 R-Design

Seznamte se s nejdynamičtější podobou švédského SUV. Okouzlí Vás svým novým sportovním stylem, za kterým nezaostává ani jízdní zážitek, který Vás v něm čeká.

Nezapomenutelné setkání na silnici
Úroveň výbavy R-Design zahrnující leskle černé detaily exteriéru, výrazná kola z lehké slitiny a integrované koncovky výfuku propůjčuje Volvu XC60 impozantní postoj. Zkrátka - když tento model na silnici potkáte, rozhodně zaujme.

Řízení na 1. místě
Volvo XC60 R-Design bylo stvořeno k řízení. Ostřejší reakce vozu zajišťuje jak odpružení, tak i tlumiče s tužším charakterem. Zatímco Vám pádla řazení na volantu umožní na plno si užít aktivní řízení.

V sedadle řidiče se budete cítit úžasně
Sedadla Contour v kombinaci perforovaná jemná kůže Nappa / textil Nubuck nabízejí mimořádnou podporu. I díky nim Vám bude hned po usednutí jasné, že se nacházíte ve voze, který je stvořený pro pravé řidiče.

Kola, která Vás odliší
Jsou to právě kola z lehké slitiny, která podtrhnou vzhled Volva XC60. Kola jsou dostupná v 19" nebo 21" provedení s výbrusy Diamond Cut, které se již staly typickým znakem disků Volvo.

Volvo XC60 - mám zájem o testovací jízdu zdarma

Volvo XC60 Inscription

Volvo XC60 Inscription představuje ztělesnění moderního skandinávského pojetí luxusu. Jedním, ze skutečně exkluzivních designových prvků exteriéru je chromované dekorativní lemování. Další dávku luxusu dodávají vozu speciální kola z lehké slitiny a integrované koncovky výfuku. Uvnitř kabiny přispívají k luxusní atmosféře měkké kožené čalounění a precizně zpracované detaily.

Chromované dekorativní prvky
Volvo XC60 Inscription poznáte na první pohled podle chromovaného lemování masky chladiče, spodních krajních mřížek chladiče a bočních oken. Ve spodní části dveří ho navíc zdobí lišta s nápisem Inscription.

Interiér nabízí luxus pro jakkoliv dlouhou jízdu
Luxusní atmosféru ve Volvu XC60 Inscription umocňuje dekorativní obložení interiéru Driftwood. To je vyrobeno ze dřeva ošetřeného unikátní metodou, která vychází ze švédské tradice, společně s palubní deskou čalouněnou materiálem Benova s prošitím.

Kožené čalounění
Sedadla, panely dveří a loketní opěrka jsou potaženy nádherným koženým čalouněním. Kůží ve stejném odstínu je potaženo také pouzdro klíče s dálkovým ovládáním.

Kola s výbrusy v provedení Diamond Cut
Bez ohledu na to, zda si vyberete 19" nebo 20" kola z lehké slitiny s výbrusy Diamond Cut, je jisté, že tím jen ještě více podtrhnete sebejistý charakter Volva XC60.

 Volvo XC60 - mám zájem o testovací jízdu zdarma

Volvo XC60 - verze výbavy Incription
Volvo XC60 - verze výbavy Polestar Engineered

Volvo XC60 Polestar Engineered

Díky výkonné plug-in hybridní technologii pohonu, softwaru pro optimalizaci výkonu motoru a sportovně vyladěnému podvozku nepředstavuje Volvo XC60 Polestar Engineered jen dynamické švédské SUV. Představuje vůz, který na Vás udělá dojem i svým efektivním elektrifikovaným jízdním zážitkem.

Silný výkon
Plug-in hybridní agregát T8 Twin Engine se ve spojení se softwarem Polestar pro optimalizaci výkonu postará o to, abyste si užívali opravdu jedinečný a neskutečně vzrušující jízdní zážitek.

Existuje jen pro Vaše potěšení
Úroveň výbavy Polestar Engineered zahrnuje výkonné komponenty podvozku. Patří sem tlumiče Öhlins, účinné brzdy Akebono a rozpěrná tyč přispívající k preciznější ovladatelnosti. Tím vším tento model povznáší dynamickou jízdu na novou úroveň.

Důraz kladen na precizní reakce
Sportovní charakter vozu umocňují speciálně navržená kovaná kola z lehké slitiny. Díky tomuto materiálu snižují hmotnost neodpružených částí vozu. A právě to přispívá k preciznějším a citlivějším reakcím vozu.

Unikátně atraktivní
Detaily v leskle černém provedení, znaky Polestar a unikátní výbava interiéru včetně bezpečnostních pásů ve zlatém odstínu, to vše vyjadřuje progresivní a exkluzivní povahu úrovně výbavy Polestar Engineered.

Volvo XC60 - mám zájem o testovací jízdu zdarma

Shrnutí...

PRÉMIOVÁ VARIANTA
Momentum
SPORTOVNÍ VARIANTA
R-Design
LUXUSNÍ VARIANTA
Inscription
18" kola z lehké slitiny, ve stříbrném provedení s 5 paprsky 19" kola z lehké slitiny s 10 paprsky, černá s výbrusy Diamond Cut 19" kola z lehké slitiny s 5 dvojitými paprsky, matně černá Matt Black s výbrusy Diamond Cut
Dvě koncovky výfuku s chromovaným opláštěním Dvě integrované koncovky Sportovní podvozek
12'' display řidiče Čalounění z jemné perforované kůže Nappa Maska chladiče R-Design s mřížkou s horizontálními žebry ve vysoce lesklém černém provedení
Kůží potažený volant Dekorativní dřevěné obložení interiéru Driftwood Perforované čalounění R-Design v kombinaci textil Nubuck / jemná kůže Nappa
Čalounění v kombinaci textil/T-Tec Inscription chromovaný lem pro přední mřížku, spodní vnější mřížky a boční okna Dekorativní hliníkové obložení interiéru Metal Mesh
Dekorativní hliníkové obložení interiéru Iron Ore    

Volvo XC60 - zajistěte si testovací jízdu

« Zpět na novinky08.10.2019, zdroj: Federal Cars
Volvo XC60 - verze výbavy IncriptionVolvo XC60 - verze výbavy MomentumVolvo XC60 - verze výbavy R-DesignVolvo XC60 - verze výbavy Polestar EngineeredVolvo XC60 - PolestarVolvo XC60 - Inscription - detailní pohledVolvo XC60 - momentum - detail
Newsletter