Rychlý kontakt
Federal Cars Liberec - Novinky z Volva

Objevte různé tváře Volva XC90

Volvo XC90

Zjistěte, jaká z úrovní výbavy Volva XC90 je pro Vás tou pravou...

 

 

Volvo XC90 - Momentum

Prémiový design + nejvyspělejší technologie + bohatá standardní výbava = naplno užitá jízdu v sofistikovaném SUV. 

Kabina vozu se stane Vaším útočištěm ve skandinávském stylu, přičemž Vám budou dělat radost nejen moderní design bez rušivých prvků a očividné kladení důrazu na precizní detailní zpracování, ale také intuitivní technologie, které Vás budou bavit a současně i udržovat ve spojení se světem. Při pohledu zvenku vzbuzují prvky, jako jsou 19" kola z lehké slitiny, LED světlomety a integrované koncovky výfuku, dojem sofistikované síly.

Bližší pohled na úroveň výbavy Momentum

LED světlomety, které udělají dojem, například díky svému charakteristickému světelnému podpisu - ve tvaru „T“ podtrhují silnou identitu Volva XC90. Navíc po setmění zajišťují vynikající rozhled.

Krása spočívá v detailech i proto jsou jsoučástí vozu jedny z prémiových designových prvků. Například vysoce lesklá černá mřížka masky chladiče, chromované lemování bočních oken a unikátní 19" kola z lehké slitiny.

Vaše sofistikované útočiště - přesně takový je popis interiéru Volva XC90 Momentum. Celý interiér je navržený ve skandinávském designovém stylu. Váš pocit totálního uspokojení umocní vysoce kvalitní materiály i skvělý zvuk audiosystému High Performance.

Technologie na dosah Vašich prstů - vyspělé intuitivní technologie ve Volvu XC90 Momentum zahrnují například citlivě reagující dotykový displej středové konzole. Ten reaguje tak citlivě, že můžete obrazovku ovládat s rukavicemi. Určitě využijete také důmyslně řešený digitální displej komunikačního rozhraní řidiče.

VolvoXC90 Insrciption - testovací jízdy

Volvo - Momentum
Volvo - R-Design

Volvo XC90 R-Design

Skutečně nepřehlédnutelný vůz nejen pro jeho dynamický postoj - luxusní SUV, kterému nechybí sportovní rozměr. Hned na první pohled zaujmou unikátní stylové detaily a barvy, zatímco je celkově sportovní vzhled umocněn standardně dodávanými 20" koly z lehké slitiny. Uvnitř poukazují na sportovní povahu vozu čalounění v kombinaci perforovaná jemná kůže Nappa a textil Nubuck a hliníkové dekorativní obložení interiéru Metal Mesh, které vytvářejí atraktivní kombinaci technického vzhledu a luxusního pocitu.

Design, který silně zapůsobí - jedním ze skutečně přesvědčivých detailů je leskle černá mřížka chladiče, dekorativní lemování bočních oken a krytů vnějších zpětných zrcátek. Při pohledu zezadu udělají silný dojem třeba integrované koncovky výfuku.

Exkluzivní kola - standardní 20" nebo na přání dostupná 22" kola z lehké slitiny ještě více podtrhnou výkonný charakter Volva XC90. Jejich působivý a technický vzhled umocní výbrusy v provedení Diamond Cut.

Důraz na řízení - volant potažený perforovanou jemnou kůží Nappa, polstrování stropu v tmavém provedení Charcoal a pádla řazení na volantu, to vše podtrhuje sportovní atmosféru v kabině Volva XC90 R-Design. Zkrátka - jakmile se jednou do tohoto vozu posadíte, nebudete už nikdy chtít vystoupit!

VolvoXC90 Insrciption - testovací jízdy

Volvo XC90 Inscription

Výjimečně precizní řemeslné zpracování a nádherné materiály. Přesně o tom je vytříbeně elegantní skandinávský styl. Volvo XC90 Inscription představuje naprosto skvělé ztělesnění moderního švédského luxusu. Exkluzivní designové prvky ještě podtrhují detaily jako chromované dekorativní lemování, maska chladiče v matně stříbrném provedení, speciální kola z lehké slitiny a integrované koncovky výfuku ještě kombinované se vsazením v zadním nárazníku v barvě karoserie. Uvnitř Vás zcela pohltí příjemná atmosféra, kterou podporují čalounění sedadel z jemné kůže Nappa a pečlivé řemeslné zpracování.

Chromované dekorativní prvky - pro variantu Inscription jsou typické prvky jako chromovaný dekor spodních krajních mřížek chladiče, chromované lemování bočních oken a spodní chromovaná lišta dveří s reliéfním nápisem „Inscription“.

Krása spočívá v detailech - a těch je na tomto voze bezpočet. Každý působí jako klenot. Příkladem takového klenotu je také křišťálová hlavice voliče řazení vyrobená švédskou sklářskou značkou Orrefors.

Luxusní kůže - najdete ji všude - na čalounění sedadel, polstrování panelů dveří nebo na středové loketní opěrce. Použita je kůže Nappa, která vyniká svou mimořádnou jemností a měkkostí. Pefektně se tedy hodí do tohoto luxusního prostředí.

Kola, která Vás odliší - exkluzivní 20" nebo 21" kola z lehké slitiny jsou opatřena výbrusy v provedení Diamond Cut. A ty jsou tak kvalitní, že se rychle staly obchodní známkou Volvo.

VolvoXC90 Insrciption - testovací jízdy

Volvo - Inscription

Shrnutí...

PRÉMIOVÁ VARIANTA
Momentum
SPORTOVNÍ VARIANTA
R-Design
LUXUSNÍ VARIANTA
Inscription
Sofistikovaný prémiový design, vyspělé techologie a pozornost věnovaná detailům, to jsou vlastnosti, díky nimž pro Vás bude cestování ve Volvu XC90 Momentum maximálně příjemnou záležitostí. Směle vyhlížející vůz, v němž se odráží vášeň pro řízení. Unikátní detaily, 20" kola z lehké slitiny a sedadla R-Design přispívají k vytvoření vozu se silným charakterem, který Vám zajistí vzrušující jízdní zážitek. Moderní švédské luxusní SUV, které se může pochlubit exkluzivním designem, přepychovými materiály a vysoce vyspělými standardními technologiemi.
Fajfka 19" kola z lehké slitiny, v černém provedení s 5 paprsky Fajfka 20" kola z lehké slitiny, v černém provedení s 5 paprsky a s výbrusy Diamond Cut fajfka 20" kola z lehké slitiny, ve stříbrném provedení s 10 paprsky a s výbrusy Diamond Cut
Fajfka Maska chladiče s mřížkou ve vysokém černém lesku, která je zasazena v chromovaném rámu Fajfka Maska chladiče ve vysoce lesklém černém provedení fajfka Maska chladiče s mřížkou v matně stříbrném provedení, která je zasazena v chromovaném rámu
fajfka Kožené čalounění fajfka Střešní ližiny a kryty vnějších zpětných zrcátek ve vysoce lesklém černém provedení fajfkaČalounění z jemné kůže Nappa
fajfka Dekorativní hliníkové obložení interiéru Iron Ore fajfka Dekorativní hliníkové obložení interiéru v provedení Metal Mesh fajfka Dekorativní dřevěné obložení interiéru v provedení Black Ash
fajfka 12" displej komunikačního rozhraní řidiče fajfka Kůží potažený volant R-Design fajfka Elektricky nastavitelná přední sedadla
  fajfka Čalounění R-Design v kombinaci jemná kůže Nappa / textil Nubuck  
  fajfka Elektricky nastavitelná přední sedadla  

Volvo XC90 - detailní informace o modelu

« Zpět na novinky20.08.2019, zdroj: Volvo
Volvo - InscriptionVolvo - MomentumVolvo - R-DesignVolvo Momentum - světlaVolvo Momentum - dotykový displej
Newsletter