Rychlý kontakt
Federal Cars Liberec - Novinky z Volva

Připravujeme nový servis

Komfort, profesionalita a perfektní péče...

Abychom poskytli našim zákazníkům nejvyšší možný komfort, rozhodli jsme se kompletně přebudovat naše servisní zázemí tak, aby vyhovovalo těm nejvyšším standardům.

Chceme hlavně urychlit proces oprav, to znamená, že každý náš zákazník bude mít svého osobního automechanika, který bude kompletně a precizně seznámen s vozidlem klienta. V případě správné optimalizace by tak mělo dojít ještě k většímu urychlení v našem servisu.

Přicházíme s novým způsobem, jak provádět servisní práce na vašem voze. Mezi hlavní přednosti tohoto přístupu patří rychlejší průběh a vyšší efektivita servisu. Naši technici nyní pracují v týmech podobných těm v závodnických pit stopech, díky čemuž může být většina servisních prací hotova do hodiny. To znamená, že servis vašeho vozu provedeme na počkání, zatímco vy si zatím odpočinete v pohodlí našeho salónku.

Při čekání na svůj vůz budete vítáni v našem “obývacím pokoji”. Jedná se o komfortní salónek, kde máte k dispozici Wi-Fi připojení, občerstvení, magazíny na čtení – zkrátka vše, co potřebujete, abyste si čas strávený čekáním užili. A dříve než se nadějete, budou servisní práce na vašem voze hotové a váš vůz bude připraven vyrazit zpět na silnici.

Nový servis Volvo
« Zpět na novinky18.05.2018,
Nový servis Volvo
Newsletter