Rychlý kontakt
Federal Cars Liberec - Novinky z Volva

UŽ TO VÍTE?? OD 20. DUBNA MÁME OPĚT OTEVŘENO!

Vážení zákazníci,

těší nás, že Vás již od 20.4. 2020 můžeme opět přivítat v našem showroomu osobně!

Podnikli jsme veškerá opatření, abyste se cítili bezpečně a komfortně. Denně dezinfikujeme veškerá vozidla i prostory autosalonu. Pravidelně doplňujeme také jednorázové rukavice i dezinfekci. Prostory jsme také doplnili o speciální ochranná skla.

Pojďte s námi oslavit nový začátek!

Náš tým je Vám opět plně k dispozici ve standardní otevírací době:

Prodej vozů: PO - PÁ 08:00 - 17:00, SO - 09:00 - 12:00

Servis vozů: PO - PÁ 07:00 - 17:00, SO - 09:00 - 12:00

Máme přichystané speciální akční nabídky pro osobní, užitkové, skladové i předváděcí vozy a výhodné značkové financování. Napířklad Volvo S60, které si získalo srdce porodců americké organizace IIHS (Insurance Institue for Highway Safety). Právě Volvo S60 si na konto připsalo zvláštní ocenění Top Safety Pick+. To se vztahuje na vozy modelového roku 2020 (tedy vyrobené od května 2019), které mohou být na přání vybaveny novými adaptivními světlomety s osvětlením zatáček a vykrýváním protijedoucích vozidel. Jak prokázala měření nezávislé zkušebny IIHS, nové výkonné zdroje osvětlují vozovku výrazně lépe než dřív. Zjistit více »

Právě teď máte také jedinečnou možnost pořídit si nový vůz Volvo na operativní leasing. Naši nabídku neustále aktualizujeme a současné možnosti najdete zde »

Volvo je známé pro svůj postoj k ochraně zdraví a životního prostředí. I proto spustilo akci "Náhrada elektřiny za jeden rok provozu", která platí pro všechny nové plug-in hybridní modely. Zjistit více » 

Těšíme se na osobní setkání a přejeme Vám příjemný den,

Tým FEDERAL CARS Liberec s.r.o.

« Zpět na novinky17.04.2020,
Federal Cars - recepceFederal Cars - recepce
Newsletter