Rychlý kontakt
Volvo Liberec a omezení otevírací doby během epidemie COVID-19

Volvo Liberec a omezení otevírací doby během epidemie COVID-19

Vážení zákazníci, 

pro společnost FEDERAL CARS Liberec s.r.o. byla vždy bezpečnost a zdraví osob na prvním místě. Vzhledem k závažnosti situace jsme přijali maximální hygienická opatření pro ochranu zdraví našich zákazníků a zaměstnanců. I u nás například platí vstup pouze s rouškou nebo šátkem chránícím ústa. 

S ohledem na současnou situaci související s epidemií COVID-19 a vydanými nařízeními a opatřeními vlády ČR, jsme i my přistoupili k omezení provozu autosalonu a servisu vozů Volvo. A to následovně:

SERVIS

Naši mechanici jsou Vám k dispozici od pondělí do pátku od 7.30 do 16.00. Pro rezervaci času můžete využít formulář na našem webu - https://vol.federalcars.cz/servis  nebo na telefonech: +420 488 577 377 nebo +420 488 577 300. 

Nové a ojeté vozy

Prodej podnikatelským subjektům je v souvislosti s vládním nařízením možný bez omezení v prostorách autosalonu Volvo. A to při zachování nejpřísnějších hygienických norem (rouška či jiná ochrana úst + dostatečný odstup mezi klientem a prodejcem). 

Současně je možné si prohlédnout naši nabídku vozů on-line -https://vol.federalcars.cz a zaslat nám poptávku elektronicky. Prodejci Vám pak mohou zaslat nabídky na nákup vozu, včetně návrhu financování či pojistky. Vše tak můžete s našimi prodejci vyřídit z pohodlí domova prostřednictvím e-mailu či telefonu. Automobil je možné převzít na naší servisní provozovně.

Zaručujeme, že vozy u nás podstupují pravidelnou desinfekci. Monitorujeme také zdravotní stav našich zaměstnanců a globální onemocnění dosud nebylo potvrzeno u žádného pracovníka společnosti.

Přejeme Vám pevné zdraví, 

TÝM FEDEAL CARS Liberec s.r.o.

« Zpět na novinky23.03.2020,
Newsletter