Rychlý kontakt
Federal Cars Liberec - Novinky z Volva

Volvo V60 Cross Country - novinka, která Vám nedá spát

Cross Country, nejnovější přírůstek do rodiny Volvo, se dočkalo nově nastaveného podvozku, který vůči běžnému Volvu V60 zajišťuje nárůst světlé výšky až o 75 mm. Součástí standardní výbavy je samozřejmě pohon všech kol, asistent pro bezpečný sjezd prudkého svahu, elektronické řízení stability, kontrola trakce v zatáčkách a speciální jízdní režim Offroad

Volvo V60 Cross Country

V základní výbavě se objevuje řada nových bezpečnostních systémů. Například, řidičům vozů Volvo, dobře známý systém City Safety s funkcí automatického brzdění plnou brzdnou silou a rozpoznáváním chodců, cyklistů i velkých zvířat. Navíc obsahuje ochranu proti neúmyslnému sjetí z vozovky a určitě oceníte i ochranu před srážkou s protijedoucím vozem ve vedlejším pruhu. 

Novinka, která se cítí doma i na lesních cestách, vychází klasicky ze standardního kombíku. Na první pohled si ale určitě všimnete o cosi vyššího podvozku a také množství plastových lemů v oblasti blatníků, prahů a spodní části nárazníků. 

Připraveno na cokoliv
Volvo V60 Cross Country s vyšší světlou výškou, pohonem na všechna 4 kola ve standardu a odolné kryty karoserie si rychle oblíbíte. Zatímco zvenčí podtrhují robustní charakter vozu unikátní detaily, uvnitř najdete interiér, v němž se snoubí praktické prvky s intuitivními technologiemi a pěkným designem. Jedná se o vůz stvořený pro všechny, kdo se chtějí na každé cestě dostat co nejdál.

Přesvědčte, se že toto nové kombi se stane Vaším společníkem na cestách za dobrodružstvím i Vaší srdeční záležitostí.

Zajistěte si testovací jízdu!

 

« Zpět na novinky26.09.2018, zdroj: Volvo
Volvo V60 Cross Country - boční pohledVolvo V60 Cross Country - zadekVolvo V60 Cross Country - boční pohled 2Volvo V60 Cross Country -  střechaVolvo V60 Cross Country - předekVolvo V60 Cross Country - bok
Newsletter