Rychlý kontakt
Volvo XC90 - 2020 - Informace pro majitele

Volvo XC90 - 2020 - Informace pro majitele

Volvo XC90

Uživatelská příručka na středovém displeji

Digitální verzi uživatelské příručky otevřete v horním zobrazení. Někdy lze z horního zobrazení otevřít také kontextovou digitální příručku. Pozor - Elektronická verze Uživatelské příručky není k dispozici během jízdy.

Volvo XC90 - 2020 - manuál ke středovému panelu

Otevřete uživatelskou příručku - přetáhněte dolů horní zobrazení na středovém displeji a klepněte na Uživatelská příručka.

Informace v uživatelské příručce lze zpřístupnit přímo přes domovskou stránku uživatelské příručky nebo přes horní zobrazení.

Kontextová uživatelská příručka

 Uživatelská příručka - Volvo XC90 - 2020

Horní zobrazení s tlačítkem pro kontextovou uživatelskou příručku.

Kontextová uživatelská příručka představuje zkratku ke článku v uživatelské příručce, která popisuje aktivní funkci zobrazenou na obrazovce. Jakmile je kontextová uživatelská příručka k dispozici, zobrazí se vpravo od položky Uživatelská příručka v horním zobrazení.

Klepnutím na kontextovou uživatelskou příručku zpřístupníte článek v uživatelské příručce, který souvisí s obsahem zobrazeným na obrazovce. Například klepněte na Manuál Navigace - zobrazí se článek, který souvisí s otevřenou navigací.

Toto platí pouze pro některé aplikace ve vozidle. V případě stažených aplikací třetích stran, nelze, například, zpřístupnit některé články, které jsou určeny pro konkrétní aplikace.

Pozn. Digitální verze uživatelské příručky je k dispozici na středovém displeji ve vozidle.

« Zpět na novinky28.06.2019,

Vážení zákazníci,
na základě nařízení vlády České republiky bychom Vás rádi informovali o omezení provozu našich poboček, a to prozatím do odvolání.

PRODEJ NOVÝCH VOZŮ - Bohužel prodejny vozidel jsou nyní dočasně uzavřeny, ale prodejci se Vám ochotně budou věnovat telefonicky a emailem. Podnikatelské subjekty však mohou na naše provozovny dorazit a prodej nového vozu dojednat osobně. Důležité je dodržet maximální hygienické předpisy.

SERVIS VOZŮ je v Liberci stejný pro vozy Volvo i Peugeot: PO - PÁ   7:30 - 16:00.

Pro servis vozů Peugeot a Citroën v Praze můžete využít časy PO - PÁ   7:30 - 17:00

Náš servis v PRAZE Vám dále nabízí, že si pro Vaše vozidlo dorazíme a zase Vám jej kompletně vyčištěný / vydesinfikovaný vrátíme – v rámci Prahy ZDARMA.

Ujišťujeme Vás, že V našich servisech dbáme na nejpřísnější hygienická pravidla!!!

Děkujeme za pochopení.
Všem pevné zdraví, přeje team FEDERAL CARS

Newsletter