Rychlý kontakt
Federal Cars Liberec - Novinky z Volva

Vylepšete si každý kilometr!

Vylepšeno Polestarem

Co kdybyste si ve Vašem Volvu mohli vychutnat kadžý kilometr jízdy ještě intezivněji než dřív? Kdybyste mohli dosáhnout lepší reakce, vyšší přesnosti, ostřejší a intenzivnějí odezvy Vašeho vozu? Přestaňte snít! Právě teď tohle všechno můžete mít! 

Volvo Polestar
Volvo Polestar

Vstupte do světa značky Polestar

Polestar je značka, která je již více než dvě desetiletí partnerem automobilky Volvo Cars v oblasti zvyšování výkonu. Polestar má skvělou historii spojenou se závodními okruhy celého světa. I proto se věnuje společnost Polestar každý den vývoji, závodům a vyhodnocování výsledků. Díky tomu může Polestar nabídnout řešení, které majitelům vozů značky Volvo poskytnou ještě lepší ovladatelnost, vyšší rychlost a větší efektivitu. Jádrem konstruktérské filozofie společnosti Polestar je zajištění optimální bezpečnosti v kombinaci s vyváženým a předvídatelným jízdním zážitkem. Bez ohledu na to, zda se jedná o stavbu kompletního vozu Polestar, optimalizaci výkonu Polestar nebo díly Polestar, základní prioritou je vzrušující, zábavná a sebejistá jízda bez kompromisů.

SW Optimalizace a Váš vůz

SW Pptimalizace Polestar Engineered dodá Vašemu Volvu maximálně dynamický projev. Promění ho ve vůz, který bude ještě zábavnější a bude vyhovovat Vašemu způsobu jízdy. Veškeré optimalizace Polestar jsou vyvíjeny a homologovány ve spolupráci se společností Volvo Cars a dodávány výhradně prostřednictvím autorizované dealerské sítě Volvo. To znamená, že se nijak nedotknou tovární záruky na vůz či intervalů servisních prohlídek. Také nijak neovlivní spotřebu paliva či hodnotu emisí. 

Přiznejte si to - je na čase udělat si radost. Dopřát Vašemu Volvu něco navíc a maximálně si vylepšit zážitek z jízdy! 

Volvo Polestar
« Zpět na novinky25.09.2018, zdroj: Volvo
Volvo PolestarVolvo PolestarVolvo PolestarVolvo PolestarVolvo PolestarVolvo Polestar
Newsletter