Rychlý kontakt
Federal Cars Liberec - novinky z Volva

Získejte vlastního Volvo pilota!

Volvo XC90 využívá nejrůznější bezpečnostní systémy tak, aby maximálně chránilo Vás i Vaše nejbližší! Systém Pilot Assist nové generace, který má tento model ve standardní výbavě, Vám zpříjemní řízení a přispěje k bezpečné jízdě. Můžete se těšit na plynulý a intuitivní jízdní zážitek už od samotného rozjezdu. 

Volvo XC90 v elegantní černé barvě

Systém na podporu řidiče - Pilot Assist III
Systém na podporu řidiče je navržený tak, aby poskytoval řidiči podporu při řízení. Ať už při regulaci odstupu, rychlosti ve všech situacích od jízdy v pomalu postupujících dopravních kolonách až po dálniční jízdu rychlostí do 130 km/h. Skvělé je, že Pilot Assist je součástí standardní výbavy. Což znamená, že rozšiřuje funkci velmi populárního Adaptivního tempomatu o asistenční zásahy do řízení. Pokud je aktivován, pomáhá řidiči korigováním akcelerace, brzdění a řízení. Zaměří se také na kopírování dopravního toku v rámci aktuálního jízdního pruhu. Díky tomu není řidič z nudných jízdních situací tolik unavený a zvyšují se jeho bezpečnostní rezervy. Systém se zároveň stará o udržování rychlosti, odstupu od vozidla vpředu a také o preciznější vyrovnání polohy v rámci jízdního pruhu.

Je třeba vzít na vědomí, že systémy na podporu řidiče mají omezené možnosti s ohledem na sílu zrychlení, intenzitu brzdění a rozsah zásahů do řízení. Za řízení vozidla je vždy zodpovědný řidič: proto musí mít ruce položené na volantu, sledovat silnici a soustředit se na jízdu.

S tímto elegantním a současně velkým rodinným SUV zůstanete bez problémů nad věcí. Pohodlně se usadíte v jednoduše navržené kabině vytvořené z nejvybranějších přírodních materiálů. K ruce budete mít řadu intuitivních technologií. Jejich jediným cílem je, usnadnit Vám život. Abyste si mohli užívat hladkou jízdou, máme pro Vás atraktivní nabídku silných, a přesto tichých a efektivních, motorů. Z celého vozu vyzařuje jeho luxusní charakter a minimalistická estetika tvořící podstatu moderního skandinávského designu. A přesně o tom je naše představa luxusu.

Zajistěte si testovací jízdu!

« Zpět na novinky26.09.2018, zdroj: Volvo
Volvo XC90 - v elegantní černé barvěVolvo - asistenční pilot
Newsletter