Rychlý kontakt
Servis vozů Volvo

Servis vozů Volvo

Objednávka servisu

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*
Poptávka*

Vaše vozidlo

Model
Rok výroby
Najeto km
VIN
Termín*

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná

Brzdové kotouče a destičky o 25 % výhodněji

Nyní vám přinášíme exkluzivní akci na brzdové destičky pro modely MY16 a starší. Kontaktujte autorizovaný servis Volvo Car a pořiďte si je o ¼ levněji. Akce se vztahuje na materiál i práci a platí od 1. 7. 2020 do 31. 12. 2020.

Zjistit více »

Optimalizace POLESTAR

Optimalizace výkonu pro pohonné agregáty Drive-E posune pocit z řízení na novou úroveň! S více než 20 lety zkušeností z prostředí automobilových závodů stojí značka Polestar v popředí vývoje technologií pro zvýšení výkonu. Využíváme zkušenosti, které značka získala na závodní trati k vyvíjení produktů a k formování konstruktérské filozofie. Výsledkem je maximální vylepšení jízdního zážitku.

Zjistit více »

Volvo - optimalizace výkonu motoru - Polestar
Volvo - autorizovaný prodejce a servis vozů značky Volvo v Liberci

Výhody autorizovaného servisu Volvo

Aneb - proč přijet na servis vozu Volvo v Liberci? Chceme, aby Váš život s Volvem byl naprosto perfektní a stejně takový je i jeho servis. Přesvědčte se sami, že servis Volvo je stvořený na míru Vašim potřebám!

Zjistit více »

Aktuální nabídky

 • vyberte si z balíčků příslušenství
 • mycí programy
 • nabídka služeb a ceník autorizovaného servisu

Zjistit více »

Servis 4+

V rámci servisní akce 4+ jsme pro Vás připravili speciální cenovou nabídku na pravidelné údržby a opravy Vašeho vozu Volvo.

Cílem naší nabídky je přesvědčit Vás o cenové dostupnosti servisu Volvo při dodržení nejvyšších nároků na kvalitu práce a kvalitu použitých originálních náhradních dílů. Nezáleží na tom, jak starý vůz vlastníte a kde jste ho koupili, u nás jste vždy vítáni. Volvo totiž zůstává Volvem jen v autorizovaném servisu Volvo.

Servisní akce 4+ se slevou na díly 15 až 25 % pro vozy mod. roku 14 a starší.

 • 4+ = 15% sleva na náhradní díly (modelový rok 15)
 • 5+ = 20% sleva na náhradní díly (modelové roky 14, 13, 12)
 • 8+ = 25% sleva náhradní díly (modelový rok 11 a starší)

Zjistit více »

Volvo Personal Service

Volvo zavedlo zcela nový přístup k servisování vozů. Každý klient má svého osobnícho technika! To znamená, že budete veškeré práce na voze komunikovat vždy s jedním člověkem! Díky tomu se značně urychlý celý servis. Už znáte svého VPS osobního technika?

Zjistit více »

VPS - osobní technik

Aktualizace navigačního systému

Abyste si mohli ve svém Volvu využít navigaci v plném rozsahu, je třeba, abyste jednoduše aktualizovali mapový systém ve své navigaci na jeho nejnovější verzi. S aktuálními mapami, které zahrnují nové silnice, označení jednosměrných ulic a případné změny dopravních podmínek, budete vždy na správné trase.

Součástí našich navigačních map jsou také důležité informace týkající se nejbližších poskytovatelů nouzových služeb a uzavírek silnic.

Zjistit více »

Asistenční služba Volvo Assistance

Volvo Assistance je bezplatná asistenční služba, která je zde pro Vás v případě poruchy nebo havárie Vašeho vozu. Tuto službu můžete zdarma využívat po dobu 2 let od zakoupení nebo první registrace Vašeho vozidla. Asistenční služba je Vám k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. 

Zjistit více »

Pneuservis

Naše kontroly pneumatik z hlediska opotřebení, poškození, tlaku a hloubky vzorku jsou obzvláště praktické a znamenají vyšší bezpečnost. Mechanici v našem autorizovaném servisu Volvo znají dokonale pneumatiky, jakými je Vaše Volvo vybaveno, a rádi Vám poradí, jak o pneumatiky pečovat, aby byla zajištěna jejich bezpečnost, hospodárnost a dlouhá životnost.

Zjistit více »

Bezpečnost našich zákazníků a našich zaměstnanců je pro nás absolutní prioritou, proto jsme vzhledem k aktuálním mimořádným okolnostem upravili naši činnost následovně:

SERVIS - provoz NEPŘERUŠEN

 • Váš vůz převezmeme před budovou servisu a domluvíme vše bez nutnosti zdržovat se v prostorách naší provozovny.
 • Veškeré servisní i administrativní úkony jsou u nás ve FEDERAL CARS prováděny při dodržování všech hygienických nařízení i doporučení.
 • V zájmu zajištění maximální bezpečnosti v tyto dny nemůžeme zajistit odvozy zákazníků po předání vozidla na servis.
 • Po provedení servisních prací vás včas zkontaktujeme a domluvíme se na předání vašeho vozu na přesný čas. Odevzdání vozu proběhne opět před budovou dealerství, bez nutnosti vstupovat na showroom.
 • Případný prodej náhradních dílů přes pult samozřejmě zajistíme bez problémů výdejem „přes okénko“.

PRODEJ - formou PRODEJE NA DÁLKU

Situace nám neumožňuje věnovat se vám osobně, online prodej však funguje bez přerušení. Je ideální čas nechat si připravit nabídku na konkrétní vůz nebo jeho financování. Převzetí vozů je pochopitelně možné bez problémů prostřednictvím našeho servisu.