Rychlý kontakt
Servis vozů Volvo

Servis vozů Volvo

Objednávka servisu

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*
Poptávka*

Vaše vozidlo

Model
Rok výroby
Najeto km
VIN
Termín*

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná

Optimalizace POLESTAR

Optimalizace výkonu pro pohonné agregáty Drive-E posune pocit z řízení na novou úroveň! S více než 20 lety zkušeností z prostředí automobilových závodů stojí značka Polestar v popředí vývoje technologií pro zvýšení výkonu. Využíváme zkušenosti, které značka získala na závodní trati k vyvíjení produktů a k formování konstruktérské filozofie. Výsledkem je maximální vylepšení jízdního zážitku.

Zjistit více »

Volvo - optimalizace výkonu motoru - Polestar
Volvo - autorizovaný prodejce a servis vozů značky Volvo v Liberci

Výhody autorizovaného servisu Volvo

Aneb - proč přijet na servis vozu Volvo v Liberci? Chceme, aby Váš život s Volvem byl naprosto perfektní a stejně takový je i jeho servis. Přesvědčte se sami, že servis Volvo je stvořený na míru Vašim potřebám!

Zjistit více »

Aktuální nabídky

  • vyberte si z balíčků příslušenství
  • mycí programy
  • nabídka služeb a ceník autorizovaného servisu

Zjistit více »

Servis 4+

V rámci servisní akce 4+ jsme pro vás připravili speciální cenovou nabídku na pravidelné údržby a opravy vašeho vozu Volvo.

Cílem naší nabídky je přesvědčit vás o cenové dostupnosti servisu Volvo při dodržení nejvyšších nároků na kvalitu práce a kvalitu použitých originálních náhradních dílů. Nezáleží na tom, jak starý vůz vlastníte a kde jste ho koupili, u nás jste vždy vítáni. Volvo totiž zůstává Volvem jen v autorizovaném servisu Volvo.

Servisní akce 4+ se slevou na díly 15 až 25 % pro vozy mod. roku 14 a starší.

  • 4+ = 15% sleva na náhradní díly (modelový rok 14)
  • 5+ = 20% sleva na náhradní díly (modelové roky 13, 12, 11)
  • 8+ = 25% sleva náhradní díly (modelový rok 10 a starší)

Zjistit více »

Volvo Personal Service

Volvo zavedlo zcela nový přístup k servisování vozů. Každý klient má svého osobnícho technika! To znamená, že budete veškeré práce na voze komunikovat vždy s jedním člověkem! Díky tomu se značně urychlý celý servis. Už znáte svého VPS osobního technika?

Zjistit více »

VPS - osobní technik

Aktualizace navigačního systému

Abyste si mohli ve svém Volvu využít navigaci v plném rozsahu, je třeba, abyste jednoduše aktualizovali mapový systém ve své navigaci na jeho nejnovější verzi. S aktuálními mapami, které zahrnují nové silnice, označení jednosměrných ulic a případné změny dopravních podmínek, budete vždy na správné trase.

Součástí našich navigačních map jsou také důležité informace týkající se nejbližších poskytovatelů nouzových služeb a uzavírek silnic.

Zjistit více »

Prodloužená záruka

Pokud se rozhodnete vlastnit některý z modelů Volvo, získáte tím jedinečný vůz společně s řadou prémiových servisních produktů. Například prodloužená záruka Vás ochrání před výdaji za nepředvídatelné opravy po uplynutí standardní dvouleté záruky výrobce.

Zjistit více »

Asistenční služba Volvo Assistance

Volvo Assistance je bezplatná asistenční služba, která je zde pro Vás v případě poruchy nebo havárie Vašeho vozu. Tuto službu můžete zdarma využívat po dobu 2 let od zakoupení nebo první registrace Vašeho vozidla. Asistenční služba je Vám k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. 

Zjistit více »

Pneuservis a uskladnění pneumatik

Převážet disky a pneumatiky sem a tam a hledat pro ně vhodné místo na uskladnění není nic příjemného. My z Vás rádi tuto povinnost sejmeme, což bude výhra nejen pro Vás, ale také pro Vaše pneumatiky a disky. Proto se na nás neváhejte obrátit s žádostí o uskladnění pneumatik, které kromě vlastního uskladnění zahrnuje také kontrolu, vyčištění a montáž.

Zjistit více »