Rychlý kontakt
Servis vozů Volvo

Servis vozů Volvo

Objednávka servisu

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*
Poptávka*

Vaše vozidlo

Model
Rok výroby
Najeto km
VIN
Termín*

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná

Servis 4+

V rámci servisní akce 4+ jsme pro Vás připravili speciální cenovou nabídku na pravidelné údržby a opravy Vašeho vozu Volvo.

Cílem naší nabídky je přesvědčit Vás o cenové dostupnosti servisu Volvo při dodržení nejvyšších nároků na kvalitu práce a kvalitu použitých originálních náhradních dílů. Nezáleží na tom, jak starý vůz vlastníte a kde jste ho koupili, u nás jste vždy vítáni. Volvo totiž zůstává Volvem jen v autorizovaném servisu Volvo.

Servisní akce 4+ se slevou na díly 15 až 25 % pro vozy mod. roku 18 a starší.

 • 4+ = 15% sleva na náhradní díly (modelový rok 18)
 • 5+ = 20% sleva na náhradní díly (modelové roky 17, 16, 15)
 • 8+ = 25% sleva náhradní díly (modelový rok 14 a starší)

Zjistit více »

Volvo - autorizovaný prodejce a servis vozů značky Volvo v Liberci

Výhody autorizovaného servisu Volvo

Aneb - proč přijet na servis vozu Volvo v Liberci? Chceme, aby Váš život s Volvem byl naprosto perfektní a stejně takový je i jeho servis. Přesvědčte se sami, že servis Volvo je stvořený na míru Vašim potřebám!

Pouze v autorizovaném servisu vozů Volvu se můžete spolehnout, že budete mít k dispozici odborně vyškolené mechaniky, kteří využívají inovativní servisní postupy, nařízené od Volva. Dostanete vždy originální součástky za ceny, mnohdy výhodnější než u neautorizovaných servisů.

Zjistit více »

Aktuální nabídky

 • vyberte si z balíčků příslušenství
 • mycí programy
 • nabídka služeb a ceník autorizovaného servisu
 • polestar Engineered
 • doživotní záruka na náhradní díly
 • servisní program 4+
 • Volvo Personal Service
 • pneuservis....

Zjistit více »

VPS - osobní technik

Volvo Personal Service

Volvo zavedlo zcela nový přístup k servisování vozů. Každý klient má svého osobnícho technika! To znamená, že budete veškeré práce na voze komunikovat vždy s jedním člověkem! Díky tomu se značně urychlý celý servis. Už znáte svého VPS osobního technika?

Zjistit více »

Aktualizace navigačního systému

Abyste si mohli ve svém Volvu využít navigaci v plném rozsahu, je třeba, abyste jednoduše aktualizovali mapový systém ve své navigaci na jeho nejnovější verzi. S aktuálními mapami, které zahrnují nové silnice, označení jednosměrných ulic a případné změny dopravních podmínek, budete vždy na správné trase.

Součástí našich navigačních map jsou také důležité informace týkající se nejbližších poskytovatelů nouzových služeb a uzavírek silnic.

Zjistit více »

Asistenční služba Volvo Assistance

Volvo Assistance je bezplatná asistenční služba, která je zde pro Vás v případě poruchy nebo havárie Vašeho vozu. Tuto službu můžete zdarma využívat po dobu 2 let od zakoupení nebo první registrace Vašeho vozidla. Asistenční služba je Vám k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. 

Zjistit více »

Pneuservis

Naše kontroly pneumatik z hlediska opotřebení, poškození, tlaku a hloubky vzorku jsou obzvláště praktické a znamenají vyšší bezpečnost. Mechanici v našem autorizovaném servisu Volvo znají dokonale pneumatiky, jakými je Vaše Volvo vybaveno, a rádi Vám poradí, jak o pneumatiky pečovat, aby byla zajištěna jejich bezpečnost, hospodárnost a dlouhá životnost.

Zjistit více »