Rychlý kontakt
Federal Cars - autorizovaný prodejce vozů Volvo - nové i prověřené ojeté vozy

Optimalizace POLESTAR

Díky optimalizaci výkonu POLESTAR PERFORMANCE si budete ve svém Volvu užívat zcela nový jízdní zážitek. Zlepšení výkonu se nejvíce projevuje ve středním rozsahu otáček motoru, který je při aktivní jízdě nejzásadnější a samozřejmě i nejvyužívanější. Toto zvýšení výkonu oceníte například při předjíždění nebo při zrychlování v situaci, kdy se chcete zařadit mezi další vozy na vytížené dálnici. Optimalizace výkonu Polestar Performance také znamená, že Váš vůz bude obecně reagovat rychleji a přesněji na Vaše podněty. Tak dojde ke značnému zlepšení ovladatelnosti vozu. A současně i ke zvýšení bezpečnosti. Veškeré optimalizace výkonu Polestar Performance jsou schváleny automobilkou Volvo a žádným způsobem neovlivňují záruku poskytovanou na Váš vůz, deklarovanou spotřebu paliva, hodnoty emisí ani rozpětí servisních intervalů.

Proč optimalizovat výkon Vašeho Volva? 

  •  Zlepšení jízdního chování vozu ve chvílích, kdy je to nejdůležitější. 
  • Nulový negativní dopad na certifikovanou spotřebu paliva a výši produkovaných emisí. 
  • Rychlá a snadná instalace. 
  • Záruka na vůz zůstává beze změn.
  • Změněné parametry se na základě homologace zapisují do Technického průkazu (ORV)

Optimalizace Polestar zahrnuje 5 kroků a jejich výsledkem je zvýšení výkonu Vašeho vozu

1) Zavírání škrticí klapky*

Provedeme kalibraci motoru a převodovky. Tím zajistíme rychlejší reakci vozu v situaci, kdy řidič znenadání sundá nohu z akcelerátoru. Výsledkem této úpravy je předvídatelnější chování a lepší ovladatelnost vozu.

2) Rychlost řazení*
Zvýšíme rychlost řazení převodových stupňů. Díky tomu bude vůz rychleji akcelerovat a přímějším způsobem reagovat na podněty řidiče. 

3) Odezva škrticí klapky
Provedeme novou kalibraci rychlosti odezvy škrticí klapky. Tím získáte lepší zpětnou vazbu při sešlápnutí pedálu akcelerátoru. To oceníte například při předjíždění nebo během aktivní jízdy po klikatých silnicích.

4) Preciznější řazení *
Převodovka bude v rámci optimalizace také upravená. Po zákroku bude Váš jízdní zážitek doprovázený rychlejší akcelerací. Provedeme kalibraci bodů řazení v souladu s optimalizací výkonu motoru ve středním pásmu otáček. Také vylepšíme funkci přidržení zařazené rychlosti, jejímž smyslem je udržet při zatáčení, kdy na vůz působí boční síly, zařazenou rychlost (pokud je to jen trochu možné). Takže bude zajištěná stabilita vozu.

5) Výkon motoru*
Všechny výkonové optimalizace pro motory Drive-E zvětšují výkon ve středním pásmu otáček motoru. To potěší například sportovně založené řidiče. Velkou radost budou mít především při zatáčení, vjíždění na dálnici nebo při vyjíždění ze zatáčky.

* Body s hvězdičkou platí pouze pro automatické převodovky

Volvo - optimalizace výkonu motoru - Polestar - Federal cars Liberec
Volvo - Federal Cars Liberec - Polestar Perofrmance  - zvýšení výkonu Volva

Optimalizace výkonu pro motory Drive-E

S více než 20 lety zkušeností z prostředí automobilových závodů stojí značka Polestar v popředí vývoje technologií pro zvýšení výkonu. Tým, který stojí za vznikem Polestaru, využívá zkušenosti získané na závodní trati k vyvíjení nových produktů a k formování konstruktérské filozofie. Ta se neochvějně soustředí na maximální vylepšení jízdního zážitku. Vzhledem k tomu, že Polestar mění technické a homologační parametry vozu a je Ministerstvem dopravy ČR klasifikován a schválen jako přestavba, vzniká majiteli vozu zákonná povinnost nechat tuto změnu zapsat do Osvědčení o registraci vozu (dále jen ORV) resp. Technického průkazu. Změnu parametrů je možné provést jen u již zaregistrovaného ORV. Náklady spojené se zápisem změn parametrů vozu na registru vozidel nejsou v ceně zahrnuty.

Díky optimalizaci výkonu Polestar Performance si budete ve svém Volvu užívat cela nový jízdní zážitek.

Doporučená cena optimalizace Polestar 24 900 Kč vč. DPH, akční nabídka pro vybrané modely již od 12 800 Kč vč. DPH. Bližší informace o optimalizaci Polestar a ceně pro Váš model, obdržíte u nás!

Volvo Federal Cars Liberec - autorizovaný servis - jediný autorizovaný servis Volvo v Libereckém kraji! Zvýšíme výkon motoru Vašeho Volva!