Rychlý kontakt
Federal Cars - autorizovaný prodejce vozů Volvo - nové i prověřené ojeté vozy

Prodloužená záruka

Podmínky sjednání prodloužené záruky

Prodlouženou záruku si můžete sjednat během trvání dvouleté záruky výrobce a to na dobu 12, 24 nebo 36 měsíců, která ve všech případech platí do ujetí 150 000 km.

Podmínkou sjednání prodloužené záruky je pouze maximální nájezd 60 000 km v době uzavírání smlouvy. Informace o typu prodloužené záruky najdete ve svých záručních dokumentech. Stejně jako všechny klíčové kontakty, které můžete v případě potřeby využít v rámci celé Evropy.

Výhody prodloužená záruky

  • komplexní ochrana před náklady na opravy poruch nad rámec záruky výrobce
  • garantovaná likvidita v případě oprav platí po celé Evropě
  • zvýšení hodnoty vozu
  • nároky plynoucí ze záruky lze přenést na příštího majitele
  • používání originálních dílů Volvo
  • záruka odborného, profesionálně vyškoleného servisního týmu

Servis a podpora

Záruka je poskytována ve spolupráci s firmou CarGarantie. O vyřízení záručních oprav v tuzemsku se rádi kompletně postaráme. Vyúčtování opravy probíhá přímo mezi CarGarantie a naším autosalonem a je díky tomu rychlé a nekomplikované. Pokud vznikne škoda na vozidle daleko od sídla vašeho prodejce, není ani to problém. Záruční případ ohlásíte na nepřetržité hotline CarGarantie a potom můžete svěřit opravu kterémukoli smluvnímu servisu vaší značky – kdekoli v Evropě.

S několika málo výjimkami jsou všechny mechanické, elektrické, elektronické, pneumatické a hydraulické části vašeho vozu kryty zárukou. Více informací vám rádi sdělíme.

Úhrada nákladů

CarGarantie uhradí při opravách vašeho vozidla veškeré náklady za práci a materiál, a to přirozeně i tehdy, když takových oprav bude více. Pro zajištění úhrady nákladů na opravu nemusíte sami dělat nic jiného, než řádně dodržovat intervaly údržby předepsané výrobcem vašeho vozu.

Brožura k stažení

Veškeré informace včetně cen najdete v přiložené brožuře. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.