Rychlý kontakt
Servis 4+

Servis 4+

Máme rádi Vaše vozy. Máme rádi každé Volvo, které projde naším showroomem a usilujeme o to, abyste byli spokojení v okamžiku nákupu i ve všech následujících letech spojených s provozem Vašeho vozu. Protože i starší vozy vyžadují kvalitní a profesionální péči, nastavili jsme v rámci servisní akce 4+ výhodné ceny náhradních dílů a prací tak, aby pro Vás a Vaše Volvo byly co nejpříznivější.

Víme, že zvláště u starších vozů se často zvažují výdaje na servis, což často vede k používání nevhodných náhradních dílů a olejů či k nekvalifikovaným zásahům do sofistikovaných technologií našich vozů. Proto jsme připravili nabídku, která vás – jak doufáme – přesvědčí, že i starší vozy Volvo jsou u nás vítané a věnujeme jim profesionální péči, na kterou jste u nás zvyklí.

Z naší zkušenosti víme, že zákazníky nejvíce zajímají ceny dílů. My si díky silné koruně stojíme nejen za kvalitou, ale i za cenou. A aby byla pro vás ještě příznivější, v rámci akce jsou originální náhradní díly o 15 % až 25 % výhodnější.

4+ = 15% sleva (modelový rok 19)
5+ = 20% sleva (modelové roky 18, 17, 16)
8+ = 25% sleva (modelový rok 15 a starší)

 

 

VÝHODY SERVISU VOLVO 4+ A CENOVÉ ZVÝHODNĚNÍ

Ceny dílů
Akční slevy originálních dílů, které se liší podle modelového roku výroby - tedy opět od 15 do 25 %.

destičky

Práce
Zvýhodněná akční cena práce je vyvážena kvalitou, zárukou a minimalizací nutného času. Jako autorizovaný servis nepoužíváme trik fakturace nižší hodinové sazby s navýšením celkových fakturovaných hodin práce, protože pracujeme v rámci Volvo normohodin a výsledné množství účtovaných hodin bude vždy nejnižší. Neočekávejte, prosím, že cena hodiny práce autorizovaného servisu bude stejná jako v domácí dílně neškoleného mechanika. Při nákladech na vzdělání, vybavení servisu to spolu s dalšími výdaji prostě není možné. Zvýhodněná akční cena práce je vyvážena kvalitou, zárukou a minimalizací nutného času.

Oleje
Pro Váš starší vůz vybereme optimální olej. Nebudeme vám nabízet nejdražší LongLife oleje a ani nepovažujeme za vhodné použít olej nejisté kvality a nejistého původu. Proto jsme pro Vás připravili přijatelnou nabídku olejů. Záruka 100 % kvality oleje je samozřejmostí. Více informací o jednotlivých typech Vám předají naši technici.

vypousteni_oleje

Záruka na práci a díly
V rámci naší akce automaticky získáváte kompletní záruku na náhradní díly a mechanické práce. A nebudete mít problém s jejím uplatněním.

Volvo Customer Lifetime Parts Warranty.

S doživotní zárukou na náhradní díly pro osobní vozy značky Volvo (Customer Lifetime Parts Warranty) budou zdarma opraveny nebo vyměněny vadné díly kryté zárukou, a to po celou dobu, co budete vůz vlastnit. Záruka se vztahuje na závady způsobené výrobní vadou náhradního dílu.

 

 

SEŘÍZENÍ A VÝMĚNA DÍLŮ ROZVODŮ MOTORU

Jak jistě víte, přibližně každých 150 000 km až 180 000 km je nutné provést údržbu, výměnu dílů a seřízení rozvodů motoru. Jedná se o zcela zásadní servisní úkony, které významně prodlouží životnost motoru Vašeho vozu.

Významným faktorem této údržby je kvalita dílů a odborná kvalifikace technika, který práci provádí. Jako autorizovaný servis Vám samozřejmě garantujeme špičkovou kvalitu použitých originálních Volvo dílů, vysokou odbornost techniků a dodržení přesných pracovních postupů. Nyní Vám navíc nabízíme cenu, která bude s velkou pravděpodobností nižší než ceny nabízené v neautorizovaných servisech. 100% záruka Volvo na tuto provedenou údržbu je samozřejmostí.

Pro tuto nabídku není stanovena jednotná cena. Předem zkalkulované ceny se liší podle konkrétního typu motoru a rádi Vám ji sdělíme i pro Váš vůz, zde uvádíme pár příkladů:

PŘÍKLADY CEN VÝMĚNY ROZVODŮ VAŠEHO VOZU VOLVO:

D2-XC90 s motorem D5  
Díly: sada rozvodů, plochý řemen, napínák plochého řemenu, vodní čerpadlo, chladicí kapalina 4 l; práce 2.6 hod  
4+ 5+ 8+
17.900 Kč 16.900 Kč 15.900 Kč
     
D3 - XC 60 s motorem D5  
Díly: Díly: sada rozvodů, plochý řemen, napínák plochého řemenu, vodní čerpadlo, chladicí kapalina 4 l; práce 2.2 hod  
4+ 5+ 8+
17.200 Kč 16.200 Kč 15.200 Kč

 Kompletní ceník na míru Vašeho vozu Vám rádi připravíme - kontaktujte nás

 

Kontaktujte servis