Rychlý kontakt
Servis 4+

Servis 4+

SEŘÍZENÍ A VÝMĚNA DÍLŮ ROZVODŮ MOTORU

Jak jistě víte, přibližně každých 150 000 km až 180 000 km je nutné provést údržbu, výměnu dílů a seřízení rozvodů motoru. Jedná se o zcela zásadní servisní úkony, které významně prodlouží životnost motoru Vašeho vozu.

Významným faktorem této údržby je kvalita dílů a odborná kvalifikace technika, který práci provádí. Jako autorizovaný servis Vám samozřejmě garantujeme špičkovou kvalitu použitých originálních Volvo dílů, vysokou odbornost techniků a dodržení přesných pracovních postupů. Nyní Vám navíc nabízíme cenu, která bude s velkou pravděpodobností nižší než ceny nabízené v neautorizovaných servisech. 100% záruka Volvo na tuto provedenou údržbu je samozřejmostí.

Pro tuto nabídku není stanovena jednotná cena. Předem zkalkulované ceny se liší podle konkrétního typu motoru a rádi Vám ji sdělíme i pro Váš vůz.

VÝHODY SERVISU VOLVO 4+ A CENOVÉ ZVÝHODNĚNÍ

Ceny dílů
Akční slevy dílů, které se liší podle modelového roku výroby.

Práce
Zvýhodněná akční cena práce je vyvážena kvalitou, zárukou a minimalizací nutného času. Jako autorizovaný servis nepoužíváme trik fakturace nižší hodinové sazby s navýšením celkových fakturovaných hodin práce, protože pracujeme v rámci Volvo normohodin a výsledné množství účtovaných hodin bude vždy nejnižší.

Oleje
Pro Váš starší vůz vybereme optimální olej. Nebudeme vám nabízet nejdražší LongLife oleje a ani nepovažujeme za vhodné použít olej nejisté kvality a nejistého původu. Proto jsme pro Vás připravili přijatelnou nabídku olejů. Záruka 100 % kvality oleje je samozřejmostí. Více informací o jednotlivých typech Vám předají naši technici.

Záruka na práci a díly
V rámci naší akce automaticky získáváte kompletní záruku na náhradní díly a mechanické práce. A nebudete mít problém s jejím uplatněním.

Servis 4+ - Volvo Liberec - autorizovaný servis vozů Volvo nabízí bezkonkurenční ceny!