Rychlý kontakt
Volvo EX90

Volvo EX90

Mobilita se mění, VOLVO zůstává a nově definuje bezpečnost.

18.4. 2024 jsme představili novou EX90 na našem shoroomu.

Jste inovátoři, jste vždy napřed, myslíte dopředu... a chcete něco víc.

Vždy uděláte ten extra krok navíc, který oddělí Vaši práci od běžné práce, Váš výsledek od průměru. A stejně to chcete po ostatních. Proto chcete VOLVO.

Máme pro Vás Vaše příští auto. Jiné, bezpečné, starostlivé, spolehlivé, krásné. Volvo EX90. Ale nebude pro každého. Ne hned....ale můžete být mezi prvními. Jak?

Mohu si Volvo EX90 objednat online? Můžete - ale ještě lepší bude, když se zastavíte u nás na showroomu, probereme spolu konfiguraci a dostupnost.

 

VOLVO EX90 - naše nová vlajková loď

Pokud se zeptáte kohokoli na ulici, co se mu vybaví, když se řekne Volvo, mnoho z dotazovaných nejspíš odpoví: bezpečnost. A my jsme na tuto pověst hrdí, protože jsme naši značku budovali právě s cílem bezpečnosti.

Pro nás není bezpečnost jen marketingovým tahem nebo nutností splnit další zákonné požadavky. Jedná se o základní smysl, který bije v srdci naší společnosti.

Tento odkaz pokračuje i prostřednictvím našeho nového čistě elektrického vlajkového SUV Volvo EX90, které na našem showroomu poprvé uvidíte 18.4.2024.

Bezpečnostní standardy modelu EX90 dalece přesáhnou ty, které dosud znáte z kteréhokoli vozu Volvo. A tak by to mělo být, protože jen inovace nás mohou posunout dopředu a přispět k tomu, aby byl svět lepší.

 

EX90 stručně

  • 100% elektrické SUV
  • 7 sedadel
  • nové bezpečnostní funkce
  • prémiový audiosystém Bowers & Wilkins
  • výrazně menší uhlíková stopa

Volvo EX90 motory

 

  Twin Motor
  Twin Motor
Performance
   
nabíjení doma (0-100 %) 10 hodin   10 hodin    
11 kW nabíječka          
nabíjení na cestách (10-80 %) 30 minut   30minut    
175 kW rychlonabíječka          
max. hmotnost přívěsu 2200 kg   2200 kg    
výkon motoru 408 k   517 k    
zrychlení 0-100 km/h 5,9 s   4,9 s    
dojezd kombinovaný až 585 km   580 km    
dojezd ve městě až 685 km   680km    
 

Porozumění lidskému chování

Co tedy můžete od modelu EX90 očekávat? Jedná se o vůz navržený tak, aby dokázal porozumět nejen svému okolí, ale také vašemu chování, přičemž neustále pracuje na zajištění co největšího bezpečí vašeho, vašich blízkých i dalších účastníků silničního provozu.

Mimoto může být tento vůz postupem doby díky učení se z nových dat a získávání aktualizací stále chytřejší a bezpečnější.

 

Neúnavné senzory

Začneme venku. Zde vzájemně spolupracují ty nejmodernější senzory, jako jsou kamery, radary a laserový senzor LiDAR, podporované naším vlastním výpočetním jádrem a jeho softwarem, které společně v reálném čase zajišťují 360° rozhled vozu. Kdykoli a kdekoli.

Naše senzory se nikdy neunaví ani nerozruší. Jsou navrženy tak, aby odpovídaly a reagovaly v momentech, kdy by pouhá milisekunda znamenala fatální zpoždění. Náš laserový senzor LiDAR snímá silnici před vozem i při dálničních rychlostech a bez ohledu na to, zda je den, nebo noc. Dokáže rozpoznat i malé objekty stovky metrů před sebou, díky čemuž získává více času na to, aby vás mohl informovat, reagovat a předejít případné kolizi.

Z našeho výzkumu vyplývá, že jakmile naše vozy vyrazí na silnici a my získáme možnost učit se z údajů, které generují, naše senzory a software mohou přispět ke snížení dopravních nehod, jejichž výsledkem jsou smrtelná nebo jinak vážná zranění, až o 20 %.

Pozorný strážce

Náš neviditelný ochranný štít pracuje i uvnitř vozu. Speciální senzory a kamery podporované našimi vlastními algoritmy jsou schopny rozpoznat a změřit míru koncentrace lidského pohledu. Jedná se o technologii, která umožňuje modelu EX90 zjistit, že jste rozrušení, unavení nebo jinak nesoustředění, což dosud nebylo ve vozech Volvo možné.

V takovém případě budete vozem upozorněni na potenciální nebezpečí nejdříve jen jemným „šťouchnutím“, v případě potřeby pak naléhavější výzvou.

A pokud dojde k nečekané situaci a vy za jízdy usnete nebo vás přepadnou zdravotní potíže, Volvo EX90 je navrženo tak, aby bezpečně zastavilo a přivolalo pomoc.

Nechcete čekat na nové VOLVO EX90 a raději byste si vybrali z našich stávajících modelů? U nás ve FEDERAL CARS najdete desítky vozidel skladem.

 

Objednejte se na zkušební jízdu - rádi Vám poradíme s dotací, předvedeme ovládání a nabíjení, sami si vyzkoušíte, jaké to je řídit elektromobil Volvo

 

 
Jaroslav Barvinský Daniela Kloudová

prodejní poradce - nové vozy

jbarvinsky@federalcars.cz

+420 488 577 312

prodejní poradce - nové vozy

dkloudova@federalcars.cz

+420 488 577 313

 

 
3/4 zleva zezadupohled na všechna sedadlainteriér vpředu při západu sluncethorovo světlo v předních světlometechinteriér vpředu - pohled rovněpohled zvenku 3/4 LPpohled zboku Lpohled na kapotuVolvo EX90 motory

A jak hodnotí tento model naši zákazníci?

Jakub

Mám zkušenost pouze s prodejem ojetých vozů a nemohu jinak ne pět hvězd. Po dotazu na historii jsem dostal i kompletní výčet prací na autě a kompletní historii včetně všech úkonů. Velmi vstřícný přístup a příjemné jednání všech na prodejně. Tam si prostě auto opravdu chcete koupit a nebojíte se, že vám po příjezdu domů již nepojede.

Václav Mihula

Bezvadný přístup k zákazníkům děkujeme vám moc

jozef zatko

Profesionální přístup k zákazníkovi. Příjemný personál. O mé 18 leté Volvo se vzorně postarali. Děkuji

Vlastimil Cech

Vždy mi pomohou, jsou zde profesionálové, chválím

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Elektrické / Volvo EX90
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná