Rychlý kontakt
Volvo V40

Volvo V40

Příslušenství pro stylové provedení exteriéru

Abychom Vám umožnili dodat svému vozu na ještě větší osobitosti a exkluzivitě, navrhli jsme příslušenství pro stylové provedení exteriéru, které zdůrazní dynamickou eleganci Vašeho vozu.

Zadní difuzor s dvojitou koncovkou výfuku

Difuzor, který je elegantně začleněný do designu zadního nárazníku, podtrhuje dynamické vyznění Vašeho Volva V40. Jeho horní část je lakována buď stejným odstínem jako karoserie Vašeho vozu nebo je v kontrastním šedém provedení, zatímco spodní část je vždy černá. Exkluzivní sportovní charakter Vašeho Volva podtrhnou dvě speciálně navržené koncovky výfuku z vysoce kvalitní chromované nerezové oceli.

Střešní spoiler

Tento unikátní střešní spoiler s aerodynamickými prvky a bočními křidélky propůjčuje Vašemu Volvu V40 výrazně dynamický charakter. Součástí spoileru lakovaného v barvě vozu je i integrované brzdové světlo.

Kola Ailos z lehké slitiny

Kola z lehké slitiny (7,5x18 palců) s prémiově působícími bílými prvky dodají Vašemu Volvu V40 na sportovnosti.

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Cross country / Volvo V40
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná