Rychlý kontakt
Volvo V60

Volvo V60

Dynamika a flexibilita pro každý den

Se svou vynikající ovladatelností a půvabnými křivkami je Volvo V60 dynamickým rodinným vozem i praktickým kombíkem. Jestliže patříte mezi vášnivé řidiče, jeho šikmá střešní linie a široký postoj Vás budou přímo magicky přitahovat, zatímco Vám jeho flexibilní uspořádání zadních sedadel umožní převážet prakticky vše, co na cestách potřebujete.

Adaptivní tempomat

Adaptivní tempomat Vám pomůže udržovat zadanou rychlost a odstup od vozidla před Vámi. Stačí jen zadat požadovanou rychlost a časový odstup od vozidla před Vámi, a pak si můžete od rozjezdu do dálniční rychlosti (200 km/h) užívat hladkou jízdu. V městské dopravě s častými zastávkami jistě oceníte Asistenta pro jízdu v kolonách*, který Vám pomůže sledovat vozidlo před Vámi a na základě jeho pohybu zrychlovat a zpomalovat. Na dálnici se rychlost automaticky přizpůsobí pomaleji se pohybujícímu vozidlu před Vámi, aby Vám vůz pomohl udržovat požadovaný odstup.

*Asistent pro jízdu v kolonách určený pro jízdu rychlostí od 0 do 30 km/h vyžaduje pro svou funkci automatickou převodovku Geartronic™.

Harman Kardon

Audio systém Premium Sound značky Harman Kardon Vás bude hýčkat brilantním autentickým poslechovým zážitkem bez ohledu na to, na jaké sedadlo Vašeho Volva se posadíte. Křišťálově čisté výšky, dunivé basy a minimální deformace ve středním pásmu, to vše Vám umožní vychutnat si bohatý zvuk věrně odrážející duši Vaší oblíbené hudby. Kromě naší nejlepší audio soustavy nabízíme také audio systém High Performance, který Vás potěší jasným a přirozeně znějícím zvukem.

A jak hodnotí tento model naši zákazníci?

Jakub

Mám zkušenost pouze s prodejem ojetých vozů a nemohu jinak ne pět hvězd. Po dotazu na historii jsem dostal i kompletní výčet prací na autě a kompletní historii včetně všech úkonů. Velmi vstřícný přístup a příjemné jednání všech na prodejně. Tam si prostě auto opravdu chcete koupit a nebojíte se, že vám po příjezdu domů již nepojede.

Václav Mihula

Bezvadný přístup k zákazníkům děkujeme vám moc

jozef zatko

Profesionální přístup k zákazníkovi. Příjemný personál. O mé 18 leté Volvo se vzorně postarali. Děkuji

Vlastimil Cech

Vždy mi pomohou, jsou zde profesionálové, chválím

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Kombi / Volvo V60
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná