Rychlý kontakt
Volvo V90

Volvo V90

Nová tvář klasiky

Volvo V90 navazující na hrdou tradici značky ve výrobě vozů kombi představuje novodobou legendu stvořenou pro 21. století. Spojení stylového vzhledu, důmyslných řešení a čisté formy je korunováno praktickými funkcemi, které Vám usnadní Váš každodenní život. Uvnitř na Vás udělá dojem promyšlený design prostý jakýchkoliv rušivých elementů, jehož součástí jsou ovládací prvky s dekorativním vzorem v provedení diamantového brusu nebo dotykový displej ve velikosti tabletu, díky nimž budete mít všechny vyspělé technologie doslova na dosah prstů.

Vyberte si ze skladových vozidel

motor

Mild-hybrid nebo plug-in hybrid

Ať už sáhnete po verzi s mild-hybridní technologií (ICE -internal combustion engine) nebo po plug-in hybridu (RECHARGE), vždy získáte kvalitní VOLVO motor se čtyřmi válci o obsahu dvou litrů. Benzín nebo diesel, vždy s automatickou 8stupňovou převodovkou Geartronic.

Mild-hybrid poskytuje dostatečnou podporu pro plynulé rozjezdy a neznatelné starty systému start-stop.

Plug-in hybrid poskytuje dostatečný výkon vestavěných baterií pro autonomní elektrický dojezd téměř 90 km!

Digitální VOLVO

Náš balíček digitálních služeb Vás pohodlně propojí s Vaším vozem Volvo i s Vaším digitálním životem, takže zůstanete ve spojení i na cestách. Užijte si až 4 roky* s chytrými službami Google a Volvo, které zahrnují:

  • Hlasové ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google), navigaci Google Maps a obchod Google Play
  • Volvo Cars aplikace se službami poskytovanými na základě vzdáleného přístupu
  • A veškerá potřebná data


    * Volvo V90 Recharge dodáváme včetně balíčku digitálních služeb předplacených až na 4 roky. Po uplynutí této doby vstoupí v platnost nové podmínky.
interiér_V90_R

Výkon bez kompromisů

Motor T8 Twin Engine Vám poskytne výkon sportovního vozu při emisích vozu stvořeného do města. Kompaktní čtyřválcový benzínový motor s přeplňováním kompresorem a turbodmychadlem Vám v harmonické spolupráci s elektromotorem zajistí nenucený výkon a zároveň i nízké emise. Jedná se o pohonné ústrojí, u kterého není nutné přistupovat ke kompromisům.

Bowers & Wilkins

Jedná se o audio systém, který nabízí průkopnické technologie, jako jsou vzduchem chlazený subwoofer integrovaný v konstrukci vozu a výškový reproduktor, který je umístěn v palubní desce v provedení „on top“.

VOLVO V90 SBÍRÁ JEDNO OCENĚNÍ ZA DRUHÝM..

Podívejte se na seznam všech ocenění, které získalo Volvo V90 na mezinárodním poli.

Ocenění pro Volvo V90

nekonečné možnosti financování

S naším operativním leasingem či úvěry vždy naleznete tu správnou cestu ke svému vysněnému vozidlu.

Spolu s Unicredit Leasing, a.s. Vám jsme schopni vypočítat

  • operativní leasingy
  • úvěr pro fyzické osoby
  • úvěr pro právnické osoby
  • délka 12-60 měsíců
  • akontace od 0 %

Kontaktujte prosím naše specialisty, dle Vašich možností a požadavků Vám sestavíme kalkulaci na míru.

Chci kalkulaci nového Volva

 

A jak hodnotí tento model naši zákazníci?

Jakub

Mám zkušenost pouze s prodejem ojetých vozů a nemohu jinak ne pět hvězd. Po dotazu na historii jsem dostal i kompletní výčet prací na autě a kompletní historii včetně všech úkonů. Velmi vstřícný přístup a příjemné jednání všech na prodejně. Tam si prostě auto opravdu chcete koupit a nebojíte se, že vám po příjezdu domů již nepojede.

Václav Mihula

Bezvadný přístup k zákazníkům děkujeme vám moc

jozef zatko

Profesionální přístup k zákazníkovi. Příjemný personál. O mé 18 leté Volvo se vzorně postarali. Děkuji

Vlastimil Cech

Vždy mi pomohou, jsou zde profesionálové, chválím

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Kombi / Volvo V90
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná