Rychlý kontakt
Volvo XC40

Volvo XC40

Představujeme nové Volvo XC40 - nyní i v čistě elektrické verzi

Objevte kouzlo mladistvého, autentického a charismatického designu. Důmyslně řešené úložné prostory a chytré technologie, jejichž smyslem je zpříjemnit a usnadnit Vám život ve městě. Od léta 2021 nám navíc přibyl model XC-40 Recharge - první čistě elektrický model značky VOLVO. A to rovnou s dvěma motorizacemi:

jednomotorová s pohonem přední nápravy XC40 Recharge

  • výkon 231 koní
  • dojezd 400 km
  • akumulátor 69 kWh
  • zrychlení 0-100 km/h za 7,4 sekundy

dvoumotorová s pohonem všech čtyř kol Recharge TWIN

  • výkon 408 koní
  • dojezd přes až 418 km
  • akumulátor 78 kWh
  • zrychlení 0-100 km/h za 4,9 sekundy

Vše pod kontrolou

Se zvýšenou jízdní pozicí a nekomplikovaným designem kabiny dodá Volvo XC40 Vašemu každodenním cestování nový rozměr i tím, že budete mít situaci pohodlně pod kontrolou. Abyste se ve voze cítili dobře, budete obklopeni půvabnými detaily a pečlivě zvolenými materiály typickými pro původní švédské řemeslné umění.

Dopřejte si vynikající kontrolu nad vozem, ke které Vám pomůže inteligentní pohon všech kol nabízející mimořádnou trakci při minimálním zvýšení spotřeby paliva nebo emisí.

Testovací jízda

Asistovaná bezpečnost a ohleduplnost

Ať je den nebo noc, naše inteligentní bezpečnostní asistenční technologie Vám mohou pomoci včas rozpoznat jiná vozidla, chodce, cyklisty a větší zvířata a vyhnout se kolizím s nimi.

S Aktivním parkovacím asistentem pro Vás bude popojíždění po městě mnohem příjemnější. Jedná se o funkci, která automaticky udržuje konstantní rychlost a odstup od vozila před sebou, přičemž Vám jemnými zásahy do řízení pomáhá udržovat vůz ve vyznačeném jízdním pruhu.

360o systém pro snazší parkování

Systém Vám díky čtyřem kamerám zajistí rozhled do 360°, čímž Vám pomůže s jistotou zaparkovat i na stísněných místech.

Sebejisté couvání

Systém varování před křížením cesty jiným vozidlem při couvání s funkcí automatického brzdění pomáhá řidiči při couvání na nepřehledných místech. Systém může rozpoznat vozidla, která vozu vzadu kříží cestu, a v případě potřeby automaticky zabrzdit.

VOLVO XC40 SBÍRÁ JEDNO OCENĚNÍ ZA DRUHÝM..

Podívejte se na seznam všech ocenění, které získalo Volvo XC40 na mezinárodním poli.

Volvo XC40 - zajistěte si testovací jízdu v Liberci

Powertrain XC40 recharge signle

XC-40 Pure electric

S novým zdrojem energie, ale se stejně úchvatným designem.


Čistě elektrické Volvo XC40 Recharge Pure Electric  jsme navrhli, abychom Vám zprostředkovali ten nejlepší jízdní zážitek na současných silnicích, a zároveň jsme chránili Vaši budoucnost.

A abyste se neobávali o svou baterii, poskytujeme na ni záruku 8 let/160.000 km.

 

Volvo XC40 Recharge nabízí zákazníkům zbrusu nový, intuitivní infotainment systém řízený operačním systémem Android. Disponuje bezprecedentními možnostmi osobního nastavení a novými integrovanými technologiemi a službami Google, jako jsou hlasové ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google), navigace Google Maps a obchod Google Play.

Obě varianty modelu XC40 Recharge budou dodávány s nabídkou služeb Volvo Care a na vybraných trzích také s pneumatikami Recharge. Služby programu Volvo Care zahrnují položky, jako jsou servis, záruka, silniční asistenční služba, pojištění a také nabídku možností pro nabíjení v domácích podmínkách. Díky této nabídce nabývá pořízení elektrického vozu na ještě větší atraktivitě a vyšším komfortu bez ohledu na to, zda se zákazníci rozhodnou pro formu předplatného, nebo pro přímé zakoupení vozu.

benefity pro elektrickou variantu

Volvo XC40 se zážehovými motory

Aktuálně naleznete v naší nabídce model XC40 i s mild-hybridní technologií (ICE-LINE ve verzích B3, B4 a B5), plug-in hybridní verzí (RECHARGE ve verzích T4 a T5) i klasický spalovací motor ve verzi T2 s manuální či automatickou převodovkou.

Náš mild hybridní pohon přispívá díky rekuperaci brzdné energie ke snížení spotřeby paliva. Mimo to nabízí inspirativní jízdní chování, které si budete vychutnávat již od samého rozjezdu.

 

Objednat nový čistě elektrický model je možné pouze online. Na našem showroomu Vám rádi poradíme, pomůžeme vybrat správnou verzi pro Vás, zajistíme pro Vás zkušební jízdu. Zatím se tedy v online světe pokochejte možnostmi, které Vám XC40 Recharge v čistě elektrických variantách nabízí:

technické specifikace XC40 Recharge 2022Powertrain XC40 recharge signle

A jak hodnotí tento model naši zákazníci?

Jakub

Mám zkušenost pouze s prodejem ojetých vozů a nemohu jinak ne pět hvězd. Po dotazu na historii jsem dostal i kompletní výčet prací na autě a kompletní historii včetně všech úkonů. Velmi vstřícný přístup a příjemné jednání všech na prodejně. Tam si prostě auto opravdu chcete koupit a nebojíte se, že vám po příjezdu domů již nepojede.

Václav Mihula

Bezvadný přístup k zákazníkům děkujeme vám moc

jozef zatko

Profesionální přístup k zákazníkovi. Příjemný personál. O mé 18 leté Volvo se vzorně postarali. Děkuji

Vlastimil Cech

Vždy mi pomohou, jsou zde profesionálové, chválím

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* SUV / Volvo XC40
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná