Rychlý kontakt
Volvo XC40

Volvo XC40

Představujeme nové Volvo XC40

Objevte kouzlo mladistvého, autentického a charismatického designu. Důmyslně řešené úložné prostory a chytré technologie, jejichž smyslem je zpříjemnit a usnadnit Vám život ve městě.

Vše pod kontrolou

Se zvýšenou jízdní pozicí a nekomplikovaným designem kabiny dodá Volvo XC40 Vašemu každodenním cestování nový rozměr i tím, že budete mít situaci pohodlně pod kontrolou. Abyste se ve voze cítili dobře, budete obklopeni půvabnými detaily a pečlivě zvolenými materiály typickými pro původní švédské řemeslné umění.

Dopřejte si vynikající kontrolu nad vozem, ke které Vám pomůže inteligentní pohon všech kol nabízející mimořádnou trakci při minimálním zvýšení spotřeby paliva nebo emisí.

Citlivé reakce a ohleduplnost

Abyste měli k dispozici výkon vyladěný pro město, poskytnou Vám naše lehké hnací agregáty citlivé reakce, které v daný okamžik potřebujete, při nízkých emisích i spotřebě paliva.

S Aktivním parkovacím asistentem pro Vás bude popojíždění po městě mnohem příjemnější. Jedná se o funkci, která automaticky udržuje konstantní rychlost a odstup od vozila před sebou, přičemž Vám jemnými zásahy do řízení pomáhá udržovat vůz ve vyznačeném jízdním pruhu.

VOLVO XC40 SBÍRÁ JEDNO OCENĚNÍ ZA DRUHÝM..

Podívejte se na seznam všech ocenění, které získalo Volvo XC40 na mezinárodním poli.

Volvo XC40 - zajistěte si testovací jízdu v Liberci

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* SUV / Volvo XC40
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná