Rychlý kontakt

Volvo XC90

Velké auto, malá spotřeba

Ať už si vybere plug-in hybridní verzi nebo mild-hybridní, vždy uděláte dobře! Sobě i přírodě.

Nové VOLVO XC90 můžete mít aktuálně v těchto motorizacích:

 • ve verzi ICE-LINE (mild hybridní technologie),
 • ve verzi RECHARGE (plug-in hybridní technologie).

Více informací o elektrifikovaném pohonu ve vozech Volvo najdete v našem článku podrobně vysvětlujícím, jak která technologie funguje.

Testovací jízda

Mějte situaci pevně v rukou

Se svým impozantním postojem a vkusným vzhledem působí Volvo XC90 nenuceně a zároveň sebejistě - přesně v duchu nadčasového skandinávského designu. Uvnitř na Vás udělá dojem kabina tvořená z nejvybranějších materiálů jejíž součástí jsou i ovládací prvky s dekorativním vzorem v provedení diamantového brusu a dotykový displej ve velikosti tabletu. Minimalistická luxusní estetika interiéru vytváří místo, kde můžete relaxovat, přemýšlet a zároveň být ve spojení s okolním světem. Unikátní jízdní zážitek umocňují sofistikované hnací agregáty, které Vám nabídnou vyvážený poměr výkonu a efektivity, abyste nikdy nemuseli dělat kompromisy.

Nové Volvo XC90 je k dispozici s celou řadou technologicky vyspělých pohonných jednotek. Všechny zajišťují maximální výkon při minimálním dopadu na životní prostředí. Všechny agregáty navíc přináší i výhody elektrifikace, která je dostupná ve formě mild hybridní nebo plug-in hybridní technologie.

O mimořádně příjemnou jízdu se v případě Volva XC90 postará kombinace vynikajícího komfortu, snadná ovladatelnost a zdokonalený systém Clean Zone. Jeho úkolem je udržování prvotřídní kvality vzduchu v interiéru vozu. Velice zajímavý je také prodloužený dojezd v režimu čistě elektrické jízdy. To znamená, že pro každodenní dojíždění Vám bude stačit bezemisní elektrický pohon. Naprosto skvělé je také to, že Volvo XC90 prostřednictvím rekuperace automaticky ukládá energii vznikající při brzdění do akumulátoru.

» Více informací o elektrifikovaném pohonu ve vozech Volvo »

Verze výbavy..

Volvo XC90 je možné objednat hned v mnoha variantách a kombinacích.

Aktuální kombinace Vám vždy ukáže aktuální ceník.

 • Core -  dostupné pro vozy s mild-hybridní technologií. Nabízí prémiový design + nejvyspělejší technologie + bohatou standardní výbavu = užijte si naplno jízdu v sofistikovaném SUV. 
 • Plus Dark/Bright - skutečně nepřehlédnutelný vůz nejen pro jeho dynamický postoj - luxusní SUV, kterému nechybí praktický i sportovní rozměr. Hned na první pohled zaujmou unikátní stylové detaily a barvy, zatímco je celkově sportovní vzhled umocněn standardně dodávanými 20" koly z lehké slitiny, černý strop v interiéru, černá vnější zrcátka atd. V zimě určitě potěší standardně dodávané přídavné palivové topení s časovačem, vyhřívaný volant a sedadla v přední i prostřední řadě.
 • Ultimate Dark/Bright- Volvo XC90 Ultimate představuje naprosto skvělé ztělesnění moderního švédského luxusu. Exkluzivní designové prvky ještě podtrhují detaily jako je panoramatické střešní okno (otvíratelné vpředu), ale i luxusní prvky jako čtyřzónová klimatizace.

 

Exteriér

Světla zaujmou na první pohled 

LED světlomety jsou u nejnovějších modelů Volvo do „T“. Perfektně tak podtrhávají celkový dojem z těchto jedinečných vozů. Jejich hlavní funkcí je však zajistit Vám po setmění ten nejlepší možný výhled. Světlomety využívají vyspělou LED technologii a automaticky přepínají mezi režimem dálkových a potkávacích světel. Zabrání tak oslňování ostatních účastníků silničního provozu. Nejvyšší verze LED světlometů je navíc tak skvěle propracovaná, že se vzor svícení precizně přizpůsobuje dané situaci, aby byl osvětlen co největší možný prostor.

Volvo XC90 - světlo
Volvo XC90 - interiér vozu

Interiér - moderní řemeslné umění otestované v nejtěžších podmínkách..

O značce Volvo je všeobecně známé, že se snaží co nejméně zatěžovat životní prostředí. Což ale není překážka k tomu, aby vozy Volvo poskytovaly luxus a jedinečný prožitek z jízdy. Sami si okamžitě všimnete, že interiér je plný pečlivě zvolených materiálů. Například půvabné dekorativní dřevěné obložení interiéru v provedení Dark Driftwood nebo Black Walnut dodá interiéru přirozeně krásný moderní ráz.

Široká je také nabídka sedadel

Nyní nově rozšířená o čalounění Tailored Wool Blend. To je vyrobeno z příjemně komfortního materiálu, jenž je z 30 % tvořen vlnou a ze 70 % se skládá z recyklovaného polyesteru, což pro Vás znamená, že se můžete nechat hýčkat luxusem, který vznikl díky ekologickému a zodpovědnému přístupu k designu a výrobě.

Sedadla řidiče a spolujezdce jsou k dispozici s masážní funkcí a s odvětráváním.  Sedadla ve druhé a případně i třetí řadě nabízí o něco vyšší jízdní pozici než sedadla v řadě před nimi. Díky tomu si mohou všichni cestující užívat lepší výhled před sebe. Takže i v nové šestimístné variantě si budou cestující ve druhé řadě sedadel vychutnávat větší prostor a luxus.

Každé z opěradel lze sklopit do zcela vodorovné polohy, takže Vy tak získáte dostatečný prostor pro převážení různě početné posádky a rozmanitého nákladu. Opěradla ve třetí řadě sedadel šesti- nebo sedmimístné varianty lze sklopit (a zvednout) ze sedadla řidiče. A to pouhým stisknutím tlačítka. Zavazadlový prostor je vybaven detaily, jako jsou háčky a zajišťovací popruhy na nákupní tašky nebo úchytná oka na podlaze v kombinaci se sítí pro zajištění nákladu.

Hýčkat Vás budou také krásné detaily, jako jsou výdechy ventilace v exkluzivním kovovém provedení nebo křišťálová hlavice voliče řazení, která je součástí výbavy některých variant.

Středový panel a intuitivní ovládání 

Celou řadu funkcí Volva XC90 lze ovládat právě prostřednictvím velkého, digitálního, 9", dotykového displeje na středové konzoly. Ten nejen, že vypadá velice elegantně, ale navíc je také dostatečně citlivý, takže ho můžete ovládat třeba i v rukavicích! Grafika je velice dobře čitelná a mimo jiné nabízí i přehledné zobrazení informací či map. 

Tím ale počet displejů ve voze nekončí!

O to, abyste měli všechny potřebné informace ve svém zorném poli, se stará digitální displej komunikačního rozhraní řidiče. Ten najdete za volantem. Skvělé je, že se jas tohoto displeje automaticky přizpůsobuje okolním světelným podmínkám. Krom toho je také možné vůz vybavit také head-up displejem. Ten pak může promítat dané informace na čelní sklo. Takže řidič nemusí spouštět oči z dění na silnici. Dalším pomocníkem je funkce hlasového ovládání přirozenou řečí (v současné době není k dispozici v češtině), díky níž se nemusíte učit soubor ovládacích pokynů.

Jednoduchá práce s navigací

Na displejích máte také k dispozici funkce plně integrovaného online navigačního systému - Sensus. Mezi jeho užitečné funkce patří například odeslání polohy do vozu - "Send to car". Tento příkaz Vám umožňuje odeslat do palubního navigačního systému Vašeho Volva jakoukoliv polohu. Je jedno, zda ji máte nalezenou v internetovém prohlížeči nebo prostřednictvím aplikace Volvo On Call. Navigační systém Sensus Vám současně zajistí přístup ke službám a aplikacím, jež Vám pomohou intuitivně a jednoduše najít nové zážitky a místa, která byste mohli navštívit.

» Více informací o aplikaci Volvo On Call »

Zaměřeno na hudební fajnšmekry!

Volvo využívá audiosystém nazvaný Bowers & Wilkins - té nejvyšší úrovně. Systém je přizpůsobený speciálně na míru modelu Volvo XC90. Takže je akustika uvnitř vozu upravená tak, že systém nabízí čistý a realistický zvuk.

Soustava obsahuje:

 • 14 reproduktorů
 • Subwoofer - ten nasává vzduch zvenčí a rozkmitá ho, tak aby si posluchači mohli užívat hluboké a bohaté basové tóny.
 • 12kanálový zesilovač  o výkonu 600 W
 • Výškový reproduktor - integrovaný v palubní desce tak, aby byl natočen směrem do kabiny, čímž dochází k minimalizaci odrážení zvuku.

Každý reproduktor je individuálně monitorován a regulován, aby měl každý ve voze možnost zažít nejlepší poslechový zážitek. I proto je do systému přidána funkce Automatické vyrovnání zvuku. To slouží k vyrovnávání rozdílů v hlasitosti a intenzitě zvuku, což Vám zaručí vyvážený hudební zážitek, aniž byste museli zvuk ručně upravovat. V neposlední řadě je zde Systém řízení basů přizpůsobující reprodukci basových tónů aktuální akustice ve voze pro zajištění bohatého a čistého zvuku.

Systém nabízí hned tři prostorové režimy. Díky nimž se může zvuk přizpůsobit aktuálně přehrávané hudbě nebo Vaší náladě. Jedním z nich je také akustika imitující göteborskou koncertní síň. Kromě úžasného poslechového zážitku Vám bude tento audiosystém dělat radost také svým vzhledem, na kterém Vás upoutají mřížky reproduktorů z nerezové oceli i výrazné žluté kónusy.

 

Volvo XC90 - jedinečný hudební zážitek
Volvo XC90 - středový panel propojený s mobilem

Snazší připojení telefonu

Volvo XC90 podporuje rozhraní Apple CarPlay i Android Auto. Je velice jednoduché propojit Váš mobilní telefon s displejem na středové konzoli. Díky tomuto spojení budete moci využívat hlasové ovládání - pro přístup k hudbě, sms zprávám ale budete moci i telefonovat. Rozhraní Apple CarPlay a Android Auto po propojení s mobilem využívají jen spodní polovinu displeje. Takže budete mít stále pohodlný přístup k ostatním funkcím vozu. 

Technologie

Volvo XC90 nabízí hned několik jízdních režimů. Volit mezi nimi můžete podle nálady, situace a svých požadavků. Každý režim změní charakteristiku motoru, automatické převodovky, řízení, brzdového systému, systému řízení stability a funkce Start/Stop.

 • Režim Comfort - upřednostňuje jízdní komfort
 • Režim Dynamic - budete si užívat ostré reakce
 • Režim Eco - nejvyšší prioritu má hospodárná jízda 
 • Režim Off Road - vypořádá se s náročným povrchem
 • Režim Individual - můžete si nakombinovat různá nastavení dle svých osobních potřeb

Volvo XC90 lze na přání dovybavit vzduchovým odpružením s aktivním podvozkem Four-C. To pomáhá udržovat všechna čtyři kola ve stejné výšce. Ovšem i tu lze upravit tak, aby lépe odpovídala různým jízdním podmínkám. V podstatě je Four-C elektronicky regulovaný tlumicí systém, který nahrazuje tlumiče. S tím, že nepřetržitě přizpůsobuje míru tlumení silničním podmínkám a jízdnímu stylu řidiče - zajišťuje nejlepší možnou rovnováhu mezi komfortem a ovladatelností.

Volvo XC90 - luxus, který nebudete chtít opustit

Bezpečnost na prvním místě

IntelliSafe představuje přístup, prostřednictvím kterého chce Volvo vytvořit mnohem harmoničtější vztah mezi auty a lidmi. Aby automobilka Volvo dosáhla tohoto cíle, využívá k tomu několik chytrých a intuitivních inovací. Ty samozřejmě najdete i ve Volvu XC90.

Podstatně méně únavné budou jízdy v kolonách. Postarají se o to Asistent pro jízdu v kolonách a Pilot Assist poslední generace. Oba pracují při jízdě rychlostí do 140 km/h, přičemž je nejvíce oceníte na dálnici. Nejen, že jsou tito asistenti schopní udržovat nastavený časový a vzdálenostní odstup od vozidla před Vámi, budou současně jemnými zásahy do řízení udržovat Váš vůz ve střední části jízdního pruhu a decentními vibracemi volantu Vás upozorní, že je technologie aktivní. Určitě Vás potěší i funkce, která funguje na základě mapových podkladů. A to prostřednictvím technologie Přizpůsobení rychlosti v zatáčkách. Ta upravuje rychlost vozidla tak, aby pro Vás bylo projíždění zatáček ještě pohodlnější a bezpečnější. 

Kamera s výhledem do 360°, díky níž uvidíte všechno!

Kameru lze na přání  do Vašeho Volva XC90 dodat. A věřte, že Vám usnadní parkování! Zprostředkuje Vám totiž výhled z ptačí perspektivy na vůz a jeho blízké okolí. Díky zmíněnému náhledu uvidíte vozidla ale i objekty, které by při výhledu z okna nebo pohledu do zpětných zrcátek zůstaly skryté. Funkci oceníte především při manévrování ve stísněném prostoru. Pohled na okolí vozu je dostupný při stání a v rychlostech do 10 km/h.

Snazší parkování
Aktivní parkovací asistent Vám kdykoliv pomůže zaparkovat vůz. Po aktivaci využije senzory, které změří velikost parkovacích míst, podél kterých projíždíte a dá Vám vědět, jaké z nich je dostatečně velké pro zaparkování. Tento Volvo asistent dokáže Váš vůz zaparkovat na podélné místo, které je jen 1,2krát tak dlouhé jako Váš vůz.

Vše, co musíte udělat, je dle pokynů řadit převodové stupně a brzdit. O zbytek se postará Vaše Volvo XC90. Pro parkování Volvo také využívá Systém varování před křížením cesty s jiným vozidlem. Jeho úkolem je usnadnit Vám couvání z parkovacího místa. Je totiž navržený tak, aby Vás včas upozornil na jiné účastníky silničního provozu, kteří by se mohli objevit za Vámi.

Upozornění: Za řízení vozu je vždy zodpovědný řidič.

Rozhlíží se za Vás!

Systém City Safety pomáhá chránit lidi ve voze, ale také mimo něj. A to bez ohledu na to, zda je den či noc. Tato inovace je ve standardní výbavě každé varianty Volva XC90. Spočívá v tom, že dokáže rozpoznat potenciální rizika, která se před Vámi objevují. Buď ve formě jiných vozidel, cyklistů, chodců a nebo třeba velkých zvířat. V momentě, kdy systém City Safety rozpozná bezprostředně hrozící nebezpečí kolize a Vy na jeho varování včas nezareagujete, může začít automaticky brzdit. Cílem je tedy, předejít srážce nebo alespoň zmírnit její dopad. Systém zahrnuje nově i funkci Podpora řízení - jejímž úkolem je pomoci Vám s úhybným manévrem. A to tak, aby byl případný zásah co nejefektivnější a nejbezpečnější.

Udrží Vás na silnici
Volvo XC90 Vám může pomoci předcházet jednomu z nejčastějších typů dopravních nehod - neúmyslnému sjetí ze silnice. Při jízdě rychlostí 65-140 km/h Systém ochrany proti neúmyslnému sjetí z vozovky rozpozná tendenci vozu k neúmyslnému opuštění silnice. Tomu se může pokusit zabránit buď zásahem do řízení nebo v případě potřeby i brzděním. Jestliže vůz přeci jen silnici opustí, struktura předních sedadel pohlcující energii působících vertikálních sil vzniklých při nárazu sníží pravděpodobnost vážného zranění v důsledku tvrdého přistání v terénu.

Upozornění: Za řízení vozu je vždy zodpovědný řidič.

Volvo - asistenti pro jízdu

Motorizace - výkon bez kompromisů

Nejvyšší motorizace T8 Twin Engine využívá výkonný plug-in hybridní agregát. Ten nabízí atraktivní kombinaci nenuceného výkonu a nabídky jízdních režimů, které se přizpůsobí každé situaci. Čistě elektrický režim Pure poskytuje luxus téměř tiché jízdy doprovázené nulovými emisemi a také možnost dojezdu. Ten je dostačující pro každodenní dojíždění většiny lidí.

Stejně jako v případě všech nových modelů Volvo bylo i u Volva XC90 od samého počátku počítáno se začleněním technologie Twin Engine. A právě proto, že se se zapojením této technologie počítalo hned na samém začátku, nesnižuje všestrannost, stylovost nebo praktické využitelnosti vozu.

Bezpečnost byla u Volva XC90 vždy klíčovou prioritou. O tom svědčí sama bezpečnostní klec, která je navržená tak, aby poskytovala ochranu celé posádce v autě. Skříň je vyrobená z ultra pevné oceli legované bórem. Takže tu mluvíme o jednom z nejpevnějších typů oceli. Mezi základní bezpečnostní funkce patří bezpečnostní pásy s předpínači a omezovači zatížení, které se postarají, aby byla v případě nárazu těla cestujících pevně zajištěna na místě, ale současně na ně nebyl vyvíjen příliš velký tlak.

Volvo - konstrukce vozu z nejpevnější oceli na světě
Volvo - příslušenství

Bezpečné převážení nákladu

Protože má každý svůj vlastní vkus, máme pro Vás širokou nabídku příslušenství. Každý z dílů je navržen tak, aby perfektně ladil s Vaším Volvem XC90. Například spodní kryty předního a zadního nárazníku, pevné a lehké prahové nášlapy s integrovaným podsvícením atd.. 

Zajímavé je třeba elektricky výklopné tažné zařízení, které můžete v době, kdy ho nepotřebujete, elegantně zasunout pod vůz. Zvýšení bezpečnosti při převážení nákladu zajistí bezpečnostní ocelová mřížka, která představuje pevnou bariéru mezi prostorem pro náklad a kabinou, kde sedí cestující. Přidáním přepážky zavazadlového prostoru a dvířek pro psa, získáte bezpečné a dobře zajištěné místo pro převážení Vašeho zvířecího miláčka. V nabídce naleznete také ochranu čalounění sedadel i zavazadlového prostoru. Takže interiér Vašeho vozu bude stále vypadat jako nový.

Seznamte se s klíčovými rozměry Volva XC90

Volvo XC90 - Technická specifikace - rozměry vozu

Interiér     Exteriér
Výška 1776 mm  Prostor na hlavu vpředu 1051 mm 
Délka 4953 mm  Prostor na hlavu vzadu 999 mm (997 mm*)
Šířka 2008 mm  Prostor na hlavu 3. řada (923 mm*)
Šířka se zrcátky 2140 mm  Prostor na ramena vpředu   1465 mm
Rozvor kol 2984 mm  Prostor na ramena vzadu   1435 mm
Rozchod předních kol 1665 mm  Prostor na ramena 3. řada   (1192 mm*)
Rozchod zadních kol 1667 mm  Prostor na nohy vpředu  1038 mm
Poloměr otáčení 11.8 m  Prostor na nohy vzadu   940 mm
     Prostor na nohy 3. řada   (811 mm*)
     Prostor na boky vpředu   1422 mm
    Prostor na boky vzadu 1435 mm
    Prostor na boky 3. řada (1140 mm*)

* 7místné varianty mají odlišné rozměry.

VOLVO extended warranty

I po uplynutí standardní dvouleté záruky  je prodloužená záruka Volvo Vaší jistotou v případě nepředvídatelných oprav.

Volvo Extended Warranty si můžete objednat přímo při nákupu nového vozu, nebo do 30 dnů od první registrace a to na dobu 12, 24 či 36 měsíců (a nejvýše do 200.000 km). Detailní informace a podmínky programu prodloužené záruky najdete na tomto odkazu (externí PDF).

Aktuální ceny (platní od 1.1.2021) uvádíme zde:

Ceník prodloužené záruky pro XC90

 

Volvo XC90 sbírá jedno ocenění za druhým..

Podívejte se na seznam všech ocenění, které získalo Volvo XC90 na mezinárodním poli. 

Volvo XC90 - celosvětová ocenění vozu

 

Volvo XC90 - středový panel propojený s mobilemVolvo XC90 - jedinečný hudební zážitekVolvo XC90 - světloVolvo XC90 - interiér vozu a použité materiályVolvo XC90 - interiér vozuVolvo XC90 - luxus, který nebudete chtít opustitVolvo XC90 - středový panel bez připojení k mobiluVolvo - asistent pro parkováníVolvo - asistenti pro jízdu Volvo - příslušenstvíVolvo - konstrukce vozu z nejpevnější oceli na světěVolvo - Technická specifikace vozu - rozměry

A jak hodnotí tento model naši zákazníci?

Jakub

Mám zkušenost pouze s prodejem ojetých vozů a nemohu jinak ne pět hvězd. Po dotazu na historii jsem dostal i kompletní výčet prací na autě a kompletní historii včetně všech úkonů. Velmi vstřícný přístup a příjemné jednání všech na prodejně. Tam si prostě auto opravdu chcete koupit a nebojíte se, že vám po příjezdu domů již nepojede.

Václav Mihula

Bezvadný přístup k zákazníkům děkujeme vám moc

jozef zatko

Profesionální přístup k zákazníkovi. Příjemný personál. O mé 18 leté Volvo se vzorně postarali. Děkuji

Vlastimil Cech

Vždy mi pomohou, jsou zde profesionálové, chválím

Níže si vyberte svůj uživatelský manuál

VOLVO XC90 | 2020

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo. 

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

VOLVO XC90 | 2019 LATE

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo. 

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

VOLVO XC90 | 2019 EARLY

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo. 

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

VOLVO XC90 | 2018

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo. 

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

VOLVO XC90 | 2017

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo. 

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

VOLVO XC90 | 2016

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo. 

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

VOLVO XC90 | 2014 LATE

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo. 

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

VOLVO XC90 | 2014 EARLY

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo.

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

VOLVO XC90 | 2013 LATE

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo.

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

VOLVO XC90 | 2013 EARLY

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo.

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

VOLVO XC90 | 2012 LATE

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo.

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

VOLVO XC90 | 2012 EARLY

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo.

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

VOLVO XC90 | 2011 LATE

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo.

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

VOLVO XC90 | 2011 EARLY

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo.

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

VOLVO XC90 | 2010 LATE

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo.

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

VOLVO XC90 | 2010 EARLY

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo.

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* SUV / Volvo XC90
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná