Rychlý kontakt
domácí nabíjení s dotací až 60.000

domácí nabíjení s dotací až 60.000

Volvo XC90Volvo XC60Volvo XC40Volvo S60Volvo EX90Volvo EX40Volvo EX30C40 Recharge

Domácí nabíjení s dotací až 60.000,-

Nabíjení Vašeho vozu Volvo v domácích podmínkách představuje efektivní a levnější způsob nabíjení. Navíc můžete z domu vždy odjíždět s plně nabitým akumulátorem!

Program "Zelená úsporám" vám dává možnost získat dotaci na instalaci domácí nabíjecí stanice. Pokud budete nabíjet v rodinném domě, můžete pak získat na jednu nabíjecí stanici dotaci až 30 000 Kč. Maximálně lze žádat o dotaci na 2 stanice, tedy až 60 000 Kč.

Stanice od nás splní tyto základní podmínky:

– dobíjecí stanice a příslušné parkovací místo musí být umístěno na pozemku, který přísluší k podporované stavbě domu a je ve vlastnictví žadatele, popř. uvnitř tohoto domu

– podporované dobíjecí stanice nejsou určeny pro veřejnost a komerční provoz

 

Proč nabíječku od nás?

Získáte skvělou nabíjecí stanici GARO na AC střídavý proud (technické informace zde)

  • Profesionální instalace
    Zakoupením nástěnné nabíjecí stanice a její instalací našimi partnery získáte plnou záruku na stanici, případné úpravy vaší domácí rozvodné sítě a na instalaci.
  • HomeCheck zdarma
    Při zakoupení nového plně elektrického nebo plug-in hybridního vozu Volvo je v ceně vozu zahrnuta i služba Home Check.
  • Instalace na připravené místo
    Instalace nabíjecí stanice na připravené místo s připraveným přívodním kabelem požadovaných parametrů za cenu 10 000 Kč bez DPH.

Získejte až 200.000 na elektromobil

Díky nové dotační výzvě Ministerstva průmyslu a obchodu můžete získat příspěvek až 200.000 Kč na elektrovůz kategorie M1 s pořizovací cenou do 1 500 000 Kč bez DPH.

Podnikatelé i podniky mohou od ledna 2024 až do konce září 2025 žádat o státní podporu na nákup elektromobilu nebo na stavbu dobíjecí stanice. Ve FEDERAL CARS navíc získáte na naše elektromobily i zvýhodněný úrok.

Objednejte se na zkušební jízdu - rádi Vám poradíme s dotací, předvedeme ovládání a nabíjení, sami si vyzkoušíte, jaké to je řídit elektromobil Volvo. K dispozici je i zcela nové Volvo EX30!

 

 

 

 

Newsletter