Rychlý kontakt
Kontakt Volvo Federal Cars

Kontakt Volvo Federal Cars

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Váš dotaz

Předmět*
Dotaz*

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná

FEDERAL CARS Liberec s.r.o.

AdresaDoubská 424, 46312 Liberec 23

Telefon+420 488 577 377 ( recepce )

 +420 488 577 314 ( prodej vozů )

 +420 488 880 243 ( prodej ND )

 +420 488 880 241 ( servis )

Fax+420 488 577 388

Emailinfo@federalcars.cz

IČO07738714

DIČCZ07738714

Onlinefacebook

Provozní doba

Provozní doba prodeje vozů

Po - Pá08:00 - 17:00

So09:00 - 12:00

Nezavřeno

Provozní doba servisu vozů

Po - Pá07:00 - 17:00

So09:00 - 12:00

Nezavřeno

Provozní doba prodeje náhradních dílů

Po - Pá07:00 - 17:00

So09:00 - 12:00

Nezavřeno

Volvo Personal Service

David Brož

VPS osobní technik

+420 702 236 418

dbroz@federalcars.cz

Zdeněk Hanousek

VPS osobní technik

+420 702 236 853

zhanousek@federalcars.cz

Michal Hýbner

VPS osobní technik

+420 702 236 604

mhybner@federalcars.cz

Zdeněk Jiravský

VPS osobní technik

+420 702 236 838

zjiravsky@federalcars.cz

Jan Šenberk

VPS osobní technik

+420 702 236 836

jsenberk@federalcars.cz

Martin Kotek

Servisní poradce

+420 725 120 330

mkotek@federalcars.cz

Jakub Kotek

Andon

725 700 026

jkotek@federalcars.cz

Prodej vozů

Mgr. Tomáš Kotas

Vedoucí prodeje, fleet manager

+420 488 577 311

+420 777 550 670

tkotas@federalcars.cz

Jaroslav Barvinský

Prodejní poradce - nové vozy

+420 488 577 314

+420 724 395 332

jbarvinsky@federalcars.cz

Daniela Kloudová

Prodejní poradce - nové vozy

+420 488 577 418

+420 724 341 201

dkloudova@federalcars.cz

Daniel Bouchal

Prodejní poradce - ojeté vozy

+420 488 577 418

+420 606 732 121

dbouchal@federalcars.cz

Petra Tichá

asistentka prodeje vozů

+420 488 577 418

pticha@federalcars.cz

Štěpán Urbánek

PRODEJNÍ PORADCE - OJETÉ VOZY

+420 488 577 418

+420 722 501 723

surbanek@federalcars.cz

Servis vozů

Petr Hudousek

Vedoucí servisu

+420 488 577 305

+420 774 644 335

phudousek@federalcars.cz

Jaroslav Bílek

Přejímací a garanční technik

+420 488 577 303

+420 722 931 712

jbilek@federalcars.cz

Jakub Kotek

Přejímací technik

+420 488 577 302

jkotek@federalcars.cz

Martin Kotek

Přejímací technik

+420 488 577 301

+420 725 120 330

mkotek@federalcars.cz

Vojtěch Šrajbr

Přejímací technik - klempírna, lakovna

+420 488 577 304

+420 774 225 044

vsrajbr@federalcars.cz

Prodej náhradních dílů

Michal Švarba

Vedoucí oddělení

+420 488 577 340

msvarba@federalcars.cz

Miroslav Sadvar

Prodejce

+420 488 577 341

msadvar@federalcars.cz

Recepce, administrativa

Sandra Grunclová

Recepce

+420 488 577 377

recepce.volvo@federalcars.cz

Radka Zummerová

Recepce

+420 488 577 377

rzummerova@federalcars.cz

Zdeňka Ehrlichová

Recepce

+420 488 577 377

recepce.volvo@federalcars.cz

Marketing

Monika Braunová

Marketing

+420 723 100 820

mbraunova@federalcars.cz

Vedení společnosti

Tomáš Starý

Jednatel společnosti

+420 488 577 333

tstary@federalcars.cz