Rychlý kontakt
Kariéra Federal Cars

Automechanik, autolakýrník, autoelektrikář

Náplň práce

Do našeho týmu Volvo v Liberci hledáme posilu na tyto pozice:

automechanik;

autolakýrník;

autoelektrikář/autotronik.

Jsme autorizovaný prodejce a opravce osobních vozidel VOLVO a posilujeme tým odpovědný za

opravy motorových vozidel značky Volvo
běžný servis i opravy větších rozměrů, výměny čelních skel, pneu servis, rozvody motorů, klimatizace, geometrie, diagnostika atd.
opravy elektromobilů a hybridních vozidel
klempírenské a lakýrnické práce

Požadujeme

Zodpovědnost
Spolehlivost
Samostatnost, ale také schopnost pracovat v týmu
Vyučení v oboru
Řidičský průkaz skupiny B
Trestní bezúhonnost
Autoelektrikář potřebuje školení dle vyhlášky 50/1978 Sb.

Nabízíme

Zázemí prosperující firmy a příjemného prostředí
Kompletní zaškolení a pravidelná školení novinek dané značky
Nejmodernější pracovní prostředí v oboru
Dlouholetou praxi firmy v oboru
Nadstandardní mzdové ohodnocení v rámci regionu
Benefity - stravenky, účast na různých firemních akcích
Multisport kartu
Práce na HPP
Vaše životopisy zasílejte laskavě na email: vedeni@federalcars.cz.

Nástup možný ihned, těšíme se na vás!

Váš budoucí zaměstnavatel v Liberci - VOLVO FEDERAL CARS