Rychlý kontakt
Kariéra Federal Cars

Automechanik

Náplň práce

Hledáme schopného mechanika pro osobní vozidla. Náš tým mechaniků je velmi kvalitní, technicky zdatný a kamarádský - každý rád pomůže s rychlou orientací a zaškolením do pracovního procesu.

• opravy motorových vozidel značky Volvo a Toyota
• běžný servis i opravy větších rozměrů, výměny čelních skel, pneu servis, rozvody
motorů, klimatizace, geometrie, diagnostika atd.

Požadujeme
  • zodpovědnost
  • spolehlivost
  • samostatnost ale také schopnost pracovat v týmu
  • vyučení v oboru
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Týmového hráče
  • Trestní bezúhonnost
Nabízíme
  • Zázemí prosperující firmy
  • Kompletní zaškolení a pravidelná školení novinek dané značky
  • Nejmodernější pracovní prostředí v oboru
  • Dlouholetou praxi firmy v oboru
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení v rámci regionu
  • Benefity - stravenky, účast na různých firemních akcích
  • Multisport
  • Nástup možný ihned
  • Práce na HPP

Vaše strukturované životopisy zasílejte na: mbraunova@federalcars.cz nebo volejte +420 723 100 820