Rychlý kontakt
O značce Volvo

O značce Volvo

Značka Volvo působí na trhu s automobily již od roku 1927. Dnes je automobilka Volvo Cars jednou z celosvětově nejznámějších a nejrespektovanějších automobilových značek, o čemž svědčí i fakt, že bylo v roce 2017 prodáno 571 577 jejích vozů v přibližně 100 zemích. Majitelem společnosti Volvo Cars je od roku 2010 čínská firma Zhejiang Geely Holding (Geely Holding). Do roku 1999 byla automobilka součástí švédské skupiny Volvo Group, načež byla koupena americkým koncernem Ford Motor Company. V roce 2010 získala automobilku Volvo Cars společnost Geely Holding. V roce 2017 zaměstnávala společnost Volvo Cars na plný úvazek přibližně 38 000 zaměstnanců. Ředitelství, oddělení pro vývoj produktů, marketingové oddělení a správní oddělení mají z většiny sídlo ve švédském Göteborgu. Čínská část ředitelství automobilky Volvo Cars sídlí v Šanghaji. Hlavní továrny s výrobními linkami pro vozy značky Volvo jsou postaveny v Göteborgu (Švédsko), Gentu (Belgie) a v Čcheng-tu a Ta-čchingu (Čína), zatímco motory se vyrábějí ve Skövde (Švédsko) a v Čang-ťia-kchou (Čína). Díly karoserie se produkují ve švédském Olofströmu.

Spolupráce se společností  FEDERAL CARS, spol. s r.o., která úspěšně působí na domácím automobilovém trhu již od roku 1990, začala v roce 2014 a je velmi úspěšná. V Libereckém kraji jsme jediným autorizovaným dealerem a servisem značky Volvo a snažíme se kvalitní vozy ze severu Evropy co nejvíce dostat na silnice severu Čech. 

Společnost FEDERAL CARS byla založena Ing. Zdeňkem Vojtěchem, jehož jméno je známé především díky jeho velice úspěšné kariéře závodního jezdce. S takovou vervou, jakou věnoval závodění, se pustil i do podnikání. A nemohlo jít o nic jiného než automobily. A tak FEDERAL CARS působí na domácím automobilovém trhu od roku 1990. Veškeré naše služby jsou tedy prověřené léty i spokojenými zákazníky. 

Profesionální personál se zaměřuje na prodej osobních a užitkových automobilů značek Peugeot, Volvo a servis vozů Toyota. Krom nových vozů u nás najdete širokou nabídku příslušenství pro vozy všech zmíněných značek. Pomůžeme Vám také s výběrem ojetého vozu. Všechny ojeté vozy u nás prochází přísnou kontrolou, kterou provádí hned několik techniků. Díky tomu Vám garantujeme, že každý vůz, který pořídíte u FEDERAL CARS, je ověřený a v naprosto perfektním stavu!

Mimo to nabízíme komplexní servisní služby. Nejen, že můžete mechanika sledovat při práci z naší „relaxační místnosti“ ale také za ním můžete kdykoliv jít a oslovit ho s dotazy k práci na Vašem voze. A také! Vám půjčíme náhradní vůz, který můžete využít do doby, než bude Váš automobil opraven.
Zrovna nehledáte nové auto? Dorazte na naši pobočku také! Určitě Vás zaujme možnost fleetového prodeje, prodeje předváděcích vozů, možnost nákupu na protiúčet, a náš exkluzivní finanční a operativní leasing!

Více informací o našich službách naleznete na webové stránce vol.federalcars.cz nebo volvocars.federalcars.cz. Sledovat nás můžete také na sociálních sítích! Najdete nás na Facebooku, Instagramu i na YouTube! #Federalcars

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tým FEDERAL CARS Liberec s.r.o.