Rychlý kontakt
Registrace k zasílání emailů

Registrace k zasílání emailů

Neváhejte a zaregistrujte svou e-mailovou adresu k odběru našich e-mailů a obchodních sdělení.

Je to jednoduché – stačí vložit Vaši e-mailovou adresu a potvrdit, že nejste robot. Následně můžete zvolit, zda Vás zajímají novinky o vozech z Prahy nebo z Liberce a pak už jen odeslat formulář.

Na zadaný email Vám přijde potvrzující zpráva s odkazem, na který kliknete a budete přesměrováni na stránku, kde Vám registraci potvrdíme. Až do tohoto okamžiku žádné údaje nezpracováváme ani neukládáme.

Vložením e-mailu a odesláním formuláře prohlašujete, že se jedná o Váš email a po kliknutí na odkaz v e-mailu souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů v rozsahu nutném pro newslettery (jedná se pouze email a IP adresu požadavku).

V případě, že již nebudete chtít dostávat naše zprávy a obchodní sdělení nebo budete chtít Váš souhlas se zpracováním osobních údajů odvolat, klikněte v emailu na odkaz "zrušit odběr novinek". Následně budete automaticky odhlášeni a Vaše údaje vymazány. Souhlas lze odvolat i písemně na naší poštovní adrese. Více informací o nakládání s osobními údaji najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Děkujeme za Váš zájem a přejeme pěkný den!