Rychlý kontakt
Aktualizace navigačního systému

Aktualizace navigačního systému

Mapové aktualizace pro Vaše Volvo s navigačním systémem Sensus

Automobilka Volvo je jedním z několika málo výrobců automobilů, kteří prostřednictvím programu nabízejí pravidelné aktualizace navigačních map. A to prostřednictvím programu Lifetime MapCare až do roku 2025. Od modelového roku 2015, u nových modelů S60/V60/XC60 od modelového roku 2014*, si mohou všichni majitelé těchto vozů pravidelně online stahovat mapové aktualizace, které jim zajistí, že budou mít aktuální informace vždy na dosah prstů.

  • Příslušné mapy si můžete stáhnout zde (od modelového roku 2015) a zde (pro modelový rok 2016 a pozdejší)
  • Zde najdete bližší informace o programu MapCare (od modelového roku 2015) a zde (pro modelový rok 2016 a pozdejší)

Online mapy pro modely Volvo S60, V60 a XC60

*Pokud vlastníte Volvo S60, V60 nebo XC60 od modelového roku 2014, které bylo vyrobeno od 46. týdne 2013, můžete si do svého vozu stahovat mapové aktualizace online.

Mapové aktualizace pro Vaše Volvo s navigačním systémem RTI

Pokud bylo Vaše Volvo vyrobeno před modelovým rokem 2013 a je vybaveno navigačním systémem RTI, najdete podrobné informace o aktualizacích dostupných pro Vaše Volvo na webových stránkách podpory zde.

Nabízíme Vám možnost registrovat se do našeho programu MapCare, na základě čehož získáte dvě mapové aktualizace zdarma. Navštivte stránky MapCare

Vážení zákazníci,
na základě nařízení vlády České republiky bychom Vás rádi informovali o omezení provozu našich poboček, a to prozatím do odvolání.

PRODEJ NOVÝCH VOZŮ - Bohužel prodejny vozidel jsou nyní dočasně uzavřeny, ale prodejci se Vám ochotně budou věnovat telefonicky a emailem. Podnikatelské subjekty však mohou na naše provozovny dorazit a prodej nového vozu dojednat osobně. Důležité je dodržet maximální hygienické předpisy.

SERVIS VOZŮ je v Liberci stejný pro vozy Volvo i Peugeot: PO - PÁ   7:30 - 16:00.

Pro servis vozů Peugeot a Citroën v Praze můžete využít časy PO - PÁ   7:30 - 17:00

Náš servis v PRAZE Vám dále nabízí, že si pro Vaše vozidlo dorazíme a zase Vám jej kompletně vyčištěný / vydesinfikovaný vrátíme – v rámci Prahy ZDARMA.

Ujišťujeme Vás, že V našich servisech dbáme na nejpřísnější hygienická pravidla!!!

Děkujeme za pochopení.
Všem pevné zdraví, přeje team FEDERAL CARS