Rychlý kontakt
Volvo Personal Service

Volvo Personal Service

Volvo zavedlo zcela nový přístup k servisování vozů. V rámci kterého se postaráme nejen o Váš vůz, ale budeme pečovat také o Vás. Chceme, aby servis Vašeho vozu probíhal co nejjednodušeji. Až tedy příště dorazíte do na náš servis Volvo v Liberci - Doubí, představíme Vám Vašeho osobního servisního asistenta (VPS).Ten Vás provede celým procesem servisu. Tj. od domluvení schůzky, přes převzetí vozu až po provedení samotného servisu a vysvěletní prací, které na voze probíhaly. Až pak přijedete příště, budete opět komunikovat s tím samým mechanikem. Díky tomu, že budete po celou dobu komunikovat s jedním člověkem, se značně urychlý celý servis.

Pokud si u nás koupíte vůz, představíme Vám Vašeho osobního technika při předávání vozu. Takže na něj budete mít kontakt již v momentě, kdy od nás budete odjíždět. 

 

Na svůj vůz můžete počkat v našem komfortním salónku. Zde máte k dispozici Wi-Fi připojení, občerstvení, magazíny na čtení – zkrátka vše, co potřebujete, abyste si čas strávený čekáním užili. A dříve než se nadějete, budou servisní práce na Vašem voze hotové a Vaše Volvo bude připravené vyrazit zpět na silnici.

Kdo se o Vás bude v rámci VPS starat?

VPS osobní technik  VPS osobní technik  VPS osobní technik   VPS osobní technik  VPS osobní technik
VPS osobní technik VPS - Zdeněk Hanousek VPS osobní technik - Volvo Liberec VPS - osobní technik VPS - osobní technik Volvo Liberec
David Brož  Zdeněk Hanousek  Michal Hýbner   Zdeněk Jiravský   Jan Šenberk
VPS osobní technik - Volvo Liberec  dbroz@federalcars.cz VPS osobní technik - Volvo Liberec  zhanousek@federalcars.cz VPS osobní technik - Volvo Liberec  mhybner@federalcars.cz VPS osobní technik - Volvo Liberec  zjiravsky@federalcars.cz VPS - osobní technik - Volvo Liberec  jsenberk@federalcars.cz
VPS - osobní technik - Volvo Liberec   +420 702 236 418 VPS - osobní technik - Volvo Liberec  +420 702 236 853 VPS - osobní technik - Volvo Liberec  +420 702 236 604 VPS - osobní technik - Volvo Liberec  +420 702 236 838 VPS - osobní technik - Volvo Liberec   +420 702 236 836

 

Servisní poradce
Volvo VPS - Volvo personal servis
Martin Kotek
VPS - servisní poradce - Volvo Liberec  mkotek@federalcars.cz
VPS - Servisní poradce - Volvo Liberec  +420 725 120 330

 

Andon
VPS - Volvo Personal Servis Liberec
Jakub Kotek
Volvo Personal servis - andon - Volvo Liberec  jkotek@federalcars.cz
 +420 725 700 026

Vážení zákazníci,
na základě nařízení vlády České republiky bychom Vás rádi informovali o omezení provozu našich poboček, a to prozatím do odvolání.

PRODEJ NOVÝCH VOZŮ - Bohužel prodejny vozidel jsou nyní dočasně uzavřeny, ale prodejci se Vám ochotně budou věnovat telefonicky a emailem. Podnikatelské subjekty však mohou na naše provozovny dorazit a prodej nového vozu dojednat osobně. Důležité je dodržet maximální hygienické předpisy.

SERVIS VOZŮ je v Liberci stejný pro vozy Volvo i Peugeot: PO - PÁ   7:30 - 16:00.

Pro servis vozů Peugeot a Citroën v Praze můžete využít časy PO - PÁ   7:30 - 17:00

Náš servis v PRAZE Vám dále nabízí, že si pro Vaše vozidlo dorazíme a zase Vám jej kompletně vyčištěný / vydesinfikovaný vrátíme – v rámci Prahy ZDARMA.

Ujišťujeme Vás, že V našich servisech dbáme na nejpřísnější hygienická pravidla!!!

Děkujeme za pochopení.
Všem pevné zdraví, přeje team FEDERAL CARS