Rychlý kontakt
Výhody autorizovaného servisu Volvo

Výhody autorizovaného servisu Volvo

Originální servis Volvo

Pouze v autorizovaném servisu vozů Volvu se můžete spolehnout, že budete mít k dispozici odborně vyškolené mechaniky, kteří využívají inovativní servisní postupy, nařízené od Volva. Dostanete vždy originální součástky za ceny, mnohdy výhodnější než u neautorizovaných servisů. Na ty se vztahuje velice zajímavá nabídka - Doživotní záruky na náhradní díly 

 Zjistit více »

Volvo LOGO název 600x600
Volvo servis - osobní asistent - Volvo Federal Cars Liberec

Osobní servisní asistent

Po Vašem příjezdu Vám představíme Vašeho osobního servisního asistenta (VPS).Ten Vás provede celým procesem servisu. Od domluvení schůzky, přes převzetí vozu až po provedení samotného servisu. Po celou dobu tedy komunikujete s jedním člověkem, čímž se značně urychluje celý servis.

Všichni naši servisní asistenti jsou profesionálně proškoleni. Takže jsou schopní odpovědět veškeré dotazy ohledně Vašeho vozu a průběhu servisu. Koneckonců nikdo není schopen vysvětlit provedenou práci na autě tak jasně, jako samotný mechanik. Na jednom voze mohou pracovat až 2 osobní technici, takže většina běžných servisních úkonů nezabere více než 1 hodinu. Během té doby, nejen, že se asistenta můžete kdykoliv na cokoliv zeptat, ale navíc ho můžete sledovat při práci! A to z pohodlné sedačky s teplým nápojem a dezertem. 

Pokud si u nás koupíte vůz, představíme Vám Vašeho osobního technika při předávání vozu. Takže na něj budete mít kontakt již v momentě, kdy od nás budete odjíždět. 

 

 

Softwarové aktualizace

Volvo neustále pracuje na vylepšení softwaru ve svých vozech. A my chceme mít jistotu, že budete využívat vždy jen tu nejaktuálnější verzi systému. Z toho důvodu provedeme v rámci servisních prací aktualizaci softwaru Vašeho Volva.

Volvo - servis Liberec - Federal Cars - aktualizace softwaru během servisu
Volvo Servis - půjčíme Vám náhradní auto - Federal Cars Liberec

Náhradní vozidlo

Není žádný důvod, proč byste měli měnit svůj rozvrh jen proto, že je Váš vůz v servisu. Vždy Vám nabídneme náhradní vozidlo, abyste nemuseli rušit své plány.

Prohlídka vozu

Naši zkušení mechanici provedou důkladnou kontrolu bezpečnostních systémů Vašeho Volva. Aby byly Vaše cesty s Volvem vždy bezpečné, zaměří se také na stav autobaterie. 

Volvo - servis Liberec - Federal Cars -kontrola vozu
Volvo - Federal Cars Liberec - umytí vozu po servisu

Umytí vozu

Po provedení servisních prací Váš vůz vždy umyjeme a vyčistíme jeho interiér. Takže až si ho vyzvednete, bude vypadat stejně skvěle jako bude jezdit.