Rychlý kontakt
Federal Cars Liberec - novinky z Volva

Elektrotýden FEDERAL CARS 11.-16.10.2021

Volvo XC90Volvo XC60Volvo XC40Volvo V60 CrossCountryVolvo S90Volvo S60

Týden elektromobility ve FEDERAL CARS.

Od pondělí 11. do soboty 16. října - přijďte se podívat a svézt se naším prvním čistě elektrickým modelem VOLVO.

Budete mít možnost vyzkoušet, prohlédnout, řídit model XC40 Recharge PURE ELECTRIC.

Po celý týden Vám budeme k dispozici pro vysvětlení, jak se s elektromobilem žije. Kromě vybíjení baterií při neuvěřitelně dynamické jízdě si vyzkoušíte i jejich nabíjení z wallboxu.

 

XC40 u nabíjecí stanice
XC40 Recharge

 

 

 

 

A co je vlastně zač, to VOLVO XC40 RECHARGE PURE ELECTRIC?

Náš nejnovější přírůstek. Můžete mít jako čtyřkolku i dvoukolku. Můžete mít v několika barvách. Můžete mít dojezd přes 400 km a můžete mít přes 400 koní. Plná konektivita, plná výbava, plné bezpečí. Prostě VOLVO tak, jak jste zvyklí – jen ještě lepší.

Více si přečetete přímo na naší na stránce modelu XC40.

 

XC40 RECHARGE PURE ELECTRIC

Vyzkoušete jich více najednou!

Do našeho portfolia Federal Cars patří i značky Peugeot a Mazda a u obou dvou najdete také zajímavé elektromobilové novinky. A vy právě v tento týden budete mít jedinečnou možnost vše vyzkoušet najednou!

  • Peugeot e-208
  • Peugeot 3008 PHEV
  • Mazda MX30

C40 a XC40 u nabíjecí stanice

Ochutnejte s námi budoucnost

Již dnes nabízí značka VOLVO pro celé své portfolio verze s plug-in hybridním pohonem. Krásné a luxusní VOLVO XC90 Recharge stejně tak i do fleetů vhodné VOLVO V60 Recharge budou k dispozici pro Váš plnohodnotný elektrizující zážitek

Testovací jízda

nebojte se elektromobility

Zásadní otázkou, kterou budoucí majitel elektromobilu řeší - jak se mi s tím bude žít?

Dobře, nebojte.

Pohonné ústrojí, velikost baterií, domácí/firemní dobíjení, to vše jsme připravili tak, abyste se necítili jakkoliv omezování tím, že s elektromobilem nezajedete na benzínku a nedoplníte "palivo" během 15 minut. Přijďte se podívat, jak jednoduché je používat elektromobil. Prohlédnete si a vyzkoušíte jednotlivé vozy, předvedeme Vám nabíjení, vysvětlíme jak na to doma, v práci či na cestách.

C40 baterie

ekologický aspekt elektromobility

Budoucnost prý patří aluminiu, tvrdil největší český vynálezce.

My věříme tomu, že budoucnost patří našim dětem a jejich dětem. Proto chceme svět co nejčistší. Proto VOLVO investuje do vývoje takových výrobních postupů, aby uhlíková stopa, kterou zanecháváme, byla co nejmenší. A to od těžby surovin, jejich dopravu, zpracování, samotnou výrobu automobilů, ale i jejich provoz, servis a jednou i jejich ekologickou recyklaci.

Udržitelnost je pro automobilku Volvo Cars stejně důležitá jako bezpečnost. Úsilím o dosažení klimatické neutrality, využíváním principů oběhové ekonomiky a naplňováním zásad odpovědného podnikání pomáháme chránit planetu a přispíváme ke spravedlivějšímu uspořádání společnosti.

Do roku 2025 chceme dosáhnout klimatické neutrality v rámci výroby. Již dnes naše výrobní závody po celém světě využívají z více než 80 % klimaticky neutrální elektřinu. Od roku 2008 pohání všechny naše evropské závody energie z vodních elektráren.

Newsletter