Rychlý kontakt
Federal Cars Liberec - Novinky z Volva

Komunikujte se svým Volvem přes aplikaci

Volvo XC90Volvo XC60Volvo XC40Volvo V90 CCVolvo V90Volvo V60 ClassicVolvo V60 CCVolvo V60Volvo V40 CCVolvo V40Volvo S90Volvo S60

Také nemáte rádi vymýšlení skoro až bojových plánu, kde a jak si s manželkou, dětmi, přáteli ši kolegy předáte klíče od auta? U Volva XC40 to nemusíte řešit! Stačí, když si všichni stáhnete do mobilu aplikaci Volvo On Call. Díky ní jim umožníte vůz nastartovat, řídit, zamknout i odemknout. A to i bez klíče. Aplikace umožňuje také zpřístupnit pouze zavazadlový prostor, když Vám dotyčný potřebuje jenom něco nechat v zaparkovaném voze nebo si z něj naopak něco vyzvednout. V zahraničí už tahle funkce slouží i pro doručování zásilek z e-shopů. V ČR však bohužel internetové obchody takovou službu zatím neumožňují.

Volvo On Call
Volvo On Call

Zajímavostí je, že: 

Model Volvo XC 40 byl z flotily Volvo první, u kterého byly tyto technologie už v základní výbavě.

« Zpět na novinky20.05.2019, zdroj: Volvo
Volvo On CallVolvo On CallVolvo On Call

Vážení zákazníci,
na základě nařízení vlády České republiky bychom Vás rádi informovali o omezení provozu našich poboček, a to prozatím do odvolání.

PRODEJ NOVÝCH VOZŮ - Bohužel prodejny vozidel jsou nyní dočasně uzavřeny, ale prodejci se Vám ochotně budou věnovat telefonicky a emailem. Podnikatelské subjekty však mohou na naše provozovny dorazit a prodej nového vozu dojednat osobně. Důležité je dodržet maximální hygienické předpisy.

SERVIS VOZŮ je v Liberci stejný pro vozy Volvo i Peugeot: PO - PÁ   7:30 - 16:00.

Pro servis vozů Peugeot a Citroën v Praze můžete využít časy PO - PÁ   7:30 - 17:00

Náš servis v PRAZE Vám dále nabízí, že si pro Vaše vozidlo dorazíme a zase Vám jej kompletně vyčištěný / vydesinfikovaný vrátíme – v rámci Prahy ZDARMA.

Ujišťujeme Vás, že V našich servisech dbáme na nejpřísnější hygienická pravidla!!!

Děkujeme za pochopení.
Všem pevné zdraví, přeje team FEDERAL CARS

Newsletter