Rychlý kontakt
Federal Cars Liberec - Novinky z Volva

Městský švihák VOLVO XC40

Volvo XC40

Chcete si skutečně naplno poznat všechny přednosti Volva XC40? Vydejte se s ním do městského provozu. Právě městský provoz klade na řidiče velké nároky na pozornost. Takže je prima, když Vám v tom "chaosu" auto pomůže. Teprve pak se totiž ukáže, jak skvěle vyladěné auto řídíte. Ikdyž jde o nejmenší model Volva na trhu, působí XC40 větším dojmem, než jaké ve skutečnosti je.  

Volvo XC40 - přední pohled
Volvo XC40 - interiér

Parkování na první dobrou

S pomocí parkovacích asistentů a kamer zajedete snadno a elegantně na místo, které jste si vybrali k zaparkování. Oceníte také propracovaný systém č kamer, které sledují kompletní okolí vozu v úhlu 360 stupňů. Funkce City Safety sama zastaí před překážkou, pokud jedete do 50 km/h. Navíc máte z XC40 při řízení výborný výhled a zároveň si ještě můžete dopravní situaci zkontrolovat na velkém displeji palubní obrazovky. Tu oceníte také při projíždění úzkých uliček. Během jízdy na takových místech si XC 40 zamilujete. Až tam si totiž všimnete, jak je XC40 hbitá, obratná a při ovládání neklade ani ten sebemenší odpor. 

Elegantní v každém směru

Hned na první pohled každý podle zadních světel, tvaru kapoty i přední masky auta pozná, že má před sebou Volvo. A když pak usedne třeba na sedačky vzadu, bude jako v sedmém nebi. Jakmile totiž nastoupí do vozu, uchvátí ho do posledního detailu vymazlený interiér a nadstandardní pohodlí. Na zadních sedadlech potěší například také velkorysý prostor pro nohy. 

 

Chci si Volvo XC40 vyzkoušet!

U vozů Volvo platí, že jakmile jednou nasednete, nebudete chtít už nikdy vystoupit. Riskněte to a přijďte se přesvědčit, že Volvo se stane skvělým partnerem na cestách i Vám!

 Volvo XC 40 - testovací jízda

« Zpět na novinky20.05.2019, zdroj: Volvo
Volvo XC40 - interiérVolvo XC40 - detailVolvo XC40 - detail interiérVolvo XC40 - interiérVolvo XC40 - pohled z bokuVolvo XC40 - čelní pohledVolvo XC40 - přední pohledVolvo XC40 - boční pohled
Newsletter