Rychlý kontakt
Federal Cars Liberec - Novinky z Volva

Nabídka výbavy pro Volvo XC90 - Komunikace

Volvo XC90

Objevte možnosti výbavy pro Volvo XC90.

Volvo On Call

Pomocí aplikace Volvo On Call můžete propojit své Volvo se svým smartphonem. Po propojení se Váš smartphone stane digitálním klíčem k řadě šikovných služeb, které Vám značně zjednodušší život. Mimo jiné budete moci ovládat vůz na dálku a využívat i silniční a nouzové asistenční služby. Díky aplikaci budete moci před jízdou zapnout vyhřívání kabiny, zkontrolovat stav auta, zjistit, kde je, odeslat údaje o cíli jízdy do navigace, zamknout nebo odemknout dveře. Před odchodem z domova můžete vůz na dálku vytopit nebo ochladit, nastartujete-li ze svého smartphonu motor nebo zapnete přídavné topení. Volvo On Call umí také synchronizovat místa schůzek mezi osobním kalendářem a navigačním systémem, který vás na ně dovede.

Můžete si zde pohodlně vést záznamy o služebních cestách a ukládat je do deníku jízd. Pokud píchnete pneumatiku, zůstanete stát s poruchou nebo se octnete v nouzové situaci, pouhým stisknutím tlačítka přivoláte pomoc. Pokud dojde k vystřelení airbagů nebo k aktivaci předpínačů bezpečnostních pásů, automaticky zašle Volvo On Call do servisního střediska upozornění.

Volvo On Call vás může upozornit také na pokus o vloupání a dokáže Váš vůz sledovat přes satelit. Jako bonus nabízí Volvo On Call stabilní internetové připojení přes střešní anténu vozu, takže vaše Volvo poslouží všem pasažérům jako Wi-Fi hotspot. Aplikace Volvo On Call je k dispozici pro váš smartphone, iPad a nositelná zařízení jako Apple Watch, Android Wear nebo Microsoft Band 2 s hlasovým ovládáním. Lze ji používat také na PC se systémem Windows 10 a je kompatibilní s tlačítky Flic.

» Více informací o aplikaci Volvo On Call »

Volvo XC90 - Volvo On Call
Volvo XC90 - propojení Bluetooth

Připojení Bluetooth®

Připojení Bluetooth® díky možnosti bezdrátového propojení smartphonu s Vaším Volvem také zvyšuje úroveň komfortu a zábavy ve voze. Po propojení můžete zahajovat i přijímat hovory s oběma rukama na volantu a využívat streamovaný poslech přes audiosystém vozu. Při nastupování a vystupování z vozu Vám tento systém automaticky umožní volné přepínání z telefonu na systém hands-free a opačně.

Slovní značka a loga Bluetooth® jsou ve vlastnictví společnosti Bluetooth SIG, Inc. a jakékoli používání takových značek společností Volvo Car Corporation se uskutečňuje na základě licence. Ostatní obchodní značky a obchodní názvy jsou ty s jejich příslušnými majiteli.

Sensus Connect

Navigační systém Sensus Connect Vás intuitivně propojí s digitálním světem a Vaším Volvem. Užijte si to a vychutnejte si naprostou kontrolu na veškerým příslušenstvím!

Můžete využívat například 9palcový středový displej s dotykovou obrazovkou, stejně tak i tlačítka na volantu, hlasové ovládání, připojení bezdrátového telefonu a také audiosystém High Performance s vynikajícím zvukem. Prostřednictvím Vašeho smartphonu máte okamžitý přístup k internetovým mapám. Kromě toho můžete také využívat šikovné aplikace pro automobil.

Současně můžete poslouchat online rádio, streamovat hudbu či brouzdat po webu. S navigací Sensus můžete také sdílet svoji polohu, hledat místní obchody, provozovny a nebo místo k zaparkování. Vaše Volvo Vás dokonce může v ten pravý čas objednat i do servisu. To také znamená, že Vaše Volvo je již dnes technologicky připraveno na další připravované webové a cloudové funkce ve vozidle.

Volvo XC90 - Sensus Connect - Volvo XC90
« Zpět na novinky16.09.2019,
Volvo XC90 - propojení BluetoothVolvo XC90 - Sensus Connect - Volvo XC90Volvo XC90 - Volvo On Call
Newsletter