Rychlý kontakt
Federal Cars Liberec - Novinky z Volva

První testy Volva V60 Cross Country:

Volvo V60 CC

Perfektní řešení (Echo24)

Zvýšená kombi jsou auta přesně podle mého gusta a nové Volvo V60 CC mě potěšilo ve všech hlavních oblastech. Má ideální nastavení podvozku, takže zvládne jak komfortní jízdu, tak terénní eskapády, přičemž zejména na ledové dráze jsem byl překvapen i jeho čitelností a agilitou. Kromě toho je jako celek zabalené do takového designu, který nemůže nechat klidným nikoho, kdo má jen špetku estetického cítění. Přečíst celý článek »

Volvo V60 Cross country
Volvo V60 Cross country

Glamour se svaly (Reflex)

Dnes jsou švédské vozy archetypem pro výstavní a čistý „scandi styl“. Práce s pravítkem a emocemi je tu rozdělena rovnoměrným dílem. Pro značku tolik typická bezpečnost, robustnost a praktičnost však samozřejmě zůstaly. K tomu připočtěme vizionářské postoje Volva a je jasné, že Švédové jsou na blížící se revoluci v přepravě dokonale připraveni. Možná víc než kterákoliv jiná automobilka.

Vypracovaný styl (Formen)

Čím to je, že po vozech švédské automobillky dychtí městská übercool elita, a zrovna tak i rázní chlapíci z hor? A proč se volvům říká „drsná elegance“? Jednou z odpovědí je fantastické nové Volvo V60 Cross Country, které jsme řídili v jeho „domáckém“ prostředí - za polárním kruhem.

Volvo vyrábí asi designově nejhezčí auta, která jsou dnes k mání. Tečka. Stačí se podívat na nový designový jazyk kultovní švédské automobilky. Loňský titul Evropského auta roku si suverénně odneslo Volvo XC40. A nové Volvo V60 Cross Country jej podle nás bude následovat. Ze všech stran, zvnějšku i zevnitř, odspoda dolů, tohle auto je prostě totálně „scandi chic“. Stylové jako nejstylovější stockholmská restaurace, kde vám při ochutnávání minimalisticky pojaté večeře hraje soundtrack z Robyn, Röyksopp a Sigrid. Ale taky drsné jako Thorova kladiva - jak se říká jeho elegantním LED světlometům, kterými na vás zamrká, čapne za srdce a nepustí.

Volvo V60 Cross country

Volvo V60 D4 – klid, pohodlí a bezpečí pro celou rodinu (garaz/seznam.cz)

Zapomeňte na antidepresiva, zapomeňte na terapie… vlastně zapomeňte na jakékoliv starosti. To, co potřebujeme na léčbu moderních civilizačních chorob našich duší, je Volvo. Až nasednete do kabiny V60 a zabouchnete dveře, ocitnete se v bezpečném, uklidňujícím prostoru, kam žádný stres a strasti vnějšího světa nemůžou. Přečíst celý článek »

« Zpět na novinky29.10.2019,
Volvo V60 Cross countryVolvo V60 Cross countryVolvo V60 Cross countryVolvo V60 Cross countryVolvo V60 Cross countryVolvo V60 Cross countryVolvo V60 Cross country
Newsletter