Rychlý kontakt
Federal Cars Liberec - Novinky z Volva

Volovo V60 se sebejistým skandinávským designem

Volvo V60

Čisté linie, účelná forma a dokonale vyladěné detaily - právě tyto hodnoty dělají z nového Volva V60 elegantní a sebejisté kombi, na které se prostě chcete pořád dívat! Budete nepřehlédnutelní! Díky výrazné masce chladiče, vyrýsovaným křivkám boků a charakteristickému osvětlení ve tvartu "T" bude Váš vůz nepřehlédnutelný, ať jste kdekoliv. 

VolvoV60 skandinávská krása

Švédská preciznost v každém detailu

Vovlo V60 se pyšní jedním z nejpraktičtějších interiérů, které tato kategorie nabízí. Volvo V60 nabízí dostatek prostoru pro všech 5 cestujících, množství světla díky prosklené střeše a 529 litrovému zavazadlovému prostoru. Přírodní materiály jako kov nebo dřevo, které najdete v kabině, dokazují, že nové Volvo V60 jde ruku v ruce s moderním švédským luxusem. 

Řízení nebylo nikdy jednodušší!

Díky velkému dotykovému displeji, ve středu palubní desky, máte většinu funkcí auta plně pod kontrolou pomocí jediného dotyku. Zároveň displej snadno propojíte se svým telefonem. Všechny potřebné informace z mapy, tak budete mít ve svém zorném poli a nic Vás nebude rozptylovat. 

Uslyšíte ten rozdíl!

Ve svém novém Volvu V60 se díky unikátnímu audio systému Bower & Wilkins při každé jízdě můžete ponořit do křišťálově čistého a do detailu prokresleného zvuku. Výjimečný poslechový zážitek na každém kilometru je tak zaručen. 

Nechte se hýčkat!

Aplikace Volvo On Call Vám dokonale usnadní život - ať už jde o předem vyhřátou nebo vychlazenou kabinu, vyhledání volného parkovacího místa, doručení nákupu přímo do vozu nebo synchronizaci s Vaším kalendářem a upozornění na blížící se schůzku. Tyto a ještě mnohem více funkcí můžete rychle a jednoduše nakonfigurovat pomocí našeho konfigurátoru! 

A co bezpečnost?

Víme, že dokonalá bezpečnost celé rodiny je pro Vás zcela zásadní. Proto je nové Volvo V60 navržené tak, aby všechny cestující maximálně chránilo. Systém City Safety, který je inovací automobilky Volvo Cars, aktivním hledáním potenciálního nebezpečí pomáhá chránit nejen lidi ve voze, ale i mimo něj. Systém ochrany před srážkou s protijedoucím vozidlem ve vedlejším pruhu provede manévr, které Vás vyvede z nebezpečí. Jedná se o systém, který pomáhá prostřednictvím "stržení řízení" zpět do původního jízdního pruhu zabránit nárazu do protijedoucího vozidla. 

Volvo V6O - vás dostane!

Zažijte dokonalost na vlastní kůži!

Nejlepším způsobem, jak se přesvědčit o všech přednostech nového Volva V60, je vychutnat si je na vlastní kůži. Vyzkoušejte testovací jízdu a užijte si každou minutu strávenou za volantem. Ať už je to největší úložný prostor ve své kategorii, množství technologických vychytávek, jedinečný skandinávský design nebo provtřídní bezpečnost - můžete se těšit na jedinečný zážitek z jízdy!

 

Zajistěte si testovací jízdu!

 

« Zpět na novinky21.09.2018, zdroj: Volvo
Volvo VC60
Newsletter