Rychlý kontakt
Volvo V60

Volvo V60

Seznamte se s novým Volvem V60

Zjistěte, jaké je nové Volvo V60: všestranně nadané kombi stvořené pro lidi, kteří si cení dobrého designu, inspirativního jízdního zážitku a technologií, které mají potenciál usnadnit jim život.

Naše vize ideálního rodinného kombi

Nové Volvo V60 je všestranně nadané rodinné kombi, které Vám pomůže maximálně si užít každý okamžik, který s ním strávíte. Vyspělý podvozek, silné motory a možnost výběru jízdního režimu Vám zprostředkují vzrušující jízdní zážitek. V interiéru Vás potěší skandinávský řemeslný um, který ve spojení s chytrými technologiemi vytvoří prostor, v němž budete svůj čas vždy trávit s radostí. Ať na něj pohlížíte zvenku nebo zevnitř, Volvo V60 dává na odiv svou kvalitu a smysl pro účelnost, které definují to nejlepší ze skandinávského designu.

Rozhlíží se za Vás

Systém City Safety je inovací automobilky Volvo Cars, která aktivním hledáním potenciálního nebezpečí pomáhá chránit nejen lidi v novém Volvu V60, ale i ty mimo něj. Systém využívá k identifikaci potenciálních rizik, která mohou představovat jiná vozidla, cyklisté, chodci a velká zvířata, radarovou a kamerovou technologii fungující ve dne i v noci. V případě, že systém City Safety rozpozná bezprostřední riziko kolize a řidič nereaguje na varování včas, může začít automaticky brzdit, aby předešel srážce nebo alespoň zmírnil její dopad. Systém City Safety, kterým je vybaveno nové Volvo V60, zahrnuje také funkci Podpora řízení, jejímž úkolem je pomoci řidiči s úhybným manévrem, aby byl zásah co nejefektivnější a nejbezpečnější.

Volvo V60 - ocenění modelu

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Kombi / Volvo V60
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná

Vážení zákazníci,
na základě nařízení vlády České republiky bychom Vás rádi informovali o omezení provozu našich poboček, a to prozatím do odvolání.

PRODEJ NOVÝCH VOZŮ - Bohužel prodejny vozidel jsou nyní dočasně uzavřeny, ale prodejci se Vám ochotně budou věnovat telefonicky a emailem. Podnikatelské subjekty však mohou na naše provozovny dorazit a prodej nového vozu dojednat osobně. Důležité je dodržet maximální hygienické předpisy.

SERVIS VOZŮ je v Liberci stejný pro vozy Volvo i Peugeot: PO - PÁ   7:30 - 16:00.

Pro servis vozů Peugeot a Citroën v Praze můžete využít časy PO - PÁ   7:30 - 17:00

Náš servis v PRAZE Vám dále nabízí, že si pro Vaše vozidlo dorazíme a zase Vám jej kompletně vyčištěný / vydesinfikovaný vrátíme – v rámci Prahy ZDARMA.

Ujišťujeme Vás, že V našich servisech dbáme na nejpřísnější hygienická pravidla!!!

Děkujeme za pochopení.
Všem pevné zdraví, přeje team FEDERAL CARS