Rychlý kontakt
Federal Cars Liberec - Novinky z Volva

Volvo V6O Cross Country - svádí k dobrodružství

Volvo V60 CC

Utečte ven! S novým kombi, které už na první pohled patří na nejdrsnější skandinávské cesty. Unikátní maska chladiče i design předního spoileru mu dodávají dobrodružný ráz a rozšířené lemy blatníků spolu s věnjšími prahovými lištami pocit jistoty a bezpečí. Houževnatý vzhled pak dokonale podtrhují tmavé spodní části karoserie. 

Volvo V60 Cross Country - novinka Volvo - pohled ze předu
Volvo V60 Cross Country - interiér

Krása pramenící z jednoduchosti

Poznejte kombi s dobrodružným charakterem, jehož styl se zrodil přímo ze švédské kultury! Interiér nového Volva V60 Cross Country Vám poskytne potřebné zázemí i nikdy nekončící kontakt s přírodou. Ten dodávají především kůží čalouněná sedadla Comfort, která podtrhují typickou atmosféru nového Volva. Na přání jsou k dispozici s unikátním prošíváním, které vzniklo pouze pro tento vůz. Vyšperkovat interiér lze také pomocí volitelného dřevěného obložení.

Nové Volvo V60 Cross Country je připravené na cokoliv!

Poznejte nové kombi, stvořené pro všechny, kdo se chtějí na každé cestě dostat co nejdál. Volvo V60 Cross Country je vůz, který Vám dodá dostatek sebejistoty, abyste mohli objevovat nové obzory. Jeho podvozek je optimalizován pro jízdu po nezpevněných cestách. Hledání nových dobrodružství V8m usnadní i široký rozchod kol, velkorysá výška a pohon všech kol ve standardu.

Buďte při sjezdech nad věcí!

Se standardně dodávaným Asistentem pro bezepečný sjezd z prudkého svahu bude pro Vás a Vaše Volvo každý kopec snadnou a bezpečnou záležitostí. Asistent totiž automatickým brzděním udržuje stabilní rychlost a Vy nemusíte ani šlapat na brzdu.

Volvo V60 Cross Country - detail na přední masku
Nepromeškejte jedinečnou příležitost a otestujte Volvo V60 Cross Country!

Volvo V60 Cross Country je osobité - stejně, jako Vy

Vytvořte si své perfektní Volvo V60 Cross Country. Abychom Vám to usnadnili, uvádíme toto kombi s duší dobrodruha v pestré paletě barevných odstínů, různých speficikací a s bohatou nabídkou pžříslušenství, které bylo navrženo, aby maximálně ladilo s Vaším životním stylem.

Čeká Vás jízda za dobrodružstvím!

Představte si vůz, který Vás doprovodí, kam si budete přát - třeba až na samý kraj světa. Dá Vám možnost objevovat nové obzory a před ničím se nezastavit. To všechno splňuje Volvo V60 Cross Country s vyšší světlou výškou, pohonem všech kol ve standardu, odolnými kryty karoserie a intuitivními technologiemi.

To prostě musíte zažít! Nepromeškejte možnost vyzkoušet si Volvo V60 Cross Country na vlastní kůži, a přesvědčit se tak o všech jeho unikátních vlastnostech. 

Volvo V60 Cross Country - otestujte novinku od Volva

« Zpět na novinky02.05.2019, zdroj: Volvo
Volvo V60 Cross Country - interiérVolvo V60 Cross Country - detail na přední maskuVolvo V60 Cross Country - novinka Volvo - pohled ze předu
Newsletter