Rychlý kontakt
Federal Cars Liberec - Novinky z Volva

Forza Motorsport obohacená o Volvo XC90!

Volvo XC90

Volvo teď může mít prakticky každý a to za naprostý zlomek ceny! Nevěříte? Opravdu to tak je! Platí pro pro všechny, kdo vlastní herní konzoli Xbox One. Právě pro tuto herní platformu vyšla nejnovější verze závodní videohry - Forza Motorsport. Tato v pořadí sedmá verze oblíbené hry, Vám umožní prohánět se za volantem Volva XC90 hned ve třech desítkách závodních prostředí! A to kdykoliv se Vám zachce!

 Volvo a Forza

Forza Motorsport, vyvinutá studiem Turn 10 Studios v roce 2005 pro herní konzole Xbox, je superúspěšný herní simulátor, který napodobuje výkonnost a vlastnosti závodních vozů řady skutečných automobilových značek.
Verze s označením 7 nabízí 4k rozlišení při 60 snímcích za sekundu a samozřejmostí je HDR. Ve hře je k výběru přes 700 aut a více než 30 prostředí ve dvou stovkách závodních variací, navíc s možností proměnlivých podmínek závodu, tedy střídáním dne a noci či dynamického počasí.

Nyní Forza Motorsport 7 přichází se speciálním rozšířením, které umožňuje stáhnout si do hry luxusní SUV Volvo XC90 R-Design a upravit je podle svého vkusu – stejně jako v konfigurátoru na webových stránkách značky Volvo. A pokud si navíc hráč zvolí z nabízených prostředí okruh v Praze, jenž vznikl na podkladě snímků skutečného pražského okruhu, je iluze reality jízdy novou XC90 dokonalá.

Chcete ten pocit zažít na vlastní kůži? Prohlédněte si XC90 a zarezervujte si zkušební jízdu ještě dnes!

Zajistěte si testovací jízdu!

« Zpět na novinky20.09.2018,
Volvo a Forza
Newsletter