Rychlý kontakt
EC40

EC40

Volvo EC40 s dotací až 200.000,-

Využijte výzvu Ministerstva průmyslu a obchodu  - od ledna 2024 máte jako OSVČ či firma možnost žádat o dotaci na elektromobil pro vaše podnikání

Jezděte zodpovědně a udržitelně - stylovým EC40 a zlevněte si jej až o 200.000,-.

 

první čistě elektrické volvo

Představujeme náš čistě elektrický crossover - VOLVO EC40, mezi jehož přednosti patří například i interiér bez podílu kůže a integrované aplikace Google.

Objevte náš první čistě elektrický crossover. Volvo EC40 je zosobněním naší touhy změnit vnímání automobilů – a věříme, že se stane katalyzátorem vedoucím k udržitelnějším volbám v rámci osobní mobility.

 

   

Odpovědná a intuitivní volba

Dvě různé pohonné jednotky - Single Motor, Twin motor... A také Single Motor Extender Range s dojezdem téměř 600 km.

SINGLE MOTOR:

Výkon 238 k (175 kW), točivý moment 420 Nm
synchronní elektromotor, pohon zadních kol
dojezd  478 km (využitelná kapacita 66 kWh)
dojezd až 581 km verze "Extended Range" (využitelná kapacita 79 kWh)
zrychlení 0-100 km/h za 7,4 sekundy

TWIN MOTOR:

výkon 408 k (300 kW), točivý moment 670 Nm
dva synchronní elektromotory, pohon všech kol
dojezd až 549 km (využitelná kapacita baterie 79 kWh)
zrychlení 0-100 km/h  za 4,7 sekundy

 

Tři různé úrovně výbav

V každém našem voze VOLVO najdete bohatou komfortní i bezpečnostní výbavu - systémy kontroly pozornosti řidiče, funkce automatického brždění, asistent řízení při riziku sjetí , systém udržení vozidla v pruhu a mnoho dalšího. Podrobnosti v ceníku.

CORE
už základní verze CORE obsahuje mnoho komfortních prvků vyhrazených pro luxusní vozy - od prémiového audiosystému, plně digitálních přístrojů přes nový infotainment Google Android Automotive OS, vnější kamery  až po designové prvky jako 19" litá kola, střechu vozu v kontrastním černém provedení či LED světlomety.

PLUS
Verze Recharge Plus přidává například adaptivní tempomat s asistentem pro jízdu v kolonách, rozšířenou sadu bezpečnosti řidiče vč. hlídání mrtvého úhlu, varování před kolizí zezadu či bezklíčový vstup, alarm a v neposlední řadě pokročilé čištění vzduchu v kabině pomocí nanofiltrů.

ULTIMATE
Nejvyšší verze Ultimate přídává navíc například subwoofer a v součtu 13 reproduktorů Harman/Kardon či optimalizuje využití akumulátorů pro vytápění vozidla pomocí tepelného čerpadla. Parkovací kamery pak jsou okolo celého vozidla (umožňují 360o pohled) a mnoho jiného - opět Vás odkážeme na kompletní ceník této modelové řady.

Všechna vozidla mají prodlouženou záruku 8 let/160.000 km na vysokonapěťovou baterii

Náklady na údržbu hradíme my a data máte také od nás

Po dobu 3 let nebo do ujetí 100 000 km, v závislosti na tom, co nastane dříve, uhradíme náklady na servisní údržbu vozu, a to včetně výměny vyjmenovaných opotřebovaných dílů.

Náš balíček digitálních služeb Vás pohodlně propojí s Vaším vozem Volvo i s Vaším digitálním životem, takže zůstanete ve spojení i na cestách. Užijte si až 4 roky s chytrými službami Google a Volvo, které zahrnují:

Hlasové ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google), navigaci Google Maps a obchod Google Play
Volvo Cars aplikace se službami poskytovanými na základě vzdáleného přístupu
A veškerá potřebná data

nabíjejte kdekoliv a v pohodě

Ať už ze svého wallboxu doma, tak ze sítě 200 000 nabíjecích stanic společnosti Plugsurfing v 38 evropských zemích  - vždy dostatek energie při každodenním dojíždění i na dlouhých zahraničních cestách.

Zapomeňte na spoustu účtů a aplikací od různých poskytovatelů. Se zjednodušenou aplikací Plugsurfing a nabíjecím klíčem můžete své Volvo snadno nabíjet u stanic všech hlavních provozovatelů služby Plugsurfing.

Plugsurfing od Vás nevyžaduje předplatné. Platíte pouze za provedená nabíjení na základě měsíční faktury. Další informace o cenách a obchodních podmínkách najdete na stránkách www.plugsurfing.com.

Jak rychle nabijete své VOLVO EC40?

  rychlonabíjení* domácí nabíjení**     dojezd   
single motor 27 minut 7 hodin 478 km
twin motor 27 minut 8 hodin 549 km
single motor - extended range 27 minut 8 hodin 581 km

 

* typický čas nabíjení z 10 na 80 % kapacity akumulátoru při rychlém nabíjení stejnosměrným proudem o výkonu 150 kW (CCS2)

** typický čas nabíjení z 0 na 100 % kapacity akumulátoru při nabíjení střídavým proudem o výkonu 11 kW (3 fáze, 16 A - typ 2)

Výše uvedené údaje se vztahují k technickým parametrům známým v červnu 2023.

A jak hodnotí tento model naši zákazníci?

Jakub

Mám zkušenost pouze s prodejem ojetých vozů a nemohu jinak ne pět hvězd. Po dotazu na historii jsem dostal i kompletní výčet prací na autě a kompletní historii včetně všech úkonů. Velmi vstřícný přístup a příjemné jednání všech na prodejně. Tam si prostě auto opravdu chcete koupit a nebojíte se, že vám po příjezdu domů již nepojede.

Václav Mihula

Bezvadný přístup k zákazníkům děkujeme vám moc

jozef zatko

Profesionální přístup k zákazníkovi. Příjemný personál. O mé 18 leté Volvo se vzorně postarali. Děkuji

Vlastimil Cech

Vždy mi pomohou, jsou zde profesionálové, chválím

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Elektrické / EC40
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná