Rychlý kontakt

Volvo EX30

Využijte dotační výzvu Ministerstva průmyslu a obchodu a ušetřete až 200.000,-

 

Od ledna 2024 máte jako OSVČ či firma možnost žádat o dotaci na elektromobil pro vaše podnikání, navíc s výhodným financováním!

Jezděte zodpovědně a udržitelně - nejmodernějším elektromobilem od značky VOLVO - novou EX30 a zlevněte si ji až o 200.000,-.

 

Objednejte se na zkušební jízdu - rádi Vám poradíme s dotací, předvedeme ovládání a nabíjení, sami si vyzkoušíte, jaké to je řídit nejnovější elektromobil Volvo.

 

Volvo elektro akce EX30
Volvo-EX30-za-895

OD 895.000,- vč. DPH  (tj. 739.670,- Kč + DPH)

To není sen - to je nové VOLVO EX30 od FEDERAL CARS

  • výkon: 272 k
  • točivý moment: 343 Nm
  • výbava CORE
  • single motor, pohon zadní nápravy
  • max. rychlost: 180 km/h
  • zrychlení 0-100: 5,7 sekundy
  • dojezd až 344 km

 

     

 

Volvo EX30 dostupné ve třech výbavách:

Core

disponuje kompletní technologií pro bezpečnost vašeho prostoru ADAS. Potěší nezávislý ohřev vozu a tepelné čerpadlo. Získáváte i balíček digitálních služeb Google na 4 roky.

Plus

přidává pokročilé asistenční systémy řidiče "Pilot assist" či třeba prémiový zvuk od Harman Kardon. budete dýchat čistý vzduch díky speciální čističce vzduchu. Kromě couvací kamery získáte i přední a zadní parkovací asistent vč. podpory automatického brždění při couvání. Střecha bude v kontrastně černém provedení a vzadu se spojlerem.

Ultra

navrch dodává panoramatickou střechu, aktivní parkovací asistent, 3D zobrazení s 360o kamerou, elektrická sedadla řidiče a spolujezdce, zásuvku pro rychlejší dobíjení aj.

Volvo EX30 výbava
Volvo EX30 motor

 

Hodnoty jsou předběžné a vycházejí z odhadů a výpočtů provedených společností Volvo Cars pro model Volvo EX30. Jejich přesnost nelze zaručit. Skutečná spotřeba energie v reálných podmínkách se liší v závislosti na stylu jízdy a dalších vnějších faktorech. Doby nabíjení závisí mimo jiné na teplotě okolního prostředí, teplotě akumulátoru, výbavě pro nabíjení, stavu akumulátoru a stavu vozidla. V současnosti probíhá finální homologace vozu.

Motory, nabijení a dojezd

 

  Single Motor   Single Motor
extended range
  Twin Motor
Performance
nabíjení doma (0-100 %) 6 hodin   8 hodin   8 hodin
11 kW nabíječka          
nabíjení na cestách (10-80 %) 26 minut   26 minut   26 minut
175 kW rychlonabíječka          
výkon motoru 272 k   272 k   428 k
poháněná náprava zadní (RWD)   zadní (RWD)   obě (AWD)
zrychlení 0-100 km/h 5,7 s   5,3 s   3,6 s
dojezd kombinovaný až 344 km   475 km   450 km
dojezd ve městě až 475 km   660 km   590 km

Ve městě jako ryba ve vodě

Rušné ulice, cyklisté a stísněná parkovací místa.

Naše nejmenší SUV, Volvo EX30, je stvořeno, aby sledovalo okolní prostředí a podpořilo Vás bezpečnostními funkcemi, které se od vozu Volvo přirozeně očekávají.

 

     
     
   
         

 

Volvo EX30 a bezpečnost

Volvo EX30 je sice menší, ale přitom stejně bezpečné jako ostatní SUV Volvo.

Vybavili jsme ho systémy, které odpovídají nejvyšším průmyslovým standardům vztahujícím se k ochraně a bezpečnosti cestujících, a přidali k nim nové funkce.

Například upozornění při otevírání dveří - Volvo EX30 dokáže pomocí zadních radarů rozpoznat cyklisty a koloběžky blížící se zezadu a pokud se někdo ve voze chystá otevřít dveře, ozve se akustická výstraha.

Případně stejně jako jiná "velká" Volva i toto SUV disponuje systémem na předcházení a zmírňování kolizí. Volvo EX30 vám může pomoci zabránit kolizím s jinými vozidly, chodci a cyklisty, nebo je případně alespoň zmírnit, bez ohledu na to, zda je den či noc. Pokud rozpozná riziko srážky, může vás na něj upozornit zvukovými či vizuálními výstrahami nebo pulzováním brzdového pedálu

Volvo EX30 bezpečnost
Volvo EX30 promyslene

Interiér EX30 je navržen v duchu udržitelného designu.

Vzpomínáte na své oblíbené staré džíny? Možná prošly recyklací a dostaly druhou šanci v podobě dekorativního obložení interiéru ve voze Volvo EX30.

Integrované aplikace Google

Získejte přímo ve voze přístup k oblíbeným aplikacím, jako jsou hlasové ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google), navigace Google Maps a další aplikace z obchodu Google Play, které obohatí vaše zážitky při cestování.

Náladové motivy interiéru

Pět motivů osvětlení a doprovodných zvuků evokuje atmosféru Skandinávie.

Chytrá úložná řešení

Praktická úložná řešení a všestranný zavazadlový prostor přispívají k mimořádnému komfortu.

Volvo EX30 vyniká dosud nejnižší uhlíkovou stopou ze všech vozů Volvo

Protože jsme se zaměřili na emise vznikající během celého procesu výroby i životního cyklu vozu Volvo EX30, podařilo se nám snížit celkovou uhlíkovou stopu po překonání nájezdu 200 000 km pod 30 tun. To ve srovnání s našimi plně elektrickými modely Volvo C40 a XC40 představuje snížení uhlíkové stopy o 25 %, což je skvělý krok na naší cestě k cíli pro rok 2025, kdy chceme ve srovnání s rokem 2018 dosáhnout snížení emisí CO2 na jeden vůz o 40 %.

Do roku 2025 chceme v rámci naší výroby dosáhnout klimatické neutrality. Od roku 2008 pohání všechny naše evropské závody energie z vodních elektráren. Již dnes naše výrobní závody po celém světě využívají z více než 80 % klimaticky neutrální elektřinu.

Nicméně víme, že pro naplnění našich ambicí potřebujeme dosáhnout ještě celé řady vítězství – malých i velkých. I proto je zde Volvo EX30

Volvo EX30 emise
Volvo EX30 recyklace

Věděli jste, že nejnovější vozy Volvo obsahují recyklované plasty, hliník a ocel?


Zjistěte si více o tom, jak minimalizujeme odpad a současně v našich vozech v čím dál větší míře využíváme recyklované a bio-atributované materiály, což nám umožňuje postupovat dále na naší cestě k dosažení statusu společnosti postavené na principech cirkulární ekonomiky do roku 2040.

Naše dosud nejmenší SUV udělá díky svým čistě plynoucím liniím, dynamickému vzhledu a sebevědomému postoji velký dojem v ulicích města i na dálnici.

 
 

 

EX30 při představení v FCVolvo EX30 výbavaVolvo EX30 bezpečnostVolvo EX30 motorVolvo EX30 promysleneVolvo EX30 bezpecnostVolvo EX30 recyklaceVolvo EX30 emiseVolvo elektro akce EX30Volvo-EX30-za-895

A jak hodnotí tento model naši zákazníci?

Jakub

Mám zkušenost pouze s prodejem ojetých vozů a nemohu jinak ne pět hvězd. Po dotazu na historii jsem dostal i kompletní výčet prací na autě a kompletní historii včetně všech úkonů. Velmi vstřícný přístup a příjemné jednání všech na prodejně. Tam si prostě auto opravdu chcete koupit a nebojíte se, že vám po příjezdu domů již nepojede.

Václav Mihula

Bezvadný přístup k zákazníkům děkujeme vám moc

jozef zatko

Profesionální přístup k zákazníkovi. Příjemný personál. O mé 18 leté Volvo se vzorně postarali. Děkuji

Vlastimil Cech

Vždy mi pomohou, jsou zde profesionálové, chválím

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Elektrické / Volvo EX30
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná