Rychlý kontakt
Volvo EX40

Volvo EX40

Využijte výzvu Ministerstva průmyslu a obchodu  - od ledna 2024 máte jako OSVČ či firma možnost žádat o dotaci na elektromobil pro vaše podnikání

Jezděte vozem, který Vás nadchne - kompaktní crossover XC40 Recharge si zlevněte až o 200.000,-.

EX40 interior (5)

Objevte kouzlo mladistvého, autentického a charismatického designu. Důmyslně řešené úložné prostory a chytré technologie, jejichž smyslem je zpříjemnit a usnadnit Vám život ve městě. Od léta 2021 je mezi námi model EX40 - první čistě elektrický model značky VOLVO. A to rovnou s dvěma motorizacemi:

jednomotorová s pohonem přední nápravy EX40

  • výkon 231 koní
  • dojezd 400 km
  • akumulátor 69 kWh
  • zrychlení 0-100 km/h za 7,4 sekundy

dvoumotorová s pohonem všech čtyř kol EX40 TWIN MOTOR

  • výkon 408 koní
  • dojezd přes až 418 km
  • akumulátor 78 kWh
  • zrychlení 0-100 km/h za 4,9 sekundy

Se zvýšenou jízdní pozicí a nekomplikovaným designem kabiny dodá Volvo EX40 Vašemu každodenním cestování nový rozměr i tím, že budete mít situaci pohodlně pod kontrolou. Abyste se ve voze cítili dobře, budete obklopeni půvabnými detaily a pečlivě zvolenými materiály typickými pro původní švédské řemeslné umění.

Dopřejte si vynikající kontrolu nad vozem, ke které Vám pomůže inteligentní pohon všech kol nabízející mimořádnou trakci při minimálním zvýšení spotřeby elektřiny. Představujeme nový softwarový balíček Performance pro zvýšení výkonu variant EX40 - softwarový balíček Performance zvyšující výstupní výkon o 25 kW přispěje k rychlejší akceleraci

 

   
EC40 platforma
volvo parking 360

Ať je den nebo noc, naše inteligentní bezpečnostní asistenční technologie Vám mohou pomoci včas rozpoznat jiná vozidla, chodce, cyklisty a větší zvířata a vyhnout se kolizím s nimi.

S Aktivním parkovacím asistentem pro Vás bude popojíždění po městě mnohem příjemnější. Jedná se o funkci, která automaticky udržuje konstantní rychlost a odstup od vozila před sebou, přičemž Vám jemnými zásahy do řízení pomáhá udržovat vůz ve vyznačeném jízdním pruhu.

360o systém pro snazší parkování

Systém Vám díky čtyřem kamerám zajistí rozhled do 360°, čímž Vám pomůže s jistotou zaparkovat i na stísněných místech.

Sebejisté couvání

Systém varování před křížením cesty jiným vozidlem při couvání s funkcí automatického brzdění pomáhá řidiči při couvání na nepřehledných místech. Systém může rozpoznat vozidla, která vozu vzadu kříží cestu, a v případě potřeby automaticky zabrzdit.

Volvo EX40 nabízí zákazníkům zbrusu nový, intuitivní infotainment systém řízený operačním systémem Android. Disponuje bezprecedentními možnostmi osobního nastavení a novými integrovanými technologiemi a službami Google, jako jsou hlasové ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google), navigace Google Maps a obchod Google Play.

Obě varianty modelu EX40 budou dodávány s nabídkou služeb Volvo Care a na vybraných trzích také s pneumatikami Recharge. Služby programu Volvo Care zahrnují položky, jako jsou servis, záruka, silniční asistenční služba, pojištění a také nabídku možností pro nabíjení v domácích podmínkách. Díky této nabídce nabývá pořízení elektrického vozu na ještě větší atraktivitě a vyšším komfortu bez ohledu na to, zda se zákazníci rozhodnou pro formu předplatného, nebo pro přímé zakoupení vozu.

EX40 charging

Objednejte se na zkušební jízdu - rádi Vám poradíme s dotací, předvedeme ovládání a nabíjení, sami si vyzkoušíte, jaké to je řídit elektromobil Volvo

 

 
Jaroslav Barvinský Daniela Kloudová

prodejní poradce - nové vozy

jbarvinsky@federalcars.cz

+420 488 577 312

prodejní poradce - nové vozy

dkloudova@federalcars.cz

+420 488 577 313

 

 

A jak hodnotí tento model naši zákazníci?

Jakub

Mám zkušenost pouze s prodejem ojetých vozů a nemohu jinak ne pět hvězd. Po dotazu na historii jsem dostal i kompletní výčet prací na autě a kompletní historii včetně všech úkonů. Velmi vstřícný přístup a příjemné jednání všech na prodejně. Tam si prostě auto opravdu chcete koupit a nebojíte se, že vám po příjezdu domů již nepojede.

Václav Mihula

Bezvadný přístup k zákazníkům děkujeme vám moc

jozef zatko

Profesionální přístup k zákazníkovi. Příjemný personál. O mé 18 leté Volvo se vzorně postarali. Děkuji

Vlastimil Cech

Vždy mi pomohou, jsou zde profesionálové, chválím

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Elektrické / Volvo EX40
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná