Rychlý kontakt

Volvo S90

Luxusní limuzína na švédský způsob

Uklidňující zázemí, intuitivní technologie a nekompromisní výkon - to jsou přednosti, ve kterých Volvo S90 vyniká. O Vaši intuitivní kontrolu nad vozem se postarají ovládací prvky s dekorativním vzorem v provedení diamantového brusu a atraktivní dotykový displej připomínající tablet. Čistý designový jazyk, který má unikátní švédský charakter, umocňují luxusní materiály a precizní řemeslné zpracování. Každá cesta ve Volvu S90 se Vám stane odměnou.

Neváhejte a domluvte si schůzku s našimi specialisty, aby Vám pomohli vybrat to správné VOLVO S90 pro Vás!

S90 inscriprion Denim Blue

Kamera s výhledem do 360°

Naše funkce Kamera s výhledem do 360° zobrazuje ve vysokém rozlišení pohled z ptačí perspektivy na blízké okolí vozu. To z ní dělá skvělého pomocníka při couvání nebo manévrování na místech s omezeným rozhledem. Systém pracuje na základě čtyř kamer: dvě jsou umístěny ve vnějších zpětných zrcátkách, jedna vpředu a jedna na zádi. Pokud chcete zobrazit náhled pouze z jedné kamery, stačí se dotknout příslušného obrázku kamery na displeji středové konzoly. Zadní kameru lze přepnout do režimu přiblížení situace přímo za vozem, což je pohodlné při jízdě s přívěsem.

Luxusní zpracování

Ať si Volvo S90 prohlížíte zvenčí nebo zevnitř, vždy budete cítit péči a pozornost, které mu byly věnovány. Každý detail, severským dřevem počínaje a elegantními křivkami kapoty konče, představuje luxusní vyjádření pravého skandinávského řemeslného umění.

Výbava Momentum - Váš vůz bude prémiový a komfortní

Výbava Inscription - Váš vůz bude vytříbený a exkluzivní

Výbava R-Desing - Váš vůz bude dynamický a stylový.

Ať si vyberete jakoukoliv výbavu - Váš vůz bude úžasný!

 

 

S90 Inscription palubní deska

VOLVO S90 SBÍRÁ JEDNO OCENĚNÍ ZA DRUHÝM..

Podívejte se na seznam všech ocenění, které získalo Volvo S90 na mezinárodním poli.

Volvo S90 - ukaž ocenění vozu

S90 Rdesing

financování vašeho snu

Naše produkty nejsou jen obyčejná auta. VOLVO reprezentuje maximální důraz na bezpečí posádky, kvalitu zpracování, péči o životní prostředí. Chápeme, že některé verze našich vozů mohou být na první pohled dále, než Vaše aktuální finanční možnosti. Proto jsme ve spolupráci se společnostmi Unicredit Leasing a ADL připravili několik možností financování.

Jelikož se téměř vždy jedná o individuální kalkulaci, rádi Vás přivítáme u nás na showroomu v Liberci, projdeme Vámi specifikované vozidlo a probereme možnosti financování tak, abyste dosáhli na svůj vysněný automobil bez omezení komformu Vaší rodiny či firmy.

Operativní leasingy i klasické úvěry - to vše Vám pomůže přivézt si domů své vysněné VOLVO S90.

Domluvte si schůzku

S90 momentumS90 inscriptionS90 momentumS90 RdesingS90 inscriprion Denim BlueS90 Momentum Denim BlueS90 R-desing Denim BlueS90 Inscription palubní deska

A jak hodnotí tento model naši zákazníci?

Jakub

Mám zkušenost pouze s prodejem ojetých vozů a nemohu jinak ne pět hvězd. Po dotazu na historii jsem dostal i kompletní výčet prací na autě a kompletní historii včetně všech úkonů. Velmi vstřícný přístup a příjemné jednání všech na prodejně. Tam si prostě auto opravdu chcete koupit a nebojíte se, že vám po příjezdu domů již nepojede.

Václav Mihula

Bezvadný přístup k zákazníkům děkujeme vám moc

jozef zatko

Profesionální přístup k zákazníkovi. Příjemný personál. O mé 18 leté Volvo se vzorně postarali. Děkuji

Vlastimil Cech

Vždy mi pomohou, jsou zde profesionálové, chválím

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Sedan / Volvo S90
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná