Rychlý kontakt
Volvo S90

Volvo S90

Luxusní limuzína na švédský způsob

Uklidňující zázemí, intuitivní technologie a nekompromisní výkon - to jsou přednosti, ve kterých Volvo S90 vyniká. O Vaši intuitivní kontrolu nad vozem se postarají ovládací prvky s dekorativním vzorem v provedení diamantového brusu a atraktivní dotykový displej připomínající tablet. Čistý designový jazyk, který má unikátní švédský charakter, umocňují luxusní materiály a precizní řemeslné zpracování. Každá cesta ve Volvu S90 se Vám stane odměnou.

Kamera s výhledem do 360°

Naše funkce Kamera s výhledem do 360° zobrazuje ve vysokém rozlišení pohled z ptačí perspektivy na blízké okolí vozu. To z ní dělá skvělého pomocníka při couvání nebo manévrování na místech s omezeným rozhledem. Systém pracuje na základě čtyř kamer: dvě jsou umístěny ve vnějších zpětných zrcátkách, jedna vpředu a jedna na zádi. Pokud chcete zobrazit náhled pouze z jedné kamery, stačí se dotknout příslušného obrázku kamery na displeji středové konzoly. Zadní kameru lze přepnout do režimu přiblížení situace přímo za vozem, což je pohodlné při jízdě s přívěsem.

Luxusní zpracování

Ať si Volvo S90 prohlížíte zvenčí nebo zevnitř, vždy budete cítit péči a pozornost, které mu byly věnovány. Každý detail, severským dřevem počínaje a elegantními křivkami kapoty konče, představuje luxusní vyjádření pravého skandinávského řemeslného umění.

 

VOLVO S90 SBÍRÁ JEDNO OCENĚNÍ ZA DRUHÝM..

Podívejte se na seznam všech ocenění, které získalo Volvo S90 na mezinárodním poli.

Volvo S90 - ukaž ocenění vozu

A jak hodnotí tento model naši zákazníci?

Jakub

Mám zkušenost pouze s prodejem ojetých vozů a nemohu jinak ne pět hvězd. Po dotazu na historii jsem dostal i kompletní výčet prací na autě a kompletní historii včetně všech úkonů. Velmi vstřícný přístup a příjemné jednání všech na prodejně. Tam si prostě auto opravdu chcete koupit a nebojíte se, že vám po příjezdu domů již nepojede.

Václav Mihula

Bezvadný přístup k zákazníkům děkujeme vám moc

jozef zatko

Profesionální přístup k zákazníkovi. Příjemný personál. O mé 18 leté Volvo se vzorně postarali. Děkuji

Vlastimil Cech

Vždy mi pomohou, jsou zde profesionálové, chválím

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Sedan / Volvo S90
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná