Volvo S90

Volvo S90

Luxusní limuzína na švédský způsob

Uklidňující zázemí, intuitivní technologie a nekompromisní výkon - to jsou přednosti, ve kterých Volvo S90 vyniká. O Vaši intuitivní kontrolu nad vozem se postarají ovládací prvky s dekorativním vzorem v provedení diamantového brusu a atraktivní dotykový displej připomínající tablet. Čistý designový jazyk, který má unikátní švédský charakter, umocňují luxusní materiály a precizní řemeslné zpracování. Každá cesta ve Volvu S90 se Vám stane odměnou.

Kamera s výhledem do 360°

Naše funkce Kamera s výhledem do 360° zobrazuje ve vysokém rozlišení pohled z ptačí perspektivy na blízké okolí vozu. To z ní dělá skvělého pomocníka při couvání nebo manévrování na místech s omezeným rozhledem. Systém pracuje na základě čtyř kamer: dvě jsou umístěny ve vnějších zpětných zrcátkách, jedna vpředu a jedna na zádi. Pokud chcete zobrazit náhled pouze z jedné kamery, stačí se dotknout příslušného obrázku kamery na displeji středové konzoly. Zadní kameru lze přepnout do režimu přiblížení situace přímo za vozem, což je pohodlné při jízdě s přívěsem.

Luxusní zpracování

Ať si Volvo S90 prohlížíte zvenčí nebo zevnitř, vždy budete cítit péči a pozornost, které mu byly věnovány. Každý detail, severským dřevem počínaje a elegantními křivkami kapoty konče, představuje luxusní vyjádření pravého skandinávského řemeslného umění.

 

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Zkušební jízda

Model* Sedan / Volvo S90
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná