Rychlý kontakt
Volvo S60

Volvo S60

Volvo S60 již od 949.012,-

Verze S60 B4 2.0 FWD Core+ vč. nadstandardní výbavy

  • ceníková cena: 1.248.700,-
  • Vaše cena ve FEDERAL CARS: 949.012,- vč. DPH
  • sleva: 299.688,-

Nebo si vyberete luxusně vybavenou verzi S60 T8 2.0 AWD A/T Ultimate se slevou 491.660,-?

     
Volvo S60 za 949tis

Výhodný operativní leasing

Využijte mimořádné cenové zvýhodnění na vůz Volvo S60 - například motorovou variantu B5 AWD Ultimate

S60 B5 AWD Ultimate + nadstandardní výbava

Překrásně vybavená čtyřkolka s automatickou převodovkou, 250 koni výkonu díky benzínovému mild-hybridnímu čtyřválci.

  • ceníková cena 1.377.521,- Kč + DPH
  • operativní leasing na 36 měsíců - od 12.873 Kč + DPH
  • operativní leasing na 48 měsíců - od 13.181 Kč + DPH

Výbava ULTIMATE = nejvyšší úroveň výbavy pro optimální komfort, pokročilou konektivitu a jedinečný pocit ve skandinávském stylu.

 

Sedan stvořený pro opravdové řidiče

K Vašemu potěšení z jízdy přispějí nejen dynamické křivky Volva S60, ale také kabina orientovaná na řidiče. Díky jemně vyladěnému podvozku s tímto vozem projedete každou zatáčkou s prvotřídní jistotou. Intuitivní technologie Vám zajistí plnou kontrolu nad situací, zatímco si budete pohodlně usazeni v našich komfortních sedadlech vychutnávat každý kilometr bez ohledu na to, jak bude Vaše cesta dlouhá.

Proplouvejte davem ve voze, který rozhodně nezapadne. Výrazné křivky a atraktivní proporce sedanu S60 připomínají, že si originalita zaslouží pozornost.

Testovací jízda

S60_side_1
S60_palubni_deska_1

Bezpečnost a konektivita

Head-up displej Vám umožní udržovat si přehled o aktuální rychlosti, sledovat navigační pokyny krok za krokem, přijímat telefonní hovory a mnohem více. Nenechte se rozptylovat a soustřeďte se na silnici.

Bezdrátové dobíjení ukončí změť kabelů. Speciální přihrádka na telefon umožňuje jednoduché a rychlé bezdrátové nabíjení kompatibilních zařízení během jízdy.

Integrace chytrého telefonu - propojte známé rozhraní a funkce chytrého telefonu s displejem středové konzoly Vašeho Volva. Můžete volat, psát zprávy, užívat si hudbu a vybírat možnosti pomocí dotykového displeje, ovládacích prvků na volantu nebo hlasového ovládání.

Automatické přepínání dálkových světel Vám pomůže jezdit po setmění bezpečněji. Abyste měli optimální výhled na silnici, můžete nechat po celou dobu zapnuta dálková světla, která se po rozpoznání jiného vozidla v potřebné části ztlumí, abyste měli potřebný rozhled a zároveň neoslňovali ostatní řidiče.

Ještě více bezpečnosti

Sebejisté couvání

Systém varování před křížením cesty jiným vozidlem při couvání s funkcí automatického brzdění pomáhá řidiči při couvání na nepřehledných místech. Systém může rozpoznat vozidla, která mu vzadu kříží cestu, a v případě potřeby automaticky zabrzdit.

Předcházení kolizím

Ať je den nebo noc, naše inteligentní bezpečnostní asistenční technologie Vám mohou pomoci rozpoznat jiná vozidla, chodce, cyklisty a větší zvířata a vyhnout se kolizím s nimi. Systém řidiče nejprve upozorní na potenciální nebezpečí. Pokud řidič nezareaguje, aktivuje automatické brzdění nebo provede nouzový zásah do řízení.

360° rozhled při parkování

Systém se čtyřmi kamerami zajišťuje 360° rozhled, který Vám pomůže s jistotou zaparkovat i na stísněných místech.

Je něco v mrtvém úhlu?

Náš Informační systém monitorující mrtvý úhel (BLIS) aktivně pomáhá řidiči při změnách jízdních pruhů. Pokud hrozí kolize s vozidly v sousedním pruhu, systém BLIS může lehce zasáhnout do řízení, abyste se svým vozem a spolucestujícími zůstali v bezpečí.

Sdílení informací jako ochrana před riziky

Systém propojené bezpečnosti využívá informace o počasí, infrastruktuře a dopravní situaci v reálném čase a umožňuje výměnu informací o nepříznivých podmínkách a jiných možných nebezpečích mezi Vaším vozem a ostatními připojenými účastníky silničního provozu. To Vám může pomoci předvídat rizika a vhodně přizpůsobit trasu nebo styl jízdy.

Asistent jízdy v pruzích

Jsme jenom lidé – a drobným chybám v úsudku a výpadkům soustředění za volantem se nevyhne nikdo z nás. Pokud nedopatřením přejedete vnější vodorovné značení jízdního pruhu, Vaše Volvo Vám zásahem do řízení může pomoci vrátit se zpět. V případě potřeby může také aktivovat brzdy a zabránit tak opuštění silnice

Skladová vozidla

S60 Mild Hybrid

Verze S60 je klasický benzínový spalovací motor s lehkou výpomocí mild hybridního systému. Vybírat si můžete z verzí s pohonem předních anebo všech kol a to v obou případech z výbavových stupňů

  • Momentum Pro,
  • Inscription,
  • R-Desing.

O pohon se stará dvoulitrový řadový čtyřválec s přeplňováním a k tomu 48V Mild-Hybridní systém. Spotřebu budete mít od 7,1 do 7,8 litru a vpřed Vás bude pohánět kombinovaný výkon až 184 + 10 kW.

Motor se vždy pojí s osmistupňovou převodovkou Geartronic.

 

 

S60 R-design interiér
S60 recharge - drivetrain

S60 Recharge

Verze S60 Recharge je pokročilý Plug-in hybridní pohon dostupný ve verzích T8 AWD Recharge anebo dokonce Polestar Engineered s kombinovaným výkonem 233+65 kW a točivým momentem 430+240 Nm!

Motor se vždy pojí s osmistupňovou převodovkou Geartronic.

Kombinovaná spotřeba se pak pohybuje od 1,8 do 2,0 l/100 km - samozřejmě za předpokladu, že využíváte možnosti, které Vám tento sofistikovaný pohon dává - tedy dobíjíte. Ideálně doma či v práci. Dojezd našeho plug-in hybridního modelu VOLVO S60 Recharge se pohybuje od 50 do 60 km dle verze.

Výbava je bohatá vždy. Ať už si vyberete verzi Inscription G3 či R-Desing V5. Polestar Engineered pak má svůj samostatný výbavový stupeň.

VOLVO S60 a jeho ocenění

 Podívejte se na seznam všech ocenění, které získalo Volvo S60 na mezinárodním poli. 

Volvo S60 - ukaž ocenění, které model získal

S60_Front_1S60_side_1S60_palubni_deska_1S60 Polestar - interiérS60 R-design interiérS60 recharge - drivetrainVolvo S60 za 949tis

A jak hodnotí tento model naši zákazníci?

Jakub

Mám zkušenost pouze s prodejem ojetých vozů a nemohu jinak ne pět hvězd. Po dotazu na historii jsem dostal i kompletní výčet prací na autě a kompletní historii včetně všech úkonů. Velmi vstřícný přístup a příjemné jednání všech na prodejně. Tam si prostě auto opravdu chcete koupit a nebojíte se, že vám po příjezdu domů již nepojede.

Václav Mihula

Bezvadný přístup k zákazníkům děkujeme vám moc

jozef zatko

Profesionální přístup k zákazníkovi. Příjemný personál. O mé 18 leté Volvo se vzorně postarali. Děkuji

Vlastimil Cech

Vždy mi pomohou, jsou zde profesionálové, chválím

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Sedan / Volvo S60
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná