Rychlý kontakt
Volvo S60

Volvo S60

Sedan stvořený pro opravdové řidiče

K Vašemu potěšení z jízdy přispějí nejen dynamické křivky Volva S60, ale také kabina orientovaná na řidiče. Díky jemně vyladěnému podvozku s tímto vozem projedete každou zatáčkou s prvotřídní jistotou. Intuitivní technologie Vám zajistí plnou kontrolu nad situací, zatímco si budete pohodlně usazeni v našich komfortních sedadlech vychutnávat každý kilometr bez ohledu na to, jak bude Vaše cesta dlouhá.

Automatické přepínání dálkových světel

Automatické přepínání dálkových světel Vám pomůže jezdit po setmění bezpečněji. Abyste měli optimální výhled na silnici, můžete nechat po celou dobu zapnuta dálková světla, která se po rozpoznání jiného vozidla v potřebné části ztlumí, abyste měli potřebný rozhled a zároveň neoslňovali ostatní řidiče. O tom, že se jedná o inteligentní systém, svědčí i to, že se dálková světla vypnou po vjetí do města, ale v momentě, kdy míjíte osvětlené značky a cedule, zůstanou rozsvícena.

Motor D4 Drive-E

Náš sofistikovaný naftový motor D4 Drive-E se silou 190 koní / 400 Nm Vám přináší maximum zábavy při minimální spotřebě. Díky využití moderních technologií vznětových motorů Vám pohonný agregát D4 nabídne hospodárnost v kombinaci se sebejistým jízdním zážitkem. Nízká hmotnost tohoto hnacího ústrojí přispívá k agilnějšímu chování vozu na klikatých silničkách, zatímco technologie Start/Stop společně s funkcí Eco optimalizují chod motoru a provoz klimatizace, aby došlo k dalšímu snížení spotřeby paliva a emisí CO2.

VOLVO S60 a jeho ocenění

 Podívejte se na seznam všech ocenění, které získalo Volvo S60 na mezinárodním poli. 

Volvo S60 - ukaž ocenění, které model získal

S60 Mild Hybrid a S60 Recharge

Verze S60 je klasický spalovací motor s lehkou výpomocí mild hybridního systému.

Verze S60 Recharge je pokročilý Plug-in hybridní pohon.

A jak hodnotí tento model naši zákazníci?

Jakub

Mám zkušenost pouze s prodejem ojetých vozů a nemohu jinak ne pět hvězd. Po dotazu na historii jsem dostal i kompletní výčet prací na autě a kompletní historii včetně všech úkonů. Velmi vstřícný přístup a příjemné jednání všech na prodejně. Tam si prostě auto opravdu chcete koupit a nebojíte se, že vám po příjezdu domů již nepojede.

Václav Mihula

Bezvadný přístup k zákazníkům děkujeme vám moc

jozef zatko

Profesionální přístup k zákazníkovi. Příjemný personál. O mé 18 leté Volvo se vzorně postarali. Děkuji

Vlastimil Cech

Vždy mi pomohou, jsou zde profesionálové, chválím

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Sedan / Volvo S60
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná