Rychlý kontakt
Volvo Personal Service

Volvo Personal Service

Volvo zavedlo zcela nový přístup k servisování vozů. V rámci kterého se postaráme nejen o Váš vůz, ale budeme pečovat také o Vás. Chceme, aby servis Vašeho vozu probíhal co nejjednodušeji. Až tedy příště dorazíte do na náš servis Volvo v Liberci - Doubí, představíme Vám Vašeho osobního servisního asistenta (VPS). Ten Vás provede celým procesem servisu. Tj. od domluvení schůzky, přes převzetí vozu až po provedení samotného servisu a vysvěletní prací, které na voze probíhaly. Až pak přijedete příště, budete opět komunikovat s tím samým mechanikem. Díky tomu, že budete po celou dobu komunikovat s jedním člověkem, se značně urychlý celý servis.

Pokud si u nás koupíte vůz, představíme Vám Vašeho osobního technika při předávání vozu. Takže na něj budete mít kontakt již v momentě, kdy od nás budete odjíždět. 

 

Na svůj vůz můžete počkat v našem komfortním salónku. Zde máte k dispozici Wi-Fi připojení, občerstvení, magazíny na čtení – zkrátka vše, co potřebujete, abyste si čas strávený čekáním užili. A dříve než se nadějete, budou servisní práce na vašem voze hotové a Vaše Volvo bude připravené vyrazit zpět na silnici.

Volvo - Federal Cars - autorizovaný servis v Libereckém kraji!

Kdo se o Vás bude v rámci VPS starat?

VPS osobní technik  VPS osobní technik  VPS osobní technik   VPS osobní technik  VPS osobní technik
Volvo Personal servis - osobní technik - Volvo Liberec Volvo Personal servis - osobní technik - Volvo Liberec Volvo Personal servis - osobní technik - Volvo Liberec  Volvo Personal servis - osobní technik - Volvo Liberec Volvo Personal servis - osobní technik - Volvo Liberec
David Brož  Zdeněk Hanousek  Michal Hýbner   Zdeněk Jiravský   Jan Šenberk
VPS osobní technik - Volvo Liberec  dbroz@federalcars.cz VPS osobní technik - Volvo Liberec  zhanousek@federalcars.cz VPS osobní technik - Volvo Liberec  mhybner@federalcars.cz VPS osobní technik - Volvo Liberec  zjiravsky@federalcars.cz VPS - osobní technik - Volvo Liberec  jsenberk@federalcars.cz
VPS - osobní technik - Volvo Liberec   +420 702 236 418 VPS - osobní technik - Volvo Liberec  +420 702 236 853 VPS - osobní technik - Volvo Liberec  +420 702 236 604 VPS - osobní technik - Volvo Liberec  +420 702 236 838 VPS - osobní technik - Volvo Liberec   +420 702 236 836

 

Servisní poradce
Volvo Personal servis - servisní poradce - Volvo Liberec
Martin Kotek
VPS - servisní poradce - Volvo Liberec  mkotek@federalcars.cz
VPS - Servisní poradce - Volvo Liberec  +420 725 120 330

 

Andon
Volvo Personal servis - andon - Volvo Liberec
Jakub Kotek
Volvo Personal servis - andon - Volvo Liberec  jkotek@federalcars.cz
 +420 725 700 026

Originální servis Volvo

V Libereckém kraji je FEDERAL CARS Liberec jediným autorizovaným servisem vozů Volvo. U nás zůstane Vaše Volvo Volvem! Přesvědčte se, že servis u nás je jedinečnou kombinací odborných techniků, inovačních způsobů práce Volvo a originálních náhradních dílů Volvo.

Jaké jsou výhody autorizovaného servisu? 

 •  Zmiňovaný Osobní technik VPS
  Váš VPS osobní technik si na Vás vyhradí čas, převezme Vaše Volvo, provede servis a poté Vám vůz osobně předá s vysvětlením, jaké práce na něm odvedl. Zjistit více »
 • Připraven do hodiny
  Ve většině případů jsou práce na vozech hotové do hodiny. Vy tedy můžete počkat v našem salónku, a ušetřit si tak cestu ze servisu a zpět. 
 • Náhradní doprava
  Nechcete-li čekat, máme pro Vás vždy připravenou náhradní dopravu. Zjistit více »
 • Aktualizace softwaru
  Abychom zajistili, že Váš vůz bude vybaven stále tou nejnovější verzí, aktualizujeme software Volvo při každé servisní prohlídce. Zjistit více »
 • Kontrola stavu vozu
  Naši zkušení technici provedou důkladnou prohlídku bezpečnostních systémů Vašeho vozu. Současně zkontrolují stav akumulátoru. Udělají zkráta vše, abyste se cítili bezpečně.
 • Umytí vozu
  Pokud si to budete přát, pak po každém servisu Vaše Volvo umyjeme a vyčistíme. A to jak zvenku, tak i zevnitř. Zjistit více »
 • Volvo Assistance
  Služba Volvo Assistance nabízí nepřetržitou ochranu – od poruch až po ztrátu klíčů. Zjistit více »

Objednejte se na servis Volva v Liberci

 

« Zpět na novinky21.02.2019,
Newsletter