Rychlý kontakt
Volvo XC90 - 2020 - Uživatelská příručka na středovém displeji

Volvo XC90 - 2020 - Uživatelská příručka na středovém displeji

Digitální verze uživatelské příručky je k dispozici na středovém displeji ve vozidle.Digitální verzi uživatelské příručky otevřete v horním zobrazení. Někdy lze z horního zobrazení otevřít také kontextovou digitální příručku.....Přečíst si více »

Navigování v uživatelské příručce na středovém displeji

Digitální uživatelská příručka je přístupna z horního zobrazení středového displeje ve vozidle. Obsah lze prohledávat a jednotlivé kapitoly jsou označeny tak, aby usnadnily navigování.....Přečíst si více »

Klávesnice na středovém displeji

Pomocí klávesnice na středovém displeji můžete zadávat znaky pomocí kláves. Dále můžete znaky a písmena "kreslit" rukou na obrazovce. Klávesnici lze používat k zadávání znaků, písmen a číslic, například ke psaní textových zpráv z vozidla, k zadávání hesel nebo k hledání článků v elektronické verzi uživatelské příručky.....Přečíst si více »

 

Navigování v zobrazeních na středovém displeji

Na středovém displeji je k dispozici pět různých základních zobrazení: výchozí zobrazení, horní zobrazení, zobrazení klimatu, zobrazení aplikací (zobrazení app) a zobrazení funkcí. Obrazovka se spustí automaticky při otevření dveří řidiče......Přečíst si více »

« Zpět na novinky28.06.2019,
Newsletter