Rychlý kontakt
Volvo XC60

Volvo XC60

Rodinné SUV XC60 - výkon 455 koní

100-0 km/h za 2,5 sekundy

Ano, nepřehlédli jste se  - nejde nám tolik o zrychlení*, proto zdůrazňujeme, jak rychle dokáže Volvo XC60 zpomalit, nikoli zrychlit.  Chceme, abyste se při jízdě s vozem Volvo cítili bezpečně.

 

     

 *ale nebojte - Volvo XC60 není žádný šnek - plug-in hybridní verze T8 zrychlí z 0-100 za 4,9 sekundy a na elektřinu ujede po městě až 99 km...

Volvo XC60 nafta
Volvo XC60 Black Edition

jen černočerná je opravdu černá

Novinka! Volvo XC60 je k dispozici i v elegantní Black Edition.

 • s jedinečným designem, kterému dominuje celočerný exteriér včetně mřížky chladiče, znaku Volvo i jedinečných 21" ráfků kol Black Edition,
 • interiér navazuje na tento vytříbený design, kde křišťálová hlavice řadicí páky od Orrefors působivě kontrastuje s tmavým interiérem.

Elegantní, temně černá metalíza, která se třpytí za jasného denního světla, ale při slabém osvětlení získává pevný tmavý tón.

 

dynamické SUV střední velikosti

Nové Volvo XC60 nabízí strhující jízdní zážitek a díky integrovaným aplikacím Google je chytřejší než kdy dřív.

Dostupné v motorizacích:

 • Plug-in hybrid - XC60 Recharge
  Optimalizovaná funkce ovládání jedním pedálem přispívá k příjemnému jízdnímu zážitku v elektrifikovaném voze, kdy není nutné tak často používat brzdový pedál. Nabité XC60 umožňuje čistě elektrický dojezd nově až 78 km a poskytuje výkon 455 k.


 • Mild hybrid
  Každá ušetřená kapka paliva se počítá – naše mild hybridní modely mají nižší spotřebu paliva, aniž by docházelo ke kompromisům na výkonu.

Nová definice jízdního zážitku

Jsme o krok blíže k ohleduplnější mobilitě

 • dojezd v elektrickém režimu: 78 km
 • výkon: 455 k
 • emise CO2: 22 g/km
 • spotřeba paliva: 1 l/100 km

Chytřejší a rychlejší dobíjení: Volvo XC60 Recharge nyní nabijete rychleji. Díky nové dvoufázové palubní nabíječce s výkonem 6,4 kW trvá nabíjení akumulátoru z 0 na 100 % jeho kapacity pouhé tři hodiny. Můžete tak ujet více kilometrů v čistě elektrickém režimu

Vytříbený styl + působivá síla + progresivní technologie = SUV Volvo XC60

Seznamte se s Volvem XC60 -  středně velkým dynamickým SUV. Hned na první pohled je jasné, že Volvo XC60 na silnici prostě nelze přehlédnout - díky atraktivním rysům. Ty perfektně doplňují inovativní technologie a podvozek. A právě podvozek Vám zprostředkuje výjimečný komfort. Ale i mimořádně dobrou ovladatelnost. K dynamické jízdní charakteristice také značně přispívá sofistikované dvojité lichoběžníkové zavěšení předních kol i zadní víceprvková náprava Integral Link. 

VERZE VÝBAVY..

Volvo XC60 je možné objednat hned v několika variantách výbavy (aktuální ceník je popisuje do podrobna)

 • Core - prémiová varianta - vyspělé technologie - v této verzi máte již integrované Google Maps online navigace, kameru parkovacího asistentu vč. předních a zadních senzorů, výrazný design a vysoký standard výbavy. Úroveň výbavy Core Vás ohromí! A to krásným a současně funkčním skandinávským designem, chytrými technologiemi a precizně vybroušenými prémiovými detaily.
 • Plus Dark/Bright- 19" kola, kůží Moritz čalouněná sedadla, elektricky nastavitelná sedadla posádky vpředu či vyhřívaný volant - jen některé z prvků, které doplňují předchozí výbavy.
 • Ultimate Dark/Bright - luxusní varianta - exkluzivní design a materiály ve spojení s nadčasovým skandinávským smyslem pro styl. Seznamte se s vozem, který představuje zosobnění moderního luxusu. Potěší Vás nejen zvolené materiály ale i unikátní komfortní funkce a intuitivní technologie - adaptivní tempomat vč. asistenta pro jízdu v kolonách, sada pozornosti řidiče, čtyřzónová automatická klimatizace či 20" kola a prémiový hudební systém Harman/Kardon. A mnohem mnohem víc.
 • Polestar Engineered - vysoce výkonná varianta - 21" kola, sportovní brzdy i podvozek. Nejen to stojí za vzrušujícím jízdním zážitkem v takto upraveném SUV  - také elektrifikovaný pohon a optimalizované díly Polestar.

» Více informací o jednotlivých verzích výbavy vozů Volvo XC60 »

Volvo XC60 - jízdní režimy

Elektrifikovaný pohon

Automobilka Volvo se zavázala, že bude lidem poskytovat svobodné, čistější a efektivnější cestování. A jedním z kroků, kterým chce dostát svého závazku, je elektrifikace. Právě pro Volvo XC60 představila automobilka novou řadu elektrifikovaných pohonných agregátů. Jde o nové mild hybridní pohonné jednotky, B4 a B5. Ty Vám zajistí hladce ubíhající jízdní zážitek při nízké spotřebě paliva. Na vrcholu nabídky motorizací pro Volvo XC60 stojí plug-in hybridní ústrojí T8 Twin Engine. Oba nabízí citlivě reagující výkon se silnou a plynulou akcelerací již od rozjezdu ze stání.

Již při navrhování Volva XC60 bylo počítáno s integrací plug-in hybridního pohonu. To znamená, že Vám akumulátor a elektromotor jednotky T8 Twin Engine nabídnou ohromující akceleraci při výrazném snížení emisí CO22 bez nutnosti dělat kompromisy na prostoru, všestranném využití nebo na rozložení hmotnosti. Akumulátor můžete dobít jednoduše po připojení k běžné domácí zásuvce a dobíjí se také automaticky za jízdy v době, kdy vůz zpomaluje. Díky silnému benzínovému motoru můžete pokračovat v jízdě i když nemáte k dispozici dostatek elektrické energie.

Jízdní vlastnosti Volva XC60 T8 Twin Engine si můžete díky bohatému výběru jízdních režimů upravit na míru svým aktuálním potřebám:

 • Režim Pure Vám poskytne dostatek elektřiny pro běžné každodenní dojíždění bez podpory spalovacího motoru.
 • V režimu Power benzínový motor s přeplňováním kompresorem a turbodmychadlem a silný elektromotor vzájemně spolupracují, aby Vám poskytly okamžitou odezvu.
 • V rámci výchozího režimu Hybrid systém využívá benzínový motor, elektromotor nebo kombinaci obou dvou.

Vždycky budete mít jasno!

Volvo XC60 je SUV s jedinečným skandinávským charakterem. Oku pozorovatele rozhodně neujdou velká kola a vyrýsované lemy blatníků, zatímco jeho SUV schopnosti podtrhují integrované střešní ližiny a robustní vnější lišty prahů.

Zvláštní pozornost ale vyžadují i LED světlomety. Perfektně plní svůj účel - po setmění zajišťují řidiči skvělý rozhled avšak také umocňují silnou identitu vozu.

K dispozici jsou ve dvou variantách:

 • samotné LED světlomety - přepínáním mezi potkávacím a dálkovým světlem zajišťují optimální rozhled, aniž by došlo k oslňování ostatních
 • Kompletní LED světlomety s funkcí Automatické přepínání dálkových světel - která nechává dálková světla stále zapnutá, přičemž vždy odstíní přesně tu část světelného paprsku, jež by mohla oslňovat okolní účastníky silničního provozu. Tím zajišťuje ideální osvětlení silnice. Součástí Automatického přepínání dálkových světel jsou Aktivní světla natáčivá ve směru jízdy, která kopírují pohyb volantu, aby měl řidič lepší rozhled v zatáčkách.
Volvo XC60 - LED světlomety
Volvo XC60 - přepínání jízdních vlastností

Komfort specifický pro vozy Volvo

Hladká jízda se vzduchovým odpružením a aktivním podvozkem  (Four-C)

Vzduchové odpružení ještě více pozvedne schopnosti Volva XC60. Postará se totiž o udržení konstantní světlé výšky, která jde ruku v ruce s hladší a kontrolovanější jízdou na hrbolatém povrchu a při průjezdu zatáčkami. Činnost odpružení je nepřetržitě regulována v závislosti na zvoleném jízdním režimu a rychlosti za jízdy.

Jízdní charakteristika, která se Vám přizpůsobí

Abyste si mohli bez ohledu na podmínky užívat co nejpříjemnější jízdu, můžete snadno přepínat mezi pěti jízdními režimy:

 • Comfort - upřednostňuje jízdní komfort
 • Dynamic - budete si užívat ostré reakce
 • Eco - nejvyšší prioritu má hospodárná jízda
 • Off Road - vypořádá se s náročným povrchem
 • Individual - můžete si nakombinovat různá nastavení dle svých osobních potřeb

Každý představuje různé nastavení automatické převodovky řízení, brzdového systému, systému Elektronické řízení stability a funkce Start/Stop. 

Sami si zvolte, které nastavení jízdních vlastností Vašeho Volva XC60, bude pro Vás to nejlepší.

Interiér Volva XC60 představuje to nejčistší ztělesnění skandinávského designu

Nasedněte a nechte se zcela pohltit švédským luxusem, který nabízí pečlivě promyšlený interiér. Ten je také plný pěkných detailů. Mezi ně patří například elegantně řešený dotykový displej středové konzole. Zaujmou Vás také unikátní výdechy ventilace s vkusně řešeným kovovým dekorem ovládacího knoflíku.

Že se nacházíte ve skutečně luxusním prostředí dokládají i pečlivě zvolené materiály, které byly do designu interiéru začleněny s řemeslnou zručností a precizností. Například dekorativní obložení varianty Inscription je vytvořeno ze dřeva Driftwood, které se může pochlubit jedinečnou povrchovou úpravou. To potěší Vaše smysly na pohled i na dotek, přičemž vše vždy odkazuje na švédskou tradici automobilky Volvo Cars.

Chce to více světla?

Na přání dostupná panoramatická střecha se postará o prosvětlení celé kabiny Vašeho Volva XC60. Panoramatická střecha je navržená a do vozu zakomponovaná tak, aby si mohli výhled na nebe vychutnávat také cestující na zadních sedadlech. Navíc je vybavená speciálním tónovaným sklem. To má za úkol omezovat pronikání nežádoucího tepla a UV záření. Krom toho panoramatická střecha Volva XC60 disponuje sluneční roletou. Mimo to je možné vyklopit nebo otevřít přední část střechy a tím vůz příjemně vyvětrat.

Volvo XC60 vyrobené z přírodních luxusních materiálů zkártka představuje ztělesnění moderního švédského luxusu. Pravé dřevo, původní kovové materiály a krásně zpracované detaily udělají z každé Vaší jízdy speciální událost.

Volvo XC60 - interiér a panoramatická střecha
Volvo XC60 - středový panel

Přirozené propojení s Vaším vozem

Dotykový displej středové konzoly na Vás udělá dojem hned na první pohled. Zařízení je totiž kombinací elegantního designu, snadné ovladatelnosti a jasně čitelné grafiky. Vzhledem k jeho formátu na výšku jsou informace a mapy zobrazeny obzvláště přehledně. To vše je upravené tak, abyste měli veškeré informace neustále k dispozici, ale současně Vás nerozptylují při řízení. 9" displej je natolik citlivý, že jej můžete ovládat i v rukavicích.

Druhý digitální displej je u řidiče. A nabídne Vám všechny důležité informace přímo ve Vašem zorném poli. Skvělé je, že se jeho jas přizpůsobuje okolním světelným podmínkám, takže nikdy nebudete mít problém s jejich přečtením.

Abyste se nemuseli nazpaměť učit žádné příkazy a fráze, je zde vyspělý systém hlasového ovládání přirozenou řečí (zatím není k dispozici v ČJ), prostřednictvím kterého můžete ovládat funkce klimatizace, navigace, audiosystému a telefonu. Pokud je vůz vybaven na přání dostupným head-up displejem, informace, jako jsou údaj o aktuální rychlosti nebo navigační pokyny, se promítají na čelní sklo, abyste se mohli maximálně soustředit na silnici.

Jednoduchá práce s navigací

Na displejích máte také k dispozici funkce plně integrovaného online navigačního systému - Sensus. Mezi jeho užitečné funkce patří například odeslání polohy do vozu - "Send to car". Tento příkaz Vám umožňuje odeslat do palubního navigačního systému Vašeho Volva jakoukoliv polohu. Je jedno, zda ji máte nalezenou v internetovém prohlížeči nebo prostřednictvím aplikace Volvo On Call. Navigační systém Sensus Vám současně zajistí přístup ke službám a aplikacím, jež Vám pomohou intuitivně a jednoduše najít nové zážitky a místa, která byste mohli navštívit.

» Více informací o aplikaci Volvo On Call »

Asistenční technologie

Kamera s výhledem do 360°

Ta Vám může díky náhledu na vůz z ptačí perspektivy značně usnadnit parkování. Obraz zachycující vůz a jeho okolí můžete sledovat na velkém displeji středové konzoly. To je obzvláště užitečné při manévrování ve stísněném prostoru. Vy tak můžete vůz precizně ovládat i na parkovacích místech, která jsou díky nedostatečnému výhledu zrádná.

Asistent pro jízdu v kolonách a Pilot Assist poslední generace

Oba systémy z Vás sejmou stres a ulhečí Vám jízdu v husté dopravě. Tyto asistenční technologie Vám pomohou udržovat požadovanou rychlost a odstup od vozidla před Vámi, přičemž Vás budou jemnými zásahy do řízení udržovat ve středu jízdního pruhu. Abyste věděli, že jsou technologie Asistent pro jízdu v kolonách a Pilot Assist poslední generace aktivní, budete na jejich činnost upozorněni jemnými vibracemi na volantu.

V EU a USA využívají systémy Asistent pro jízdu v kolonách a Pilot Assist poslední generace také informace z navigačního systému, na jejichž základě mohou předvídat zatáčky a následně přizpůsobit rychlost, abyste měli zajištěn větší komfort a bezpečnost.

Aktivní parkovací asistent

Vám za všech okolností pomůže dokonale zaparkovat vůz. Jakmile ho aktivujete, začne pomocí senzorů měřit velikost parkovacích míst, podél kterých projíždíte, a dá Vám vědět, jaké z nich je dostatečně velké pro zaparkování. Váš vůz se dokáže zaparkovat na podélné parkovací místo, které je 1,2krát tak dlouhé jako on sám a umí vmanévrovat také na příčná parkovací místa. Vše, co musíte udělat, je v souladu s pokyny na displeji řadit převodové stupně a brzdit, zatímco vůz sám vmanévruje na parkovací místo.

Upozornění: Za řízení vozu je vždy zodpovědný řidič.

Volvo XC60 - parkovací asistent
Volvo XC60 - hudba a akustika v autě

Stvořeno k hudbě

Na vrcholu řady audiosystémů Volva stojí špičkový audiosystém značky Bowers & Wilkins. Ten Vás bude hýčkat výjimečně čistým a intenzivním zvukem. Součástí systému je také unikátní vzduchem chlazený subwoofer - zajišťuje precizní reprodukci basových tónů. Přehrávání zvuku nabízí hned 3 režimy, takže máte možnost přizpůsobit akustiku ve voze danému hudebnímu žánru nebo Vaší náladě. Protože jsou reproduktory vybaveny elegantními kryty z nerezové oceli, zpoza kterých prosvítají žluté kónusy, vypadá audiosystém stejně dobře jako zní.

Dalším skvělým audiosystémem je Harman Kardon Premium Sound využívající software Dirac Unison® na zpracování zvuku, který optimalizuje odezvu jednotlivých reproduktorů. Funkce Automatické vyrovnání zvuku se stará o plynulé přehrávání zvuku, zatímco speciální algoritmus upravuje výstup, aby došlo ke kompenzaci externího hluku.

Celkově je poslech hudby ve Volvu XC60 úžasným zážitkem. S integrovanou aplikací Spotify si můžete svou hudbu užívat dle libosti, aniž byste k palubnímu systému museli připojovat telefon. Dále je zde rozhraní Apple CarPlay, které Vám umožní propojit palubní systém s Vaším iPhonem Apple. Podporováno je i rozhraní Android Auto. Balíček Sensus Connect Vám zpřístupní širokou škálu přídavných aplikací, díky nimž se můžete ve svém Volvu XC60 věnovat poslechu internetového rádia nebo audio knih.

Na své si přijdou i dobrodruzi

Volvo XC60 má skvěle promyšlený design předních sedadel. Díky tomu poskytuje více prostoru pro nohy cestujících v zadní řadě. A i tak nabízí zavazadlový prostor kapacitu 505 litrů (při zaplnění po horní okraje zadních opěradel). Ovšem kapacita se může ještě zvýšit - po sklopení opěradel zadních sedadel - až na 1 432 litrů (u motorizace T8 Twin Engine je to 468 litrů a 1 395 litrů). Na přání jsou k dispozici elektricky sklopná opěradla zadních sedadel.

Na přání jsou dostupné také elektricky ovládané dveře zavazadlového prostoru. V tom případě je možné dveře zavazadlového prostoru otevřít nebo zavřít pouhým stisknutím tlačítka na dálkovém ovládání vozu, přímo na dveřích nebo v palubní desce. V kombinaci s příplatkovou funkcí bezklíčového přístupu získáte také funkci komfortního otevírání, která Vám umožní otevřít nebo zavřít dveře zavazadlového prostoru jednoduše mávnutím nohou pod zadním nárazníkem.

Volvo XC60 - příslušenství

Volvo bude vyjadřovat Vaši osobnost!

A pokud stále potřebujete více prostoru, určitě svou pozornost zaměřte na nabídku příslušenství pro tažení nákladu nebo jeho převážení na střeše. Mezi příslušenství pro tažení nákladu patří i spolehlivé odnímatelné tažné zařízení. To je navržené tak, že v době, kdy není používáno, nijak nenarušovalo vzhled zádi. Sami budete překvapení, jak pohodlně se s ním manipuluje. Mimo to si můžete vybrat ze široké škály dalšího příslušenství pro převážení nákladu, jako jsou například bezpečnostní ocelová mřížka nebo střešní box z dílny automobilky Volvo.

Díky pestré nabídce stylového příslušenství si můžete vyladit vzhled svého Volva XC60, aby vyjadřovalo Vaši vlastní osobitost. Každý ze stylových prvků byl designéry Volva navržen tak, aby podtrhoval atletický vzhled Volva XC60. Součástí sady pro stylové provedení exteriéru je spodní kryt předního a zadního nárazníku z nerezové oceli a dvě unikátní integrované dělené koncovky výfuku. K dispozici je také rozšíření lemů blatníků v barvě karoserie.

Pomoc při předcházení nebezpečným situacím

Systém City Safety

Jde o inovaci automobilky Volvo Cars, jejímž smyslem je včas zachytit potenciální nebezpečí a pomoci Vám mu předejít. Systém využívá k identifikaci jiných vozidel, cyklistů, chodců a velkých zvířat radarovou a kamerovou technologii fungující ve dne i v noci. Jestliže systém City Safety identifikuje bezprostředně hrozící nebezpečí kolize a Vy na jeho varování včas nezareagujete, může začít automaticky brzdit, aby předešel srážce nebo alespoň zmírnil její dopad. Systém City Safety, kterým je vybaveno Volvo XC60, zahrnuje také funkci Podpora řízení, jejímž úkolem je pomoci Vám s úhybným manévrem tak, aby byl zásah co nejefektivnější a nejbezpečnější.

Systém ochrany proti neúmyslnému sjetí z vozovky

Toto je standardní bezpečnostní funkce Volva XC60. Díky ní je podstatně nižší pravděpodobnost, že nechtěně opustíte s vozem silnici. Funguje od rychlostního rozmezí 65-140 km/h a sleduje, zda nemá vůz tendenci neúmyslně opustit vozovku. V takovém případě může pomocí zásahu do řízení navést vůz zpět na správnou cestu. Pokud je to nezbytné může začít také automaticky brzdit.

Systém preventivní ochrany v případě nechtěného opuštění vozovky

Se aktivuje v případě, že vůz nakonec skutečně ze silnice sjede. Jeho úkolem je snížit pravděpodobnost vážného zranění v důsledku autohavárie. Součástí tohoto řešení jsou sedadla s konstrukcí absorbující energii vertikálně působících sil vzniklých v důsledku tvrdého přistání v terénu. Mimo to jsou na přání k dispozici tzv. připravené bezpečnostní pásy, které se v případě potřeby elektricky přitáhnou, aby zajistily cestující pevně na svém místě.

Bezpečnost byla u Volva XC60 vždy klíčovou prioritou. O tom svědčí již bezpečnostní klec poskytující ochranu celé posádce vozu. Ta je vyrobena z ultra pevné oceli legované bórem, což je jeden z nejpevnějších typů oceli. Mezi základní bezpečnostní funkce patří bezpečnostní pásy s předpínači a omezovači zatížení, které se postarají, aby byla v případě nárazu těla cestujících pevně zajištěna na místě, ale současně na ně nebyl vyvíjen příliš velký tlak.

Upozornění: Za řízení vozu je vždy zodpovědný řidič.

Volvo XC60 - bezpečnost

Rozměry

Podívejte se na veškeré důležité rozměry a číselné údaje jednotlivých variant Volva XC60 od prostoru pro nohy cestujících až po objem zavazadlového prostoru.Volvo XC60 - rozměry vozu

EXTERIÉR
Výška 1658 mm
Délka 4688 mm
Šířka 1902 mm
Šířka se zrcátky 2117 mm
Rozvor kol 2865 mm
Rozchod předních kol 1653 mm
Rozchod zadních kol 1657 mm
Poloměr otáčení 11.4 m

Volvo XC60 - rozměry interiér

INTERIÉR
Prostor na hlavu vpředu  1037 mm
Prostor na hlavu vzadu 988 mm
Prostor na ramena vpředu 1478 mm
Prostor na ramena vzadu 1430 mm
Prostor na nohy vpředu 1055 mm
Prostor na nohy vzadu 965 mm
Prostor na boky vpředu 1433 mm
Prostor na boky vzadu 1408 mm

VOLVO XC60 SBÍRÁ JEDNO OCENĚNÍ ZA DRUHÝM..

Podívejte se na seznam všech ocenění, které získalo Volvo XC60 na mezinárodním poli.

Volvo XC60 - ukaž ocenění, které vůz získal

 

Volvo XC60 - LED světlometyVolvo XC60 - přepínání jízdních vlastnostíVolvo XC60 - příslušenstvíVolvo XC60 - interiér a panoramatická střechaVolvo XC60 - středový panelVolvo XC60 - jízdní režimyVolvo XC60 - hudba a akustika v autěVolvo XC60 - parkovací asistentVolvo XC60 - bezpečnostVolvo XC60 - verze výbavyVolvo XC60 - rozměryVolvo XC60 rozměry s interiéremVolvo XC60 Black EditionVolvo XC60 nafta

A jak hodnotí tento model naši zákazníci?

Jakub

Mám zkušenost pouze s prodejem ojetých vozů a nemohu jinak ne pět hvězd. Po dotazu na historii jsem dostal i kompletní výčet prací na autě a kompletní historii včetně všech úkonů. Velmi vstřícný přístup a příjemné jednání všech na prodejně. Tam si prostě auto opravdu chcete koupit a nebojíte se, že vám po příjezdu domů již nepojede.

Václav Mihula

Bezvadný přístup k zákazníkům děkujeme vám moc

jozef zatko

Profesionální přístup k zákazníkovi. Příjemný personál. O mé 18 leté Volvo se vzorně postarali. Děkuji

Vlastimil Cech

Vždy mi pomohou, jsou zde profesionálové, chválím

Níže si vyberte svůj uživatelský manuál

Volvo XC60 | 2020

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo.

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

Volvo XC60 | 2019 LATE

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo.

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

VOLVO XC60 | 2019 EARLY

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo.

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

Volvo XC60 | 2018

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo.

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

VOLVO XC60 - 2017 LATE

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo.

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

VOLVO XC60 - 2017 EARLY

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo.

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

VOLVO XC60 - 2016 LATE

Máme pro Vás k dispozici kompletní manuál v PDF, který se zaměřuje na model Vašeho vozu Volvo.

Stáhnout návod nebo si přečíst více »

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* SUV / Volvo XC60
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná