Volvo XC60

Volvo XC60

Představujeme zbrusu nové Volvo XC60

Seznamte se s novým Volvem XC60, které představuje poslední vývojový stupeň švédského dynamického SUV. Jehož sílu evokující zevnějšek se úžasně doplňuje s půvabným interiérem. Pro který jsou moderní technologie samozřejmostí. A který budete řídit s radostí.

Skandinávský design

Volvo XC60 je SUV s jedinečným skandinávským charakterem.

Se svou impozantní stavbou těla představuje Volvo XC60 ztělesnění kultivované síly. Po usazení v jeho kabině se ocitnete v příjemné svatyni, která je tvořena umně zpracovanými přírodními materiály a svou atmosférou připomíná švédský domov, což na cestách jistě oceníte.

Světlo, prostor a mistrovské řemeslné umění - užívejte si švédský luxus na každé cestě.

Volvo XC60 vyrobené z přírodních luxusních materiálů představuje ztělesnění moderního švédského luxusu. Pravé dřevo, původní kovové materiály a krásně zpracované detaily udělají z každé Vaší jízdy speciální událost.

Výkon bez kompromisů

Nové Volvo XC60 pohání kompaktní lehké motory, které Vám poskytnou potěšení z jízdy a dobrý pocit z nízkých emisí. Je k dispozici s naším plug-in hybridním agregátem T8 Twin Engine, který Vám zajistí nekompromisní kombinaci výkonu, efektivity a nízkých emisí.

Pohonné ústrojí T8 Twin Engine je tvořeno benzínovým motorem s přeplňováním turbodmychadlem a kompresorem, který společně s elektromotorem přináší ryzí výkon a zároveň i možnost vybrat si jízdní režim dle aktuální situace.

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Zkušební jízda

Model* SUV / Volvo XC60
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná